0

Malaga za dużo nie strzela :) o West Ham też bym się chyba obawiał.

0

Atletico i United może nie wejść.

0

Czyli udanego sylwestra miał :)

3

Imprezy z Kurskim tak się kończą :)

0

Oo chyba dużo, bo poleceń nazbierałeś :D

0

Sylwester na 40% razy kilka dużo :D

1

Ale Ci sędziowie są słabi, karny z dupy na Bernabeu i teraz to samo, tragedia.

0

A tak w ogóle to Ney ma dwie bramki w LM :)

2

Żeczysiście, God...

0

Straszą tylko, nic sie nie stanie.

0

Funduszy może brak :)

1

God damn it.. Ja dalej wierze, że moge zostać profesjonalnym piłkarzem po takich akcjach :)

1

Chelsea musi kupić napastnika, prawego obrońce i środkowego obrońce, tylko nie jakąś kupe, a topowych zawodników, bez tego nic nie ugrają.

0

Dziwnie brzmi, śmiesznie wygląda ale jest to poprawne, to tak jak napisał Hen0x odmieniamy Betis czy Athletic to i powinniśmy odmieniać Sociedad czy Deportivo. Nie bez powodu język polski jest nazywany jest z najtrudniejszych języków świata.

0

Otóż nie napisał źle. Odmienia sie takie słowa

0

U mnie jakoś mniej :)

4

Tia, poziomu Busiego to on nie osiągnie,jednak piłkarzem jest świetnym.

0

0

No właśnie nie mogę fajnej znaleźć :) na sportslive jest po angielsku, na innym opóźnione, na jeszcze innym dźwięk okropny :)

1

Poratujcie linkiem do meczu po polsku.

0

Rzuci ktoś linkiem do Stoke-Manchester po polsku, bo na sportslive angielską puścili :)

1

Sky Sports you're drunk....

1

Do stołu sie szykuj, a nie Origin!

17

Kebaba, komu kebaba?

0

Umiejętności to on ma, ale zawsze wyglądał mi on na takiego powolnego zawodnika, ale jak mówi mój trener szybkość to nie nogi, a myślenie i chyba ma racje :)

0

Ozila to ja nigdy nie zrozumiem :D jak on to robi?

9

Pique odpowiada też na boisku, chociażby w meczu z River.

0

Poratujecie linkiem do Atletico? Edit: Już mam :)

3

Iker Muniain powrócił na hiszpańskie boiska!! Mam nadzieje, że odzyska formę sprzed kontuzji.

4

Ale Pique dzisiaj zagrał świetnie, genialny występ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?