nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop przebiegł w ciągu 8 sekund całe boisko i do tego piłka podbiła się po przyjęciu, bo ledwo co złapał piłke, a wy jedziecie po nim jak po psie.
2
O kurde, no to ładnie, powinien się powstrzymywać, ale fajnie to wygląda :)
0
Też mam ten problem niestety.
1
Breaking Bad, Sons of Anarchy, House of Cards
1
Riverside- We got used to us :)
1
Gdzies do MLS pójdzie pewnie
0
Wczorajszy komentarz meczu Athleticu mi sie podobał :)
1
Alen jeden strzał groźny, ale niecelny i poza tym nic, bo Athletic prowadzi grę. Aritz dobił swojego karnego.
0
Ale Baskowie dzisiaj dobrze grają. Benat i Raul Garcia od 3 meczy trzymają świetny poziom, do tego Williams łapiący formę, Aduriz jak zawsze w bardzo dobrej dyspozycji, wraca powoli Muniain. Mam nadzieję, że Los Leones zaczną piąć się w góre tabeli.
0
Zapewne zagra w pierwszym. Dobry mecz będzie, liczę na zwycięstwo Basków i dobry mecz Alena.
0
ter Stegen- Bellerin, Bailly, Laporte, Gaya- Samper, Coutinho, Ruben Neves- Adama, Inaki Williams, Sandro. to do NJR11FCB tylko nie klikło się :)
0
No to pojechałem na mecz Polska Czechy.. 2 godziny i po biletach.
2
Varane, Bellerin, ter Stegen i może Martial będą rządzić w przyszłości, reszta skończy tak jak wyżej wymienieni przez Ciebie piłkarze :)
1
Ivan za mało wybiegany? Po tym zdaniu przestałem czytać.
1
Crisu nie szukałby podania do Roberto w sytuacji sam na sam z bramkarzem :) a tak serio to Ney jest po prostu Brazylijczykiem, on się bawi futbolem i bawi sie życiem, pozatym jest jeszcze młody i ma jeszcze troche czasu, żeby dojrzeć :)
2
Jak patrzę na obrońców Barcy to miałbym problem z wygryzieniem ze składu Alby ale na pozostałych pozycjach nawet nie myślę, że zagrałbym lepiej tylko jestem pewien, że dałbym rade :) Tragedia.
0
Bo Alen gra w zespole w pierwszej lidze, a nie męczy sie w rezerwach w 3 lidze. W poprzednim roku Halilović też nie zachwycał, a teraz gra świetnie.
1
Breaking Bad, Sons of Anarchy, House of Cards to moje top 3.
1
Już wszystkie odcinki po 3 razy oglądałem i już sobie odpuściłem :) a co?
2
Okey, dzięki, już wszystko wiadome, prawo jazdy będzie do odbioru za 9 dni i 6 godzin, nie wiem jak to obliczyli, ale ok, zaufam im :) I przeprosili mnie za wprowadzenie w błąd :)
1
To dlaczego już pod moim nazwiskiem jest napisane, że dokument został wydany ? :) chyba zadzwonie do wydziału komunikacji i sie dowiem o co chodzi.
1
Witam, mam pytanie odnośnie prawa jazdy. Jest możliwe, żeby po 4 dniach od zdania egzaminu, prawo jazdy jest już do odebrania? Na stronie info-car.pl jest napisane, że dokument jest wydany, ale każdy mówił, że na prawko trzeba czekać około 2 tygodni.
0
Busiego nikt nie zastąpi 'k
1
Samaras i Giovinco haha no tego bym nie wymyślił :) Nolito i tylko Nolito.
0
"Ja to nazywam podaniem alibi" :)
0
Dzieki wielkie za odpowiedzi :)
0
Aha to dzieki wielkie za odpowiedź :) a czeka sie okolo dwóch tygodni tak ?
1
Siemanko :) właśnie zdałem egzamin na prawo jazdy !! I mam pytanie bo z tego zadowolenia zapomniałem zapytać egzaminatora :) co mam zrobić po zdaniu, jechac do wydziału komunikacji cos płacić czy dopiero przy odbieraniu prawka sie placi ?
4
Haha podobne uczucie mam :) ale juz koniec tych emocji bo za godzinę egzamin na prawko mam wiec pelne skupienie :)
1
Haha bardzo trafny komentarz :D jutro w przeglądzie prasy będzie o tym :)