nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krycha - prawdziwy kapitan, ale szczerze powiem, że nie spodziewałem, że to Grzesio będzie uspokajał innych :)
1
Macie jakiś link do Evertonu?
0
Chyba, że tak :) na pewno nie poprowadzi jakiegoś większego klubu w najbliższym czasie.
0
Też pomyślałem o reprezentacji, ale troche nie fair by było w stosunku do obecnego selekcjonera, bo Euro wywalczył.
1
Dzisiaj....
0
Jakiś tam wpływ miał bo gdyby nie dobre występy Lecha w Pucharze UEFA to Borussia by się nim nie zainteresowała, ale to w Dortmundzie stał sie piłkarzem.
23
O Borze, nie wieże.
5
Każdy ma :p
0
Wszędzie spiski :)
0
Ja bym numer 3 wybrał :)
2
Rakitić, Arda i Sergi będą walczyć o miejsce obok Busiego i Iniesty. Pomoc jest mocna, bo jest jeszcze Rafa, do tego Denis i Halilović na wypożyczeniach, jeszcze Samper w kryzysowej sytuacji może zagrać. Jest moc! :)
0
Dzięki.
0
Dzięki wielkie :)
0
Poratuje ktoś linkiem do Atletico vs Athletic?
0
Pierdoła? Wyjdź...
1
Dobrze niech Lucho wybierze jednego z dwójki Munir/Sandro (mam nadzieje, że Sandro) i niech jeden dostaje szanse i nabiera tej pewności, żeby pokazywał to co ma najlepsze. Sandro to bardzo utalentowany piłkarz i potrzebuje dużo minut, jak je będzie dostawał to będzie grał dobrze.
1
Mi to samo wyszło :)
0
Bardziej zwinny i szybszy od Busiego ale odbiory i wyprowadzanie akcji musi poprawić.
1
17.12 czwartek.
2
I znowu wybuch radości pana Dariusza :)
0
Noo siadło :)
5
I te emocje pana Darka..
0
No nie dziwne, spektakularny występ Marca
16
Pewności siebie im brakuje, bez tego nie da sie grać.
0
Sandro niech na wypożyczenie idzie i z niego coś będzie, Munira bym się pozbył.
0
Na Deportivo już będzie.
1
Popatrz na komentarze od rozpoczęcia wczorajszego meczu Realu do teraz. Cały czas o Realu, o Ronaldo, że strzela tylko z najsłabszymi i ludzi to boli. Messi czy Neymar też grali z słabszymi drużynami i też mogli nastrzelać, ale nie wyszło. Ci 'kibice' Barcelony oddali by wszystko, żeby Real przegrał, albo żeby Cristiano nie strzelił bramki. Żakończe klasycznie: Co Pan zrobisz, nic Pan nie zrobisz :)
1
Sandro za Messiego powinien w 60 minucie minimum wejść.
1
To też jest prawda. Idealnie by było gdyby w sierpniu dziennikarze wybrali najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika.
0
Noo jest w tym logika :) ale jakby wybierali dziennikarze to by było lepiej.