1

U Mourinho będzie grał bo on lubi takich zawodników co harują przez caly mecz.

0

Vidal zmiennik Alvesa i okazjonalnie gra w ataku, a Arda będzie zmiennikiem Iniesty albo Ivana. Napastnik potrzebny i Nolito pasuje do tej Barcy.

0

Dlaczego nie ?

1

No to mamy niespodziankę, liczę na transfer Nolito.

1

Ja miałem 159 zostało mi 5 minut i wyłączyłem bo już nic mi nie przychodziło do głowy :)

0

Nawet przy fifie sędziów sie wyzywa :)

2

Grałeś kiedyś mecze? Nawet w B klasie obojętne, jak grałeś to zapewne wiesz, że w emocjach mówi sie rożne rzeczy i Ivan ma racje.

0

Głupie wiem, ale tak mi jakoś odjebało :) dobrze, że Legia sprowadza takich piłkarzy, może powalczą o coś więcej niż wyjście z grupy LE

0

Pewnie pokaże tricki hyhy..

1

Niestety tak :)

2

Okey, piękny wieczór ale już trzeba spać, dobranoc :)

0

Doskonale wiem gdzie się znajduje :)

1

Ogólnie to słaby ten mecz był, w Barcy tylko Busi i Masche na poziomie, a w Athleticu Benat i Eraso na plus.

1

Jeszcze będzie strzelał i to dużo bramek.

2

No w końcu puchar dla Los Leones!! Ależ się ciesze, szkoda, że kosztem Barcy, no ale trudno :)

0

Coś czuje, że 5 bramek będzie za mało. Aduriz albo San Jose coś siekną z baniaczka :)

0

Nou Camp oczywiście :)

0

Dzisiaj sam komentuje prosto anou Camp.

0

Mecz Barca wygra ale nie Superpuchar :)

4

Athletic i to nie jest tylko Athletic.

3

Nie wystarczy :)

1

4:1 całkiem inny wynik :) przy takim wyniku na San Mames Barca miała by jeszcze szanse,teraz nie ma, a przynajmniej ja ich nie widzę.

0

To było kiedyś kolego, a ja podałem przykład formy obecnej Barcy w defensywie.

0

Ani od Modricia, ani od Janesa lepszy nie jest,więc wie co go czeka. Ale ławkę też trzeba mieć mocną.

2

Wpisz sobie Barcelona Sevilla 5:4 albo Athletic Club Barcelona 4:0 i popatrz na defensywę Barcy :) od razu stracisz nadzieje

0

Valverde głupi nie jest i pewnie wystawi skład nastawiony na ofensywę, jedna bramka i po Barcy.

5

No ja nie wierze, zbyt duża strata przy zbyt dobrej drużynie.

0

Fajnie by było jakby przeszedł. Tylko ciekawe kogo Real by kupił w jego miejsce.

1

Alba pewnie na 1 kolejkę wróci, a przetarg o La Ligę jeszcze trwa.

0

Chodzi mi o to, że dzisiaj mnóstwo użytkowników pisze o prawdziwych kibicach, jak ktoś używa mózgu i pisze, że Barca nie zdobędzie tego pucharu to jest sezonowcem, a nie prawdziwym kibicem. A na mecz sam bym chciał pojechać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?