0

Dawno już tak myślałem. Oczywiście, że lepiej by było dać nagrodę w sierpniu, po głównej imprezie roku (MŚ lub ME) i wtedy nagroda jest za sezon, anie za półtora. W ogóle ta Złota Piłka to jedna wielka kupa, powinni ją przyznawać bezstronni dziennikarze, a nie kapitan i trener Madagaskaru, tylko z bezstronnymi dziennikarzami też jest ciężko..

1

Ale dawno nie widziałem tak beznadziejnego Messiego

0

Ktoś ma jakąś pewną stronę na mecz? Sportslive nie planuje pokazywać meczu Barcy, a zawsze tam ogladalem

0

Atletico jest bardzo mocne w tym sezonie, nie licz na to :)

3

Śmiechom nie było końca

0

Espanyol w którymś roku dal nam mistrzostwo po remisie z Realem.

0

Bayern*

8

Dublet z Realem, bramka na 3:0 z Milanem i bramka w finale LM, nie zapomne tego :)

12

Borja Mayoral także jest zawieszony (czerwona kartka w finale młodzieżowego Pucharu Króla :)), nie powinno być go nawet na ławce. Komedia.
Kręcidło

0

Mam pytanko: Czy można w Polsce kupić maść/balsam o nazwie IcyHot. Sprzedawana jest w USA ale jakby ktoś znał stronę gdzie będę mógł zamówić to byłbym wdzięczny :)

0

Jest multiliga może?

0

Poprzedni sezon nie za dobry poza finałem LM.

0

No można, Busiego przede wszystkim można "wcisnąć" :)

0

Noo trzeba zbierać :) genialna po po prostu genialne :)

0

Konopkyanka i Krycha to jeszcze ujdą, ale Hart czy Boyko za Bravo albo ter Stegena to już kupa :)

0

Buffon-Alaba,Pique,Chiellini,Godin-Rakitić,Vidal,Krycha-Messi,Suarez,Ney

7

Ta jedenastka roku i złota piłka to jedna wielka kupa. Takie nagrody powinni przyznawać bezstronni dziennikarze i eksperci tylko o takich też trudno..

0

Meczyki.pl i poszukaj sobie :)

0

Co by sprawiło, że już by nie był niedoceniony :)

3

Dla mnie najlepsza scena to jak Kurski jakąś nalewkę opisywał: "Nasłonecznione kartofliska południowej małopolski, raczej lewa strona Wisły" :D

5

Noo to jest miazga :) Karol i Norek najlepszy duet telewizji :) Kurski też dobry wariacik :)

0

Wałek tam jest :) rolnik był już z tą dziewczyną z Trzebieszowic w czasach szkolnych :) potwierdzone info

1

Tak sie spinaliście o transmisje, a ja sobie wszedłem na meczyki.pl wszedłem w pierwszą lepszą stronę i w ciagu 3 godzin zacięło mi sie tylko dwa razy, w tym raz w przerwie meczu :)

6

To Munira na profilowe sobie daj :) gratulacje

10

Pray4Real lepsze :)

0

Stronie Śląskie :)

0

Mam 30 km do Kłodzka :)

1

House of Cards potwierdzam, jeden z najlepszych jakie widziałem. Dzięki wszystkim :) Pójdę w tego Narcosa, i spróbuje Gammora :) Thank you!

0

Narcos po wstępnym przeczytaniu o co chodzi może być spoko, szkoda, że jeden sezon na razie, ale dzięki :)

0

Możecie polecić jakiś serial? Jakiś wciągający i możliwy do obejrzenia w internecie, najlepiej z polskimi napisami, ale jak będzie dobry to z lektorem może być :) Filmy teeż mogą być (tylko nie o Ronaldo).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?