nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I Glik i Pazdan też :) wybrałem 3 najlepszych.
5
Mączyński, Krycha i Milik jak narazie świetny mecz rozgrywają.
0
Benjamin
0
San Jose jest świetnym zawodnikiem.
4
Athletic i Real to się uwielbiają tak jak Barcelona i Espanyol.
1
Bez przesady :) nabrał chłop pewności i gra dobrze, ale nie możemy mówić o nim, że jest liderem Barcy.
1
Na to wygląda, że niektórzy gracze muszą mieć znajomości w FIFA bo to co oni zrobili z tymi nominacjami to kabaret :)
5
Najlepszy zawodnik finału Ligi Mistrzów :) Ty się pytaj co tam robią tacy piłkarze jak Ayew czy Okazaki, a nie się Iniesty czepiasz.
0
Znalazło się miejsce dla np. Andre Ayew, a nie ma Busiego.. fajna lista, fajna :)
0
Jest może gdzieś multiliga? Nie musi być po polsku.
0
Też bym chciał taki skład ale zagra Masche :)
0
Za Bartre zagra Javier, a za Sandro - Munir.
0
Coś muszą mówić :) mają temat to będą go ciągnąć :)
4
A myślisz, że tak nie jest? W każdym kraju mówi się o sukcesach swoich zawodników. Lewy jest w genialnej formie i o tym się mówi.
0
Coś z barkiem Andresa?
4
Jeden wniosek na szybko: Sergi Roberto powinien grać w pierwszej jedenastce i nie obchodzi mnie na jakiej pozycji. Nabrał chłop pewności i gra bardzo dobrze.
1
Oo proszę nie jestem sam na świecie bez facebooka :) miło :D
0
Więzadło boczne poszło. Przy najlepszym scenariuszu może być naciągnięte i minimum 2 tygodnie przerwy.
0
Crisu pianki najebał jakby co najmniej dwutygodniowy zarost miał golić :)
0
Jaki zakaz, o czym Ty gadasz? Jak może piłkarz nie rozmawiać z przedstawicielami klubu, który chce go sprowadzić ?
11
A to dziwny z Ciebie człowiek. Rakitic w tym sezonie gra słabo, ale w poprzednim był kluczowym zawodnikiem i nie wiem czy z Fabsem zamiast Ivana Barca zdobyłaby tryplet. Ale też lubię Fabregasa :)
0
Wiedziałem ze Sabin strzeli wiedziałem !!!
1
I niech mi sie tutaj ktoś przyjebie do Stegena. Nolito miał mnóstwo czasu bo nie było Alvesa i Roberto na pozycji i oddał kapitalny strzał. Marc bez szans.
6
5 goli w 9 minut. Takie rzeczy w A klasie są ciężkie do wykonania, a Lewy to zrobił w Bundeslidze z wicemistrzem Niemiec.
0
Czyli nadal nic nie wiadomo :) ale i tak nie pozwolą :)
1
Tak klasowy napastnik jak Lewy poradziłby sobie w każdym klubie.
5
Busquetsa to tylko wzrostem przypomina :) Busiego nie da sie zastąpić tylko trzeba szukać czegos nowego. Samper jest innym zawodnikiem niż Sergio, może grać na DP i na pozycji numer 6 z takim samym powodzeniem i to On powinien dostawać szanse w pierwszej ekipie.
Barteq a ja myślę, że Lucho całą winę za spadek Barcy B w poprzednim sezonie zrzucił na Sampera bo to On miał być liderem w grze rezerw, ale niestety nie wyszedł Sergiemu sezon.
0
Zaczyna sie :) to będzie najczęstsze pytanie przez następne 9 dni, za które poznamy odpowiedź.
0
Ja nie wiem co Luis widzi w Gumbau. Staram sie nie skreślać młodych graczy ale w grze Gumbau nie widzę nic, co mogłoby stworzyć z niego piłkarza na miare Barcy. Ale Enrique głupi nie jest i mam nadzieje, że to ja się mylę, a nie On :)
0
No i San Mames oczywiście :)