0

Once de Gala dziś tylko Mathieu za Pique i do ćwierćfinału. Arda wejdzie w drugiej za Ivana.

0

Są wszystko organizowałeś?

0

Dzisiejsza Barca jest prawie idealna, brakuje mi właśnie tylko Puyola. Szkoda, że coraz mniej takich piłkarzy.

2

To jest inna drużyna od tej w LM :)

9

Za dużo dobrych pomocników na taką formacje :)

0

Grosicki też napierdziela tych bramek w Rennes a przeważnie wchodzi z ławki, może by tak za Kamila sie wziąć? :)

0

Alen nie nadaje się na skrzydlo ? Tylko i wyłącznie prawe skrzydło.

0

Wiem, dalej twierdze tak jak wcześniej, ale po prostu mnie to zdziwiło :)

1

Haha właśnie miałem napisać, że Ramsey jest tragiczny i że w Barcelonie jest 3 lepszych prawych obrońców (Alves, Sergi i Aleix) od Bellerina, a tutaj pozamiatali we dwoje :)

0

Filipe, Marcelo, Alana chyba w takiej kolejności ale w każdej innej kolejności byłoby dobrze :)

0

No właśnie wiem oglądałem i jest genialne chciałem kumplowi polecić ale nie mogę znaleźć z polskimi napisami jakbyś miał cos takiego to poprosiłbym :)

7

"Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się o wszystkim, nie tylko o futbolu!" Więc dlaczego mój komentarz o serialu The Office został usunięty?

0

Komentarz usunięty

0

Ktos ogląda Valencie z Athleticiem? Ja nie mogę i chciałbym wiedzieć jak mecz

0

Ja bym dał, coś czuje po kościach, ze będzie dobry mecz z wieloma bramkami :) szkoda ze nie obejrzę..

0

Sevilla, Villareal/Bayer, Athletic/Valencia, Borussia/Spurs takich chciałbym półfinalistów.

0

Żelisław obeznany w internetach widzę :) "zwany w Polsce łysym z UEFA" :D

2

No i dobrze, Cholo niech nigdzie sie nie rusza :)

0

Musacchio go dzisiaj zniszczył, tyle powiem.

7

Zmywak nie, pizze rozwożę:D po studiach pewnie to samo bym robił, wiec szkoda czasu i pieniędzy na studia, tym bardziej, że nie chciało mi sie nigdy uczyć a pójść na byle jaki kierunek, żeby tylko miec wyższe wykształcenie to głupota :)

1

Jestem :)

0

Jak by zerwał wiezadla to by się nie ruszył już.

0

2 zł w kaskadzie :)

0

Dlaczego nic nie wejdzie ? Ja tylko bym dał X2 w meczu Kijów-City, reszta jak najbardziej realna.

0

Wszystko pięknie tylko derby Basków przegrane :( ale Madryt polepszył humor :)

0

Update Milik x2 :).

35

A jednak sie udało...

1

Będzie się działo!!!

7

Bomba to była Aduriza :) chociaż Denis też ładnie strzelił.

3

Paco jeszcze okey, ale jak widze Coste to mnie szlak trafia. Bastona też by mogli spróbować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?