nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie przez wszystkich :) Xavi powiedzial, ze będzie on bardzo ważnym zawodnikiem Barcy i sie nie mylił:)
0
Gwiazda w Vigo czy joker w Barcy, co byś wybrał?
10
Z łatwością? Zdziwisz sie, oj zdziwisz
0
Jest Pique, Masche, Verma, Mathieu, a Bartra pewnie odejdzie, wiec jak Barca szuka piątego to chciałbym Marquinhosa bo Laporte i Gimenez są za dobrzi na ławkę :)
1
Jakby to powiedział Jacek Krzynówek: Zasada jest jedna: Caly czas do przodu, staramy sie :)
0
Witam, mógłby mi ktos napisać jakie są przyczyny braku zasięgu w telefonie? Inne telefony w tym miejscu maja pelen zasięg, mój tez zawsze tak miał do dzisiaj.
0
Kurde jedyne wolne w tygodniu dzisiaj mam i mysle pooglądam sobie mecze a tu wszystkie dobre o jednej porze, damn it.
0
Genialna praca wykonana :)
6
Szkoda? Ostatnio co wolny Messiego to albo bramka albo poprzeczka :)
0
Aa to spoko, pogram jeszcze i zachęcam wszystkich do gry :)
0
Mam pytanie proszę Panów i Pań :) Czy akcja Playa na WOŚP "kilobity na czarity" działa tak, że cały czas można grać i cały czas będą wpływać pieniadze czy każdy może tylko raz zebrać pieniadze ?
0
Do tego z 5 poprzeczek Messiego :)
0
Można prosić o obszerny skrót meczu?
0
Przepływa z koza na drugi brzeg, wraca, bierze kapustę, przepływa na drugi brzeg, zostawia kapustę i bierze koze, plynie na brzeg, zostawia koze, a bierze wilka, przepływa z nim na drugi brzeg, wraca po koze i plynie na drugi brzeg, koniec :)
1
Aaaa na telefonie odpalilem i to jest za male żeby przeczytać :) powiekszylem i jest :D czas spać..
0
No to nie ogarnąłem :)
0
Albo zly link, albo jestem głupi albo nie ogarnalem :)
0
Prosze Cię, Bale wypuścił piłke, obrońce jej nie sięgnął i zahaczył o nogi Garetha. Ewidentny karny, choć nie ukrywam cieszy mnie taki obrót spraw :)
0
No i teraz Real został oszukany. Bale był faulowany.
1
Dla Barcelony :)
2
A ja tam się ciesze, im więcej drużyn walczy o majstra tym lepiej :)
0
Oczywiście ze tak.
0
2:0 po swojemu wygrają :) Antoine strzeli i druga po stałym fragmencie.
0
Od zaraz.
7
Komentarz usunięty
0
Aleña ma potencjał, zobaczymy co z niego wyrośnie :)
1
Haha komentarz użytkownika Bartra wygrał :)
0
Chodzi mi o zmiany w trudnych meczach, w tamtym sezonie zmieniał ich Pedro, ale troche czasu już minęło i pozycja w skladzie Neymara i Suareza wzrosła. Z drugiej strony jak spojrzał Lucho na ławkę, a tam Munir i Sandro to nie zmieniał :) nie wiem jak to będzie ale Nolito widziałbym z wielką chęcią z powrotem w Barcy.
0
I tak jak będzie wchodził z ławki to za pomocnika pewnie, bo Lucho będzie się troszkę bał(?) ściągać któregoś z tridente.
0
http://videa.hu/videok/sport/sun-1.1-trO5DwJeV9ocZTrH?start=1.829481
Asysta Adamy