nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Malaga za dużo nie strzela :) o West Ham też bym się chyba obawiał.
0
Atletico i United może nie wejść.
0
Czyli udanego sylwestra miał :)
3
Imprezy z Kurskim tak się kończą :)
0
Oo chyba dużo, bo poleceń nazbierałeś :D
0
Sylwester na 40% razy kilka dużo :D
1
Ale Ci sędziowie są słabi, karny z dupy na Bernabeu i teraz to samo, tragedia.
0
A tak w ogóle to Ney ma dwie bramki w LM :)
2
Żeczysiście, God...
0
Straszą tylko, nic sie nie stanie.
0
Funduszy może brak :)
1
God damn it.. Ja dalej wierze, że moge zostać profesjonalnym piłkarzem po takich akcjach :)
1
Chelsea musi kupić napastnika, prawego obrońce i środkowego obrońce, tylko nie jakąś kupe, a topowych zawodników, bez tego nic nie ugrają.
0
Dziwnie brzmi, śmiesznie wygląda ale jest to poprawne, to tak jak napisał Hen0x odmieniamy Betis czy Athletic to i powinniśmy odmieniać Sociedad czy Deportivo. Nie bez powodu język polski jest nazywany jest z najtrudniejszych języków świata.
0
Otóż nie napisał źle. Odmienia sie takie słowa
0
U mnie jakoś mniej :)
4
Tia, poziomu Busiego to on nie osiągnie,jednak piłkarzem jest świetnym.
0
Okey, mam. http://futbolhd.tv/stream1.php
0
No właśnie nie mogę fajnej znaleźć :) na sportslive jest po angielsku, na innym opóźnione, na jeszcze innym dźwięk okropny :)
1
Poratujcie linkiem do meczu po polsku.
0
Rzuci ktoś linkiem do Stoke-Manchester po polsku, bo na sportslive angielską puścili :)
1
Sky Sports you're drunk....
1
Do stołu sie szykuj, a nie Origin!
17
Kebaba, komu kebaba?
0
Umiejętności to on ma, ale zawsze wyglądał mi on na takiego powolnego zawodnika, ale jak mówi mój trener szybkość to nie nogi, a myślenie i chyba ma racje :)
0
Ozila to ja nigdy nie zrozumiem :D jak on to robi?
9
Pique odpowiada też na boisku, chociażby w meczu z River.
0
Poratujecie linkiem do Atletico? Edit: Już mam :)
3
Iker Muniain powrócił na hiszpańskie boiska!! Mam nadzieje, że odzyska formę sprzed kontuzji.
4
Ale Pique dzisiaj zagrał świetnie, genialny występ.