nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Do Athleticu niech wraca :) Aduriz, Llorente, Benat, Williams, Muniain. Bardzo mocną ofensywę miałyby Lwy.
0
Niech sie juz szykują na Superpuchar bo też będą gwizdy :)
0
Moja11 w tamtym roku była ale nie wiem czy w tym tez będzie.
0
Denis Suarez :).
4
Obecna jedenastka Barcy :)
0
Jeszcze się zdziwisz jak będzie strzelał po 10-15 bramek na sezon.
0
Gdzie można kupić takie koszulki?
0
Nawet nie wiedziałem że on jest Baskiem. Przyda się w Athleticu bo gra Balenziagi dupy mię urywa.
7
Ale.. ale #joanmusiałeś.. :(
5
Po kartoflu Bravo :) dobrze, że to był jego ostatni poważny błąd w bramce Barcy :)
0
A czego Ty oczekujesz po tygodniu treningów? Real jeszcze będzie grał dobrą piłkę w tym sezonie. Na Barcelone myślę, że nie wystarczy Realowi, ale walke o 2 miejsce z Atletico, Sevillą i Valencią powinni wygrać :)
0
Nie taki no name. Dobry sezon w Espanyolu rozegrał :) ale co się dziwić "kibicom" Realu.
10
20% frekwencja o tej godzinie to świetny wynik. Laporta wygra, musi :)
0
A masz może składy na mecz Bayernu z Nietoperzami?
1
Noo odjebał :)
1
Musisz, oczywiście :)
68
#joanmuszisz.
0
Ale to był piłkarz rezerw.
0
Navas pewnie będzie pierwszym.
0
Okey :) nie każdy ma czas i ochotę na inne mecze La Liga :)
0
Trzeba wierzyć w reprezentacje :) postawione mecze zawsze się lepiej ogląda, dodatkowy dreszczyk emocji :)
18
To dużo tracisz :) polecam mecze Athleticu, Sevilli, Valencii, Rayo i Realu, do tego hity w PL, reprezentacja Polski i polskie kluby w LE i LM(?), a i hity LM.
0
W każdej drużynie jest 3 bramkarzy i nie ma szans na odejście Masipa, szkoda, że ma tak mało szans na grę bo jest bardzo dobrym bramkarzem.
0
Jeden z trójki Munir, Sandro, Alen pójdzie na wypożyczenie, albo inny gracz bo jest o jednego za dużo.
0
Może zostać, ale mogą go też wypożyczyć i kadra bedzie liczyć 24 zawodników.
0
To nie moje czasy :) może i numery nie grają i są mało ważne ale jakoś nie przeszła by mi koszulka Bartry z 6 :) 15 jest dobra.
3
Munir, Sandro, Halilović.
1
Do Busiego pasuje :) to jest gracz defensywny, a pozatym jak Tarzan powiedział, że chce aby to Busi grał z 5 to tak ma być.
6
Nie pasuje do stopera numer 6 :)
0
Ktoś będzie musiał wziąć 6 bo w La Liga można mieć numery od 1 do 25 a kadra pierwszego zespołu liczy 26 zawodników minus Munir albo Sandro.