0

Jeśli chodzi o typową role napastnika to wybrałbym Lewego, ale w dzisiejszym futbolu napastnik ma nie tylko strzelać i wygrywać walki w powietrzu, ale też musi podawać i zdecydowanie częściej i lepiej robi to Luis. Podsumowując: 1. Suarez 2. Lewandowski 3. Zlatan/Aguero.

0

Wiadomo, ze trzeba pracować ale rzeczywiście ból jest :)

0

Nie wiem czy na pierwszym, wolałbym jakieś wolne w końcu i pooglądać sobie mecze :)

28

Tak, żeby faks doszedł :)

0

Ja będę oglądał kierownice w samochodzie i dowoził ludziom pizze :)

0

W celu? :)

0

Ostatnia została i chyba zaraz się wrócę i kupie :)

0

25 zl :)

0

Gulliema Balaque*

0

Co sadzicie o książce Guliama Balaaue "Messi" widziałem w biedronce ale pomyślałem ze najpierw spytam was o opinie :)

1

Tradycyjnie :) tam mecze tak wyglądają :)

1

Trzeba umieć być na 2 metrowym spalonym tak,by sedzia nie podniósł chorągiewki, swietna robota wykonana przez Jamesa.

0

I tak powinno być caly czas :)

0

Dobry wieczór, mam dwa pytania :) czy byly jakies kontrowersje w meczu Realu, i czy zasluzony remis byl czy szczęście Betisu ?

5

God..

0

Teraz jeszcze Tello dojdzie i jeszcze mniej szans na grę dostanie Kuba.

1

Od 3 sezonow utrzymuje wysoka formę, a w reprezentacji dalej Costa gra.

0

Prędzej Real bo Barca nie ma kasy :)

0

Liga Mistrzów i Euro to na 100 % by byl w trojce

5

16-22 praca, troszkę gorzej :)

1

No spoko jest hymn Realu, ale najlepsze to zdecydowanie Sevilli i Liverpoolu.

1

Jak wypadnie MSN lub boczny obronca to jest Arda, Aleix i Roberto :)

0

To jest to, nie ma Messiego, Suareza I Alby, a skład i tak wygląda bardzo dobrze.

0

A no tak, zapomniałem :)

1

O fuck. 33-5 miazga!

3

6:0 ależ szkoda mi Athleticu, w pucharze będzie lepiej. Wróci Garcia i Aritz i będzie dużo lepiej.

2

Okey,dzieki.

0

Nie oglądałem, sluszna kartka dla Gorki ?

2

Barca i Los Leones na jednym boisku, a ja w pracy.. najgorzej :(

0

Piwo to jeden z lepszych energetyków. Oczywiście jedno po wysiłku jest dobre, więcej tez jest dobre, ale mniej zdrowe :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?