nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było :) BB, Narcos, SOA, Black Mirror też było jakby co :)
0
Jak się tak ułoży to 270 wygram :)
0
A serial na dziś to.. ?
65
Jakby ktoś jeszcze by miał jakiekolwiek wątpliwości kto powinien dostać ZP to na Canal Sport leci mecz Realu z Malmo..
4
Przerażają mnie te technologie..
Swoją drogą dobra przemowa Ardy :)
0
Chyba tylko z lektorem niestety.
0
Ktoś może gdzieś widział serial Black Mirror z napisami PL?
0
Ciiiiiiiiiii!! Gonzalo!
24
Wracam z pracy, patrzę Portugalia znowu remisuje, myślę wejde na La Ramble i poczytam sobie śmieszno-głupie komentarze, patrzę niżej Ronaldo nie strzelił karnego i już wiem jaki będzie tutaj temat przez 2 dni, zabieram sie do lektury :)
3
I tak najbardziej mnie dziwi, że gościu, który jest w najlepszej 11 Serie A, gościu za którego Liverpool i Napoli dają 15mln, nie zagrał nawet minuty na dwóch meczach Euro. Albo Nawałka jest nienormalny, albo genialny :)
0
Macie może jakiś link do Chorwatów z Turkami? Po polsku fajnie by było.
1
Do Mikaczu, nie mogę odpowiedzieć. Windows Phone i kochany explorer :)
1
Też macie tak, że jak klikacie 'odpowiedz' albo w polecenie to przeskakuje na gore La Ramblii i nic się nie dzieje?
0
Jaki samochód tak do 4500 zł polecacie?
1
Gameiro albo Nolito jak dla mnie.
3
Nie jednemu psu na imię Burek..
2
No to fajnie, dzięki :)
0
Trener właśnie nie wiedział, dzwonil do jakiegoś gościa z OZPNu i on tez nie wiedział, to pomyślałem że tylko La Rambla została :)
0
To ktoś, coś kojarzy, jak to będzie?
1
Noo troszkę poniosło :)
0
Haha, w Hiszpanii bym dożywocie dostał :)
12
Sędziego uderzyłem :) myślałem, ze więcej dostane
8
Witam, takie pytanko. Dostałem 4 mecze zawieszenia za czerwoną, 3 już odsiedziałem, a w tą niedzielę dostajemy walkowera bo przeciwnik sie wycofał z rozgrywek. I pytanie następujące: Czy ten mecz sie liczy do 'odsiadki' czy jeszcze jeden będę musiał siedzieć?
0
Sędziemu jebłem :)
0
Ktoś kojarzy ile maksymalnie dni sie czeka na decyzję OZPN-u ile meczy dostane za czerwoną? Ponad dwa tygodnie po czerwonej minęły, a decyzji dalej nie ma.
1
Buty kupuje często i jestem zadowolony, ciuchy kilka razy kupowalem i trzeba dokladnie patrzeć na rozmiary bo kilka razy sie zdziwilem jak przyszlo :)
2
A co miał nie powoływać gościa który strzelił 37 czy tam 38 bramkę w Serie A ? No bez jaj.
0
Nie no Fybala za Gaitana i bylo by dobrze. Higuain bramek nastrzelał to powołanie sluszne, a Sergio to Sergio potrzebny zawsze.
2
Włochy? Odważne stwierdzenie :)
3
Breaking Bad, Sons of Anarchy, Narcos warte zarywania nocy :)