nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Once de Gala dziś tylko Mathieu za Pique i do ćwierćfinału. Arda wejdzie w drugiej za Ivana.
0
Są wszystko organizowałeś?
0
Dzisiejsza Barca jest prawie idealna, brakuje mi właśnie tylko Puyola. Szkoda, że coraz mniej takich piłkarzy.
2
To jest inna drużyna od tej w LM :)
9
Za dużo dobrych pomocników na taką formacje :)
0
Grosicki też napierdziela tych bramek w Rennes a przeważnie wchodzi z ławki, może by tak za Kamila sie wziąć? :)
0
Alen nie nadaje się na skrzydlo ? Tylko i wyłącznie prawe skrzydło.
0
Wiem, dalej twierdze tak jak wcześniej, ale po prostu mnie to zdziwiło :)
1
Haha właśnie miałem napisać, że Ramsey jest tragiczny i że w Barcelonie jest 3 lepszych prawych obrońców (Alves, Sergi i Aleix) od Bellerina, a tutaj pozamiatali we dwoje :)
0
Filipe, Marcelo, Alana chyba w takiej kolejności ale w każdej innej kolejności byłoby dobrze :)
0
No właśnie wiem oglądałem i jest genialne chciałem kumplowi polecić ale nie mogę znaleźć z polskimi napisami jakbyś miał cos takiego to poprosiłbym :)
7
"Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się o wszystkim, nie tylko o futbolu!" Więc dlaczego mój komentarz o serialu The Office został usunięty?
0
Komentarz usunięty
0
Ktos ogląda Valencie z Athleticiem? Ja nie mogę i chciałbym wiedzieć jak mecz
0
Ja bym dał, coś czuje po kościach, ze będzie dobry mecz z wieloma bramkami :) szkoda ze nie obejrzę..
0
Sevilla, Villareal/Bayer, Athletic/Valencia, Borussia/Spurs takich chciałbym półfinalistów.
0
Żelisław obeznany w internetach widzę :) "zwany w Polsce łysym z UEFA" :D
2
No i dobrze, Cholo niech nigdzie sie nie rusza :)
0
Musacchio go dzisiaj zniszczył, tyle powiem.
7
Zmywak nie, pizze rozwożę:D po studiach pewnie to samo bym robił, wiec szkoda czasu i pieniędzy na studia, tym bardziej, że nie chciało mi sie nigdy uczyć a pójść na byle jaki kierunek, żeby tylko miec wyższe wykształcenie to głupota :)
1
Jestem :)
0
Jak by zerwał wiezadla to by się nie ruszył już.
0
2 zł w kaskadzie :)
0
Dlaczego nic nie wejdzie ? Ja tylko bym dał X2 w meczu Kijów-City, reszta jak najbardziej realna.
0
Wszystko pięknie tylko derby Basków przegrane :( ale Madryt polepszył humor :)
0
Update Milik x2 :).
35
A jednak sie udało...
1
Będzie się działo!!!
7
Bomba to była Aduriza :) chociaż Denis też ładnie strzelił.
3
Paco jeszcze okey, ale jak widze Coste to mnie szlak trafia. Bastona też by mogli spróbować.