nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawno już tak myślałem. Oczywiście, że lepiej by było dać nagrodę w sierpniu, po głównej imprezie roku (MŚ lub ME) i wtedy nagroda jest za sezon, anie za półtora. W ogóle ta Złota Piłka to jedna wielka kupa, powinni ją przyznawać bezstronni dziennikarze, a nie kapitan i trener Madagaskaru, tylko z bezstronnymi dziennikarzami też jest ciężko..
1
Ale dawno nie widziałem tak beznadziejnego Messiego
0
Ktoś ma jakąś pewną stronę na mecz? Sportslive nie planuje pokazywać meczu Barcy, a zawsze tam ogladalem
0
Atletico jest bardzo mocne w tym sezonie, nie licz na to :)
3
Śmiechom nie było końca
0
Espanyol w którymś roku dal nam mistrzostwo po remisie z Realem.
0
Bayern*
8
Dublet z Realem, bramka na 3:0 z Milanem i bramka w finale LM, nie zapomne tego :)
12
Borja Mayoral także jest zawieszony (czerwona kartka w finale młodzieżowego Pucharu Króla :)), nie powinno być go nawet na ławce. Komedia.
Kręcidło
0
Mam pytanko: Czy można w Polsce kupić maść/balsam o nazwie IcyHot. Sprzedawana jest w USA ale jakby ktoś znał stronę gdzie będę mógł zamówić to byłbym wdzięczny :)
0
Jest multiliga może?
0
Poprzedni sezon nie za dobry poza finałem LM.
0
No można, Busiego przede wszystkim można "wcisnąć" :)
0
Noo trzeba zbierać :) genialna po po prostu genialne :)
0
Konopkyanka i Krycha to jeszcze ujdą, ale Hart czy Boyko za Bravo albo ter Stegena to już kupa :)
0
Buffon-Alaba,Pique,Chiellini,Godin-Rakitić,Vidal,Krycha-Messi,Suarez,Ney
7
Ta jedenastka roku i złota piłka to jedna wielka kupa. Takie nagrody powinni przyznawać bezstronni dziennikarze i eksperci tylko o takich też trudno..
0
Meczyki.pl i poszukaj sobie :)
0
Co by sprawiło, że już by nie był niedoceniony :)
3
Dla mnie najlepsza scena to jak Kurski jakąś nalewkę opisywał: "Nasłonecznione kartofliska południowej małopolski, raczej lewa strona Wisły" :D
5
Noo to jest miazga :) Karol i Norek najlepszy duet telewizji :) Kurski też dobry wariacik :)
0
Wałek tam jest :) rolnik był już z tą dziewczyną z Trzebieszowic w czasach szkolnych :) potwierdzone info
1
Tak sie spinaliście o transmisje, a ja sobie wszedłem na meczyki.pl wszedłem w pierwszą lepszą stronę i w ciagu 3 godzin zacięło mi sie tylko dwa razy, w tym raz w przerwie meczu :)
6
To Munira na profilowe sobie daj :) gratulacje
10
Pray4Real lepsze :)
0
Stronie Śląskie :)
0
Mam 30 km do Kłodzka :)
1
House of Cards potwierdzam, jeden z najlepszych jakie widziałem. Dzięki wszystkim :) Pójdę w tego Narcosa, i spróbuje Gammora :) Thank you!
0
Narcos po wstępnym przeczytaniu o co chodzi może być spoko, szkoda, że jeden sezon na razie, ale dzięki :)
0
Możecie polecić jakiś serial? Jakiś wciągający i możliwy do obejrzenia w internecie, najlepiej z polskimi napisami, ale jak będzie dobry to z lektorem może być :) Filmy teeż mogą być (tylko nie o Ronaldo).