1

Do Athleticu niech wraca :) Aduriz, Llorente, Benat, Williams, Muniain. Bardzo mocną ofensywę miałyby Lwy.

0

Niech sie juz szykują na Superpuchar bo też będą gwizdy :)

0

Moja11 w tamtym roku była ale nie wiem czy w tym tez będzie.

0

Denis Suarez :).

4

Obecna jedenastka Barcy :)

0

Jeszcze się zdziwisz jak będzie strzelał po 10-15 bramek na sezon.

0

Gdzie można kupić takie koszulki?

0

Nawet nie wiedziałem że on jest Baskiem. Przyda się w Athleticu bo gra Balenziagi dupy mię urywa.

7

Ale.. ale #joanmusiałeś.. :(

5

Po kartoflu Bravo :) dobrze, że to był jego ostatni poważny błąd w bramce Barcy :)

0

A czego Ty oczekujesz po tygodniu treningów? Real jeszcze będzie grał dobrą piłkę w tym sezonie. Na Barcelone myślę, że nie wystarczy Realowi, ale walke o 2 miejsce z Atletico, Sevillą i Valencią powinni wygrać :)

0

Nie taki no name. Dobry sezon w Espanyolu rozegrał :) ale co się dziwić "kibicom" Realu.

10

20% frekwencja o tej godzinie to świetny wynik. Laporta wygra, musi :)

0

A masz może składy na mecz Bayernu z Nietoperzami?

1

Noo odjebał :)

1

Musisz, oczywiście :)

68

#joanmuszisz.

0

Ale to był piłkarz rezerw.

0

Navas pewnie będzie pierwszym.

0

Okey :) nie każdy ma czas i ochotę na inne mecze La Liga :)

0

Trzeba wierzyć w reprezentacje :) postawione mecze zawsze się lepiej ogląda, dodatkowy dreszczyk emocji :)

18

To dużo tracisz :) polecam mecze Athleticu, Sevilli, Valencii, Rayo i Realu, do tego hity w PL, reprezentacja Polski i polskie kluby w LE i LM(?), a i hity LM.

0

W każdej drużynie jest 3 bramkarzy i nie ma szans na odejście Masipa, szkoda, że ma tak mało szans na grę bo jest bardzo dobrym bramkarzem.

0

Jeden z trójki Munir, Sandro, Alen pójdzie na wypożyczenie, albo inny gracz bo jest o jednego za dużo.

0

Może zostać, ale mogą go też wypożyczyć i kadra bedzie liczyć 24 zawodników.

0

To nie moje czasy :) może i numery nie grają i są mało ważne ale jakoś nie przeszła by mi koszulka Bartry z 6 :) 15 jest dobra.

3

Munir, Sandro, Halilović.

1

Do Busiego pasuje :) to jest gracz defensywny, a pozatym jak Tarzan powiedział, że chce aby to Busi grał z 5 to tak ma być.

6

Nie pasuje do stopera numer 6 :)

0

Ktoś będzie musiał wziąć 6 bo w La Liga można mieć numery od 1 do 25 a kadra pierwszego zespołu liczy 26 zawodników minus Munir albo Sandro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?