0

Krycha - prawdziwy kapitan, ale szczerze powiem, że nie spodziewałem, że to Grzesio będzie uspokajał innych :)

1

Macie jakiś link do Evertonu?

0

Chyba, że tak :) na pewno nie poprowadzi jakiegoś większego klubu w najbliższym czasie.

0

Też pomyślałem o reprezentacji, ale troche nie fair by było w stosunku do obecnego selekcjonera, bo Euro wywalczył.

1

Dzisiaj....

0

Jakiś tam wpływ miał bo gdyby nie dobre występy Lecha w Pucharze UEFA to Borussia by się nim nie zainteresowała, ale to w Dortmundzie stał sie piłkarzem.

23

O Borze, nie wieże.

5

Każdy ma :p

0

Wszędzie spiski :)

0

Ja bym numer 3 wybrał :)

2

Rakitić, Arda i Sergi będą walczyć o miejsce obok Busiego i Iniesty. Pomoc jest mocna, bo jest jeszcze Rafa, do tego Denis i Halilović na wypożyczeniach, jeszcze Samper w kryzysowej sytuacji może zagrać. Jest moc! :)

0

Dzięki.

0

Dzięki wielkie :)

0

Poratuje ktoś linkiem do Atletico vs Athletic?

0

Pierdoła? Wyjdź...

1

Dobrze niech Lucho wybierze jednego z dwójki Munir/Sandro (mam nadzieje, że Sandro) i niech jeden dostaje szanse i nabiera tej pewności, żeby pokazywał to co ma najlepsze. Sandro to bardzo utalentowany piłkarz i potrzebuje dużo minut, jak je będzie dostawał to będzie grał dobrze.

1

Mi to samo wyszło :)

0

Bardziej zwinny i szybszy od Busiego ale odbiory i wyprowadzanie akcji musi poprawić.

1

17.12 czwartek.

2

I znowu wybuch radości pana Dariusza :)

0

Noo siadło :)

5

I te emocje pana Darka..

0

No nie dziwne, spektakularny występ Marca

16

Pewności siebie im brakuje, bez tego nie da sie grać.

0

Sandro niech na wypożyczenie idzie i z niego coś będzie, Munira bym się pozbył.

0

Na Deportivo już będzie.

1

Popatrz na komentarze od rozpoczęcia wczorajszego meczu Realu do teraz. Cały czas o Realu, o Ronaldo, że strzela tylko z najsłabszymi i ludzi to boli. Messi czy Neymar też grali z słabszymi drużynami i też mogli nastrzelać, ale nie wyszło. Ci 'kibice' Barcelony oddali by wszystko, żeby Real przegrał, albo żeby Cristiano nie strzelił bramki. Żakończe klasycznie: Co Pan zrobisz, nic Pan nie zrobisz :)

1

Sandro za Messiego powinien w 60 minucie minimum wejść.

1

To też jest prawda. Idealnie by było gdyby w sierpniu dziennikarze wybrali najlepszego bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika.

0

Noo jest w tym logika :) ale jakby wybierali dziennikarze to by było lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?