nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rejestrować można w letnie i zimowe okienko, ale w przypadku kontuzji gracza trwającej powyżej 5 miesięcy, można zarejestrować piłkarza w każdym momencie, rozumisz? :)
0
Jest gdzies Multiliga ? Jak jest to poprosze link.
1
Tez mi On nie pasuje, jak już musza kogoś kupic to Verratiego lub Coutinho.
1
Yhym, to przepraszam, musze sie douczyć polskiego widocznie.
0
Biathlon i kolarstwo z ich komentarzem to cos pięknego :)
0
Ronaldo *
21
Jak zawsze :)
6
Da rade. To światowej klasy bramkarz i w tych meczach to udowodni.
1
Mobilna jest kiepska trzeba przyznać, mam to samo co Ty.
3
Zaraz Kosecki sie tam pojawi i będzie szukał Rafy :D
0
No to musisz MAtS
0
Niech sie Bravo nie wygłupia.
0
No tak, poszalałem troszkę :)
0
Bardzo dobrze, trzeba grać jak najwięcej najlepszą 11.
0
Ale zawodnik solidny i bardzo by się przydał w reprezentacji obok Krychy.
0
A mógłbyś podać skład?
0
Po kilku meczach nawet przeciętny kibic dostrzegłby te atuty. Ani w odbiorze nie jest za dobry, ani nie jest rozgrywającym, warunków fizycznych też nie ma za dobrych, strzał kiepski, na prawdę nie wiem o co chodzi Nawałce. Fajnie jakby Polański wrócił ale jak na razie to niemożliwe.
1
Cała Polska nie wiem co On robi w reprezentacji :) może i nie ma za dużo Polaków na tej pozycji, ale od Mączyńskiego na pewno jest kilku lepszych.
0
W tym roku było normalnie, a za rok będzie z okazji 100 rocznicy turnieju.
11
Haha coo ? Jak to możliwe ? :)
9
Luis ma największe szanse na to ale i tak wątpię, aby ktos przełamał te serie Messiego i Crisa.
9
Nie obecnie tylko od 5 lat i pewnie przez następne 5. Geniusz piłki kopanej.
0
Mi wyszła łatwa grupa dla Barcy: Leverkusen, Kijów i Maccabi, a Real z Juve, OL i Genk, tak mogłoby być :)
0
Nie.
0
Komentarz usunięty
0
Man of the match :)
0
Komentarz usunięty
1
Wszedł z ławki i od razu zanotował asystę, po prostu success :)
0
Dobry mecz będzie, stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy.
1
Ja widzę różnicę, bo do stycznia z ławki może coś pomóc tylko Rafinha i ewentualnie Sandro, ogólnie ławka Barcy dupy nie urywa.