nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
A del Bosque i tak na EURO Coste albo Paco będzie wystawiał.
7
Co Ci ludzie mają w głowach?
0
Jakby były takie pieniądze jak w Chinach to na pewno piłkarze woleliby zarobić wielką kasę w Polsce, niż w Chinach. Ale oczywiście jest to nie realne :)
6
Oczywiście, że grał.
7
I dwa plasterki tej szynki, a i może dwa tej i 4 tamtej, a ta kiełbaska to dobra jest ? Też tego nie lubię :)
0
Suarez, Lewandowski, Ibrahimovic, Benzema. Higuain.
0
Polecam Valencia vs Espanyol, świetna końcówka :)
1
Polej spirytusem salicylowym.
0
W Ameryce Południowej jest doping, a nie u nas.
0
Skończ, nie zawsze wszystko wychodzi. Jak Beñat musi harować z tyłu, bo Eraso nie biega tak jak Garcia.
4
Sam jesteś parówka. Nieobecny jest Garcia i Williams, bez nich Beñat i Aduriz mają masę więcej pracy i nie mogą zbyt wiele zdzialać. Eraso, Sabin to nie jest to co Iñaki, Garcia i Susaeta.
1
Stronie Śląskie i okolice :) tutaj lepiej zimą, ale w lato turyści też mają co robić. Czarna Góra, Śnieżnik, Jaskinia Niedźwiedzia, Muzeum Ziemii, fajny teren do wędrówki po górach, spać też jest gdzie :)
0
Spokojnie Dongou też był nowym Eto'o.
4
Komentarz usunięty
0
Ee Marc tylko 13 meczy mniej od Claudio, tragedii nie ma :)
0
Czytał ktoś książkę Wójt jedziemy z frajerami? Bylem dzisiaj w Empiku i wziąłem Barca życie, pasja, ludzie, ale zastanawiałem sie jeszcze nad Ibrą, Suarezem i właśnie Wójtem, dobra jest?
0
Ja właśnie zaraz do empiku tez sie wybieram i mam nadzieje, że trafie :)
0
A gdzie ją dorwałeś ? :)
59
Jak ktoś szuka skrótu to za niedługo na redtube.com
0
Lewy nie bo Bundesliga słaba, ale Aubameyang tak? :)
9
Dzieciak będzie miał do wyboru Coca Cole albo Pepsi z herbem Barcy na puszce to weźmie Pepsi :)
1
Polecam Breaking Bad, Sons of Anarchy, Narcos, House of Cards :)
0
O, to tego nie wiedziałem :)
0
Kasmirski :) w Brazylii dużo jest ludzi polskiego pochodzenia.
2
Może tak pod Hiszpanie skoro to liga hiszpańska ?
1
Na druga polowe idealnie by bylo :)
3
I jak zwykle... Mecz Barcy sie zbliża, za 30 minut piłkarze wyjdą na murawę, a ja wyjde do pracy. Hit kolejki/sezonu powinien być przynajmniej o 21, a nie 16 bo Chińczyki tak chcą.
0
Ależ moc! Arda, Aleix i przede wszystkim Sergi :) Barca wygra :)
0
Bartka za Ruiza? Śmiechłem :)
2
Witam, mam pytanie :) jak działa telewizjada? Czy to jest legalne i jak jest to dlaczego nie jest to nielegalne :)