nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać z opcja pierwokupu.
1
Najlepsze drużyny grają w finale, kolego.
3
God damn it. Co wy macie w głowach?
7
Myślę, że dzień jak codzień :)
2
Haha, geniusz :) chociaż w sumie czasu na nauke ma dużo :)
0
Na canal+ sobie włącz :) ale akurat ten mecz mógłbym oglądać bez głosu nawet, świetny mecz.
0
Czemu? Ćwierćfinały i dzisiejszy półfinał ogląda mi się duużo lepiej niż LM. BVB vs Liverpool i dzisiejsze Villareal vs Liverpool to świetne mecze na poziomie LM.
4
Nie wiem jak mecz na Ukrainie ale na El Madrigal jest świetny mecz, Villareal ma mega ekipe i mam nadzieje, że wygrają LE. Bailly, Denis, Soldado, Mario, Bakambu, Dos Santos są świetni, bardzo dużo ofert transferowych będą dostawać. Dobrze, że Denis jest nasz.
0
Ja jako główny na laptopie mecz na El Madrigal, a na telefonie bede zerkal na Seville.
4
Ale Miodowe Lata kolego to tu szanuj :)
8
Te 10 mln to nic w stosunku do pieniędzy którymi obstawiali ludzie na drużyny typu Chelsea, United czy City. Biedni nie są :)
2
Zenek król! :D na kazdej imprezie sie sprawdzi :)
2
Seat Leon w sportowej wersji :)
2
Sam jesteś fatalny :D
0
Cruyffista dobrze napisał. Dwie żółte i w konsekwencji czerwona daje tylko osłabienie do konca meczu. W następnym zawodnik może grać normalnie, chyba, że ma na koncie 5 kartek w Hiszpanii, a 4 w Polsce.
1
Rakitić, Pique, Messi, Suarez, Iniesta.
0
Historii za dużo nie znam, ale obecnie Gimenez-Godin :)
2
Byłem ostatnio na Bayern vs Juve i kiedyś na Borussia vs Malaga (3:2) biletów nie można rezerwować tylko odrazu trzeba kupic i sobie wydrukować. Ogólnie polecam, atmosfera prawie jak na stadionie.
0
A w Polonii grałeś ze dwa lata temu ?
1
Unia Bardo ? :)
0
Noo mega serial i ta swietna muzyka.. Pogrzeb Opiego jak dla mnie najlepsza scena.
0
Moje ulubione: Sons of Anarchy, Breaking Bad, Narcos, coś takiego możesz polecić.
0
Można prosić o jakiś wciągający serial najlepiej z polskimi napisami.
1
Obecnie najlepsza para stoperów na świecie, jakby nie zagrali to Barca ma o wiele łatwiejsze zadanie.
1
Jak Benfika wygra z Bayernem to będzie to oznaczać że jest mocna :)
3
Moja reakcja wygląda tak jak Rafinha
0
Ja :)
4
Być może, lubię piłkę nożną po prostu.
1
Rozstrzygnięty juz jest ten dwumecz. A przy pełnej sali w kinie dużo lepiej sie ogląda bardziej emocjonujące mecze gdzie każdy ma szanse wygrać :)
0
Dzisiaj wybieram Bayern-Juve w cinema3d :) ciekawszy mecz sie zapowiada.