0

Chłop przebiegł w ciągu 8 sekund całe boisko i do tego piłka podbiła się po przyjęciu, bo ledwo co złapał piłke, a wy jedziecie po nim jak po psie.

2

O kurde, no to ładnie, powinien się powstrzymywać, ale fajnie to wygląda :)

0

Też mam ten problem niestety.

1

Breaking Bad, Sons of Anarchy, House of Cards

1

Riverside- We got used to us :)

1

Gdzies do MLS pójdzie pewnie

0

Wczorajszy komentarz meczu Athleticu mi sie podobał :)

1

Alen jeden strzał groźny, ale niecelny i poza tym nic, bo Athletic prowadzi grę. Aritz dobił swojego karnego.

0

Ale Baskowie dzisiaj dobrze grają. Benat i Raul Garcia od 3 meczy trzymają świetny poziom, do tego Williams łapiący formę, Aduriz jak zawsze w bardzo dobrej dyspozycji, wraca powoli Muniain. Mam nadzieję, że Los Leones zaczną piąć się w góre tabeli.

0

Zapewne zagra w pierwszym. Dobry mecz będzie, liczę na zwycięstwo Basków i dobry mecz Alena.

0

ter Stegen- Bellerin, Bailly, Laporte, Gaya- Samper, Coutinho, Ruben Neves- Adama, Inaki Williams, Sandro. to do NJR11FCB tylko nie klikło się :)

0

No to pojechałem na mecz Polska Czechy.. 2 godziny i po biletach.

2

Varane, Bellerin, ter Stegen i może Martial będą rządzić w przyszłości, reszta skończy tak jak wyżej wymienieni przez Ciebie piłkarze :)

1

Ivan za mało wybiegany? Po tym zdaniu przestałem czytać.

1

Crisu nie szukałby podania do Roberto w sytuacji sam na sam z bramkarzem :) a tak serio to Ney jest po prostu Brazylijczykiem, on się bawi futbolem i bawi sie życiem, pozatym jest jeszcze młody i ma jeszcze troche czasu, żeby dojrzeć :)

2

Jak patrzę na obrońców Barcy to miałbym problem z wygryzieniem ze składu Alby ale na pozostałych pozycjach nawet nie myślę, że zagrałbym lepiej tylko jestem pewien, że dałbym rade :) Tragedia.

0

Bo Alen gra w zespole w pierwszej lidze, a nie męczy sie w rezerwach w 3 lidze. W poprzednim roku Halilović też nie zachwycał, a teraz gra świetnie.

1

Breaking Bad, Sons of Anarchy, House of Cards to moje top 3.

1

Już wszystkie odcinki po 3 razy oglądałem i już sobie odpuściłem :) a co?

2

Okey, dzięki, już wszystko wiadome, prawo jazdy będzie do odbioru za 9 dni i 6 godzin, nie wiem jak to obliczyli, ale ok, zaufam im :) I przeprosili mnie za wprowadzenie w błąd :)

1

To dlaczego już pod moim nazwiskiem jest napisane, że dokument został wydany ? :) chyba zadzwonie do wydziału komunikacji i sie dowiem o co chodzi.

1

Witam, mam pytanie odnośnie prawa jazdy. Jest możliwe, żeby po 4 dniach od zdania egzaminu, prawo jazdy jest już do odebrania? Na stronie info-car.pl jest napisane, że dokument jest wydany, ale każdy mówił, że na prawko trzeba czekać około 2 tygodni.

0

Busiego nikt nie zastąpi 'k

1

Samaras i Giovinco haha no tego bym nie wymyślił :) Nolito i tylko Nolito.

0

"Ja to nazywam podaniem alibi" :)

0

Dzieki wielkie za odpowiedzi :)

0

Aha to dzieki wielkie za odpowiedź :) a czeka sie okolo dwóch tygodni tak ?

1

Siemanko :) właśnie zdałem egzamin na prawo jazdy !! I mam pytanie bo z tego zadowolenia zapomniałem zapytać egzaminatora :) co mam zrobić po zdaniu, jechac do wydziału komunikacji cos płacić czy dopiero przy odbieraniu prawka sie placi ?

4

Haha podobne uczucie mam :) ale juz koniec tych emocji bo za godzinę egzamin na prawko mam wiec pelne skupienie :)

1

Haha bardzo trafny komentarz :D jutro w przeglądzie prasy będzie o tym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?