nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Plan jest niezły, ale coś czuje że po meczu będzie trzeba włączyć fragment filmu Kilerów Dwóch :)
1
Ale mnie dzisiaj śmieszy to wyrażenie 'prawdziwy kibic'
0
Więc czas na naukę języka polskiego.
1
I Kurski na stoperze. Aduriz będzie sie bal przejść.
15
A wysoka ta wieża ?
0
Po CA miał wakacje, nie zagrał żadnego sparingu i teraz nie wiadomo jaką ma formę :)
0
3:1 to nie jest 4:0 :) i w drużynie z Baskonii jest dużo doświadczonych piłkarzy z świetnym trenerem.
0
No tak nie ma to jak solidny argument :)
0
Marc w LM też bardzo pomógł Barcy w zdobyciu tego trofeum. Po prostu obaj są świetnymi bramkarzami.
0
Na jakiej podstawie sadzisz ze Bravo jest lepszy ?
0
Co sie tak uczepiliście ter Stegena? Z tych ośmiu bramek zawalił jedną, a jak ma przed sobą obrońców w takiej formie to nie jego wina.
1
Zarówno ten jak i poprzedni Twój komentarz dzisiaj gdzieś widziałem w Internecie i teraz moje pytanie brzmi po co to piszesz?
0
Shift przed pisaniem nazw własnych :)
0
Kolego, z Milanem było 2:0 i wierzyłem. Teraz jest 4:0 i kiepska forma Barcy więc są baardzo małe szanse na tryumf. A pozatym w tym dwumeczu od początku byłem za Los Leones :)
2
To kibic nie może mieć troszkę rozumu?
0
Reszta to realiści :) Barca jest zdolna do odrobienia takich strat ale tylko w najwyższej formie kazdej formacji a tak teraz nie jest.
0
I to jest piękne :) za to uwielbiam piłkę nożną.
2
Ale za to jak smakuje ten jeden tytuł Athleticu. Właśnie za to uwielbiam Athletic, nie jest problemem zdobyć puchar gdy ładuje sie setki milionów na nowych zawodników. Jak dla mnie Los Leones wcale nie muszą wygrywać pucharów, wystarczy że od czasu do czasu będą rozgrywali takie mecze jak wczoraj. To jest ewenement na skale światową i trzeba się cieszyc, że jest taki klub w dzisiejszych czasach.
1
Takie mecze pokazują kim dla Barcy jest Busquets i Rakitić. Bez tych dwóch Panów nie ma pomocy i nie ma gry. Ale ja tam jestem zadowolony bo każde większe osiągnięcie Basków mnie bardzo cieszy.
0
Jak najmniej fauli i Barca wygra spokojnie. Nie ma kto pociągnąć Basków i będą liczyć na wrzutki Beñata lub Susaety na Aduriza i San Jose. Bez Rico i Williamsa Lwy nie są zbyt dobre, ale niech Barca nie lekceważy przeciwnika bo to jest San Mames i tu może sie wszystko wydarzyć.
0
Pierwszych jedenastu wymienionych to dzisiejszy skład :)
75
Oj bójcie się wszyscy boczni obrońcy BPL. Adama Traore jeszcze o nim nie raz usłyszymy! Dzik jakich mało.
1
Sergi na pivocie może zagrać. Przypominam, że to jest początek sezonu i nie jest łatwo grać co 3 dni, więc rotacje muszą być, Lepiej rotować teraz i na rewanż wystawić mocniejszą jedenastke.
0
Bez tych czterech zawodników Lwy mają jeszcze mniejsze szanse na jakiś dobry rezultat. Ale to jest Athletic i to jest magiczne San Mames. Zapowiada sie ciekawe spotkanie.
4
Dlaczego kończysz czytać po pierwszym zdaniu ?
0
Naprawde wyżej cenisz Zambrotte, Thurama, czy Ludovica od np. Busquetsa? Bo rozumiem że to jest lista współczesnych piłkarzy a nie starszej historii Barcy.
1
W przyszłych meczach, tylko ciekawe w jakiej drużynie bo w Barcy nie pogra.
0
No to taka wesoła ta lista :D
0
Był artykuł o tym poszukaj.
0
Ale za dużo tego, połowa komentarzy pod każdym artykułem jest o to gdzie będzie transmitowana La Liga. Będzie wszędzie o tym głośno jak zapadnie decyzja wiec po co pytać?