nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
U Mourinho będzie grał bo on lubi takich zawodników co harują przez caly mecz.
0
Vidal zmiennik Alvesa i okazjonalnie gra w ataku, a Arda będzie zmiennikiem Iniesty albo Ivana. Napastnik potrzebny i Nolito pasuje do tej Barcy.
0
Dlaczego nie ?
1
No to mamy niespodziankę, liczę na transfer Nolito.
1
Ja miałem 159 zostało mi 5 minut i wyłączyłem bo już nic mi nie przychodziło do głowy :)
0
Nawet przy fifie sędziów sie wyzywa :)
2
Grałeś kiedyś mecze? Nawet w B klasie obojętne, jak grałeś to zapewne wiesz, że w emocjach mówi sie rożne rzeczy i Ivan ma racje.
0
Głupie wiem, ale tak mi jakoś odjebało :) dobrze, że Legia sprowadza takich piłkarzy, może powalczą o coś więcej niż wyjście z grupy LE
0
Pewnie pokaże tricki hyhy..
1
Niestety tak :)
2
Okey, piękny wieczór ale już trzeba spać, dobranoc :)
0
Doskonale wiem gdzie się znajduje :)
1
Ogólnie to słaby ten mecz był, w Barcy tylko Busi i Masche na poziomie, a w Athleticu Benat i Eraso na plus.
1
Jeszcze będzie strzelał i to dużo bramek.
2
No w końcu puchar dla Los Leones!! Ależ się ciesze, szkoda, że kosztem Barcy, no ale trudno :)
0
Coś czuje, że 5 bramek będzie za mało. Aduriz albo San Jose coś siekną z baniaczka :)
0
Nou Camp oczywiście :)
0
Dzisiaj sam komentuje prosto anou Camp.
0
Mecz Barca wygra ale nie Superpuchar :)
4
Athletic i to nie jest tylko Athletic.
3
Nie wystarczy :)
1
4:1 całkiem inny wynik :) przy takim wyniku na San Mames Barca miała by jeszcze szanse,teraz nie ma, a przynajmniej ja ich nie widzę.
0
To było kiedyś kolego, a ja podałem przykład formy obecnej Barcy w defensywie.
0
Ani od Modricia, ani od Janesa lepszy nie jest,więc wie co go czeka. Ale ławkę też trzeba mieć mocną.
2
Wpisz sobie Barcelona Sevilla 5:4 albo Athletic Club Barcelona 4:0 i popatrz na defensywę Barcy :) od razu stracisz nadzieje
0
Valverde głupi nie jest i pewnie wystawi skład nastawiony na ofensywę, jedna bramka i po Barcy.
5
No ja nie wierze, zbyt duża strata przy zbyt dobrej drużynie.
0
Fajnie by było jakby przeszedł. Tylko ciekawe kogo Real by kupił w jego miejsce.
1
Alba pewnie na 1 kolejkę wróci, a przetarg o La Ligę jeszcze trwa.
0
Chodzi mi o to, że dzisiaj mnóstwo użytkowników pisze o prawdziwych kibicach, jak ktoś używa mózgu i pisze, że Barca nie zdobędzie tego pucharu to jest sezonowcem, a nie prawdziwym kibicem. A na mecz sam bym chciał pojechać :)