nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o typową role napastnika to wybrałbym Lewego, ale w dzisiejszym futbolu napastnik ma nie tylko strzelać i wygrywać walki w powietrzu, ale też musi podawać i zdecydowanie częściej i lepiej robi to Luis. Podsumowując: 1. Suarez 2. Lewandowski 3. Zlatan/Aguero.
0
Wiadomo, ze trzeba pracować ale rzeczywiście ból jest :)
0
Nie wiem czy na pierwszym, wolałbym jakieś wolne w końcu i pooglądać sobie mecze :)
28
Tak, żeby faks doszedł :)
0
Ja będę oglądał kierownice w samochodzie i dowoził ludziom pizze :)
0
W celu? :)
0
Ostatnia została i chyba zaraz się wrócę i kupie :)
0
25 zl :)
0
Gulliema Balaque*
0
Co sadzicie o książce Guliama Balaaue "Messi" widziałem w biedronce ale pomyślałem ze najpierw spytam was o opinie :)
1
Tradycyjnie :) tam mecze tak wyglądają :)
1
Trzeba umieć być na 2 metrowym spalonym tak,by sedzia nie podniósł chorągiewki, swietna robota wykonana przez Jamesa.
0
I tak powinno być caly czas :)
0
Dobry wieczór, mam dwa pytania :) czy byly jakies kontrowersje w meczu Realu, i czy zasluzony remis byl czy szczęście Betisu ?
5
God..
0
Teraz jeszcze Tello dojdzie i jeszcze mniej szans na grę dostanie Kuba.
1
Od 3 sezonow utrzymuje wysoka formę, a w reprezentacji dalej Costa gra.
0
Prędzej Real bo Barca nie ma kasy :)
0
Liga Mistrzów i Euro to na 100 % by byl w trojce
5
16-22 praca, troszkę gorzej :)
1
No spoko jest hymn Realu, ale najlepsze to zdecydowanie Sevilli i Liverpoolu.
1
Jak wypadnie MSN lub boczny obronca to jest Arda, Aleix i Roberto :)
0
To jest to, nie ma Messiego, Suareza I Alby, a skład i tak wygląda bardzo dobrze.
0
A no tak, zapomniałem :)
1
O fuck. 33-5 miazga!
3
6:0 ależ szkoda mi Athleticu, w pucharze będzie lepiej. Wróci Garcia i Aritz i będzie dużo lepiej.
2
Okey,dzieki.
0
Nie oglądałem, sluszna kartka dla Gorki ?
2
Barca i Los Leones na jednym boisku, a ja w pracy.. najgorzej :(
0
Piwo to jeden z lepszych energetyków. Oczywiście jedno po wysiłku jest dobre, więcej tez jest dobre, ale mniej zdrowe :)