12

A del Bosque i tak na EURO Coste albo Paco będzie wystawiał.

7

Co Ci ludzie mają w głowach?

0

Jakby były takie pieniądze jak w Chinach to na pewno piłkarze woleliby zarobić wielką kasę w Polsce, niż w Chinach. Ale oczywiście jest to nie realne :)

6

Oczywiście, że grał.

7

I dwa plasterki tej szynki, a i może dwa tej i 4 tamtej, a ta kiełbaska to dobra jest ? Też tego nie lubię :)

0

Suarez, Lewandowski, Ibrahimovic, Benzema. Higuain.

0

Polecam Valencia vs Espanyol, świetna końcówka :)

1

Polej spirytusem salicylowym.

0

W Ameryce Południowej jest doping, a nie u nas.

0

Skończ, nie zawsze wszystko wychodzi. Jak Beñat musi harować z tyłu, bo Eraso nie biega tak jak Garcia.

4

Sam jesteś parówka. Nieobecny jest Garcia i Williams, bez nich Beñat i Aduriz mają masę więcej pracy i nie mogą zbyt wiele zdzialać. Eraso, Sabin to nie jest to co Iñaki, Garcia i Susaeta.

1

Stronie Śląskie i okolice :) tutaj lepiej zimą, ale w lato turyści też mają co robić. Czarna Góra, Śnieżnik, Jaskinia Niedźwiedzia, Muzeum Ziemii, fajny teren do wędrówki po górach, spać też jest gdzie :)

0

Spokojnie Dongou też był nowym Eto'o.

4

Komentarz usunięty

0

Ee Marc tylko 13 meczy mniej od Claudio, tragedii nie ma :)

0

Czytał ktoś książkę Wójt jedziemy z frajerami? Bylem dzisiaj w Empiku i wziąłem Barca życie, pasja, ludzie, ale zastanawiałem sie jeszcze nad Ibrą, Suarezem i właśnie Wójtem, dobra jest?

0

Ja właśnie zaraz do empiku tez sie wybieram i mam nadzieje, że trafie :)

0

A gdzie ją dorwałeś ? :)

59

Jak ktoś szuka skrótu to za niedługo na redtube.com

0

Lewy nie bo Bundesliga słaba, ale Aubameyang tak? :)

9

Dzieciak będzie miał do wyboru Coca Cole albo Pepsi z herbem Barcy na puszce to weźmie Pepsi :)

1

Polecam Breaking Bad, Sons of Anarchy, Narcos, House of Cards :)

0

O, to tego nie wiedziałem :)

0

Kasmirski :) w Brazylii dużo jest ludzi polskiego pochodzenia.

2

Może tak pod Hiszpanie skoro to liga hiszpańska ?

1

Na druga polowe idealnie by bylo :)

3

I jak zwykle... Mecz Barcy sie zbliża, za 30 minut piłkarze wyjdą na murawę, a ja wyjde do pracy. Hit kolejki/sezonu powinien być przynajmniej o 21, a nie 16 bo Chińczyki tak chcą.

0

Ależ moc! Arda, Aleix i przede wszystkim Sergi :) Barca wygra :)

0

Bartka za Ruiza? Śmiechłem :)

2

Witam, mam pytanie :) jak działa telewizjada? Czy to jest legalne i jak jest to dlaczego nie jest to nielegalne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?