3

Rejestrować można w letnie i zimowe okienko, ale w przypadku kontuzji gracza trwającej powyżej 5 miesięcy, można zarejestrować piłkarza w każdym momencie, rozumisz? :)

0

Jest gdzies Multiliga ? Jak jest to poprosze link.

1

Tez mi On nie pasuje, jak już musza kogoś kupic to Verratiego lub Coutinho.

1

Yhym, to przepraszam, musze sie douczyć polskiego widocznie.

0

Biathlon i kolarstwo z ich komentarzem to cos pięknego :)

0

Ronaldo *

21

Jak zawsze :)

6

Da rade. To światowej klasy bramkarz i w tych meczach to udowodni.

1

Mobilna jest kiepska trzeba przyznać, mam to samo co Ty.

3

Zaraz Kosecki sie tam pojawi i będzie szukał Rafy :D

0

No to musisz MAtS

0

Niech sie Bravo nie wygłupia.

0

No tak, poszalałem troszkę :)

0

Bardzo dobrze, trzeba grać jak najwięcej najlepszą 11.

0

Ale zawodnik solidny i bardzo by się przydał w reprezentacji obok Krychy.

0

A mógłbyś podać skład?

0

Po kilku meczach nawet przeciętny kibic dostrzegłby te atuty. Ani w odbiorze nie jest za dobry, ani nie jest rozgrywającym, warunków fizycznych też nie ma za dobrych, strzał kiepski, na prawdę nie wiem o co chodzi Nawałce. Fajnie jakby Polański wrócił ale jak na razie to niemożliwe.

1

Cała Polska nie wiem co On robi w reprezentacji :) może i nie ma za dużo Polaków na tej pozycji, ale od Mączyńskiego na pewno jest kilku lepszych.

0

W tym roku było normalnie, a za rok będzie z okazji 100 rocznicy turnieju.

11

Haha coo ? Jak to możliwe ? :)

9

Luis ma największe szanse na to ale i tak wątpię, aby ktos przełamał te serie Messiego i Crisa.

9

Nie obecnie tylko od 5 lat i pewnie przez następne 5. Geniusz piłki kopanej.

0

Mi wyszła łatwa grupa dla Barcy: Leverkusen, Kijów i Maccabi, a Real z Juve, OL i Genk, tak mogłoby być :)

0

Nie.

0

Komentarz usunięty

0

Man of the match :)

0

Komentarz usunięty

1

Wszedł z ławki i od razu zanotował asystę, po prostu success :)

0

Dobry mecz będzie, stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

1

Ja widzę różnicę, bo do stycznia z ławki może coś pomóc tylko Rafinha i ewentualnie Sandro, ogólnie ławka Barcy dupy nie urywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?