0

I Glik i Pazdan też :) wybrałem 3 najlepszych.

5

Mączyński, Krycha i Milik jak narazie świetny mecz rozgrywają.

0

Benjamin

0

San Jose jest świetnym zawodnikiem.

4

Athletic i Real to się uwielbiają tak jak Barcelona i Espanyol.

1

Bez przesady :) nabrał chłop pewności i gra dobrze, ale nie możemy mówić o nim, że jest liderem Barcy.

1

Na to wygląda, że niektórzy gracze muszą mieć znajomości w FIFA bo to co oni zrobili z tymi nominacjami to kabaret :)

5

Najlepszy zawodnik finału Ligi Mistrzów :) Ty się pytaj co tam robią tacy piłkarze jak Ayew czy Okazaki, a nie się Iniesty czepiasz.

0

Znalazło się miejsce dla np. Andre Ayew, a nie ma Busiego.. fajna lista, fajna :)

0

Jest może gdzieś multiliga? Nie musi być po polsku.

0

Też bym chciał taki skład ale zagra Masche :)

0

Za Bartre zagra Javier, a za Sandro - Munir.

0

Coś muszą mówić :) mają temat to będą go ciągnąć :)

4

A myślisz, że tak nie jest? W każdym kraju mówi się o sukcesach swoich zawodników. Lewy jest w genialnej formie i o tym się mówi.

0

Coś z barkiem Andresa?

4

Jeden wniosek na szybko: Sergi Roberto powinien grać w pierwszej jedenastce i nie obchodzi mnie na jakiej pozycji. Nabrał chłop pewności i gra bardzo dobrze.

1

Oo proszę nie jestem sam na świecie bez facebooka :) miło :D

0

Więzadło boczne poszło. Przy najlepszym scenariuszu może być naciągnięte i minimum 2 tygodnie przerwy.

0

Crisu pianki najebał jakby co najmniej dwutygodniowy zarost miał golić :)

0

Jaki zakaz, o czym Ty gadasz? Jak może piłkarz nie rozmawiać z przedstawicielami klubu, który chce go sprowadzić ?

11

A to dziwny z Ciebie człowiek. Rakitic w tym sezonie gra słabo, ale w poprzednim był kluczowym zawodnikiem i nie wiem czy z Fabsem zamiast Ivana Barca zdobyłaby tryplet. Ale też lubię Fabregasa :)

0

Wiedziałem ze Sabin strzeli wiedziałem !!!

1

I niech mi sie tutaj ktoś przyjebie do Stegena. Nolito miał mnóstwo czasu bo nie było Alvesa i Roberto na pozycji i oddał kapitalny strzał. Marc bez szans.

6

5 goli w 9 minut. Takie rzeczy w A klasie są ciężkie do wykonania, a Lewy to zrobił w Bundeslidze z wicemistrzem Niemiec.

0

Czyli nadal nic nie wiadomo :) ale i tak nie pozwolą :)

1

Tak klasowy napastnik jak Lewy poradziłby sobie w każdym klubie.

5

Busquetsa to tylko wzrostem przypomina :) Busiego nie da sie zastąpić tylko trzeba szukać czegos nowego. Samper jest innym zawodnikiem niż Sergio, może grać na DP i na pozycji numer 6 z takim samym powodzeniem i to On powinien dostawać szanse w pierwszej ekipie.
Barteq a ja myślę, że Lucho całą winę za spadek Barcy B w poprzednim sezonie zrzucił na Sampera bo to On miał być liderem w grze rezerw, ale niestety nie wyszedł Sergiemu sezon.

0

Zaczyna sie :) to będzie najczęstsze pytanie przez następne 9 dni, za które poznamy odpowiedź.

0

Ja nie wiem co Luis widzi w Gumbau. Staram sie nie skreślać młodych graczy ale w grze Gumbau nie widzę nic, co mogłoby stworzyć z niego piłkarza na miare Barcy. Ale Enrique głupi nie jest i mam nadzieje, że to ja się mylę, a nie On :)

0

No i San Mames oczywiście :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?