0

Było :) BB, Narcos, SOA, Black Mirror też było jakby co :)

0

Jak się tak ułoży to 270 wygram :)

0

A serial na dziś to.. ?

65

Jakby ktoś jeszcze by miał jakiekolwiek wątpliwości kto powinien dostać ZP to na Canal Sport leci mecz Realu z Malmo..

4

Przerażają mnie te technologie..


Swoją drogą dobra przemowa Ardy :)

0

Chyba tylko z lektorem niestety.

0

Ktoś może gdzieś widział serial Black Mirror z napisami PL?

0

Ciiiiiiiiiii!! Gonzalo!

24

Wracam z pracy, patrzę Portugalia znowu remisuje, myślę wejde na La Ramble i poczytam sobie śmieszno-głupie komentarze, patrzę niżej Ronaldo nie strzelił karnego i już wiem jaki będzie tutaj temat przez 2 dni, zabieram sie do lektury :)

3

I tak najbardziej mnie dziwi, że gościu, który jest w najlepszej 11 Serie A, gościu za którego Liverpool i Napoli dają 15mln, nie zagrał nawet minuty na dwóch meczach Euro. Albo Nawałka jest nienormalny, albo genialny :)

0

Macie może jakiś link do Chorwatów z Turkami? Po polsku fajnie by było.

1

Do Mikaczu, nie mogę odpowiedzieć. Windows Phone i kochany explorer :)

1

Też macie tak, że jak klikacie 'odpowiedz' albo w polecenie to przeskakuje na gore La Ramblii i nic się nie dzieje?

0

Jaki samochód tak do 4500 zł polecacie?

1

Gameiro albo Nolito jak dla mnie.

3

Nie jednemu psu na imię Burek..

2

No to fajnie, dzięki :)

0

Trener właśnie nie wiedział, dzwonil do jakiegoś gościa z OZPNu i on tez nie wiedział, to pomyślałem że tylko La Rambla została :)

0

To ktoś, coś kojarzy, jak to będzie?

1

Noo troszkę poniosło :)

0

Haha, w Hiszpanii bym dożywocie dostał :)

12

Sędziego uderzyłem :) myślałem, ze więcej dostane

8

Witam, takie pytanko. Dostałem 4 mecze zawieszenia za czerwoną, 3 już odsiedziałem, a w tą niedzielę dostajemy walkowera bo przeciwnik sie wycofał z rozgrywek. I pytanie następujące: Czy ten mecz sie liczy do 'odsiadki' czy jeszcze jeden będę musiał siedzieć?

0

Sędziemu jebłem :)

0

Ktoś kojarzy ile maksymalnie dni sie czeka na decyzję OZPN-u ile meczy dostane za czerwoną? Ponad dwa tygodnie po czerwonej minęły, a decyzji dalej nie ma.

1

Buty kupuje często i jestem zadowolony, ciuchy kilka razy kupowalem i trzeba dokladnie patrzeć na rozmiary bo kilka razy sie zdziwilem jak przyszlo :)

2

A co miał nie powoływać gościa który strzelił 37 czy tam 38 bramkę w Serie A ? No bez jaj.

0

Nie no Fybala za Gaitana i bylo by dobrze. Higuain bramek nastrzelał to powołanie sluszne, a Sergio to Sergio potrzebny zawsze.

2

Włochy? Odważne stwierdzenie :)

3

Breaking Bad, Sons of Anarchy, Narcos warte zarywania nocy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?