3

Nie przez wszystkich :) Xavi powiedzial, ze będzie on bardzo ważnym zawodnikiem Barcy i sie nie mylił:)

0

Gwiazda w Vigo czy joker w Barcy, co byś wybrał?

10

Z łatwością? Zdziwisz sie, oj zdziwisz

0

Jest Pique, Masche, Verma, Mathieu, a Bartra pewnie odejdzie, wiec jak Barca szuka piątego to chciałbym Marquinhosa bo Laporte i Gimenez są za dobrzi na ławkę :)

1

Jakby to powiedział Jacek Krzynówek: Zasada jest jedna: Caly czas do przodu, staramy sie :)

0

Witam, mógłby mi ktos napisać jakie są przyczyny braku zasięgu w telefonie? Inne telefony w tym miejscu maja pelen zasięg, mój tez zawsze tak miał do dzisiaj.

0

Kurde jedyne wolne w tygodniu dzisiaj mam i mysle pooglądam sobie mecze a tu wszystkie dobre o jednej porze, damn it.

0

Genialna praca wykonana :)

6

Szkoda? Ostatnio co wolny Messiego to albo bramka albo poprzeczka :)

0

Aa to spoko, pogram jeszcze i zachęcam wszystkich do gry :)

0

Mam pytanie proszę Panów i Pań :) Czy akcja Playa na WOŚP "kilobity na czarity" działa tak, że cały czas można grać i cały czas będą wpływać pieniadze czy każdy może tylko raz zebrać pieniadze ?

0

Do tego z 5 poprzeczek Messiego :)

0

Można prosić o obszerny skrót meczu?

0

Przepływa z koza na drugi brzeg, wraca, bierze kapustę, przepływa na drugi brzeg, zostawia kapustę i bierze koze, plynie na brzeg, zostawia koze, a bierze wilka, przepływa z nim na drugi brzeg, wraca po koze i plynie na drugi brzeg, koniec :)

1

Aaaa na telefonie odpalilem i to jest za male żeby przeczytać :) powiekszylem i jest :D czas spać..

0

No to nie ogarnąłem :)

0

Albo zly link, albo jestem głupi albo nie ogarnalem :)

0

Prosze Cię, Bale wypuścił piłke, obrońce jej nie sięgnął i zahaczył o nogi Garetha. Ewidentny karny, choć nie ukrywam cieszy mnie taki obrót spraw :)

0

No i teraz Real został oszukany. Bale był faulowany.

1

Dla Barcelony :)

2

A ja tam się ciesze, im więcej drużyn walczy o majstra tym lepiej :)

0

Oczywiście ze tak.

0

2:0 po swojemu wygrają :) Antoine strzeli i druga po stałym fragmencie.

0

Od zaraz.

7

Komentarz usunięty

0

Aleña ma potencjał, zobaczymy co z niego wyrośnie :)

1

Haha komentarz użytkownika Bartra wygrał :)

0

Chodzi mi o zmiany w trudnych meczach, w tamtym sezonie zmieniał ich Pedro, ale troche czasu już minęło i pozycja w skladzie Neymara i Suareza wzrosła. Z drugiej strony jak spojrzał Lucho na ławkę, a tam Munir i Sandro to nie zmieniał :) nie wiem jak to będzie ale Nolito widziałbym z wielką chęcią z powrotem w Barcy.

0

I tak jak będzie wchodził z ławki to za pomocnika pewnie, bo Lucho będzie się troszkę bał(?) ściągać któregoś z tridente.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?