0

Sprzedać z opcja pierwokupu.

1

Najlepsze drużyny grają w finale, kolego.

3

God damn it. Co wy macie w głowach?

7

Myślę, że dzień jak codzień :)

2

Haha, geniusz :) chociaż w sumie czasu na nauke ma dużo :)

0

Na canal+ sobie włącz :) ale akurat ten mecz mógłbym oglądać bez głosu nawet, świetny mecz.

0

Czemu? Ćwierćfinały i dzisiejszy półfinał ogląda mi się duużo lepiej niż LM. BVB vs Liverpool i dzisiejsze Villareal vs Liverpool to świetne mecze na poziomie LM.

4

Nie wiem jak mecz na Ukrainie ale na El Madrigal jest świetny mecz, Villareal ma mega ekipe i mam nadzieje, że wygrają LE. Bailly, Denis, Soldado, Mario, Bakambu, Dos Santos są świetni, bardzo dużo ofert transferowych będą dostawać. Dobrze, że Denis jest nasz.

0

Ja jako główny na laptopie mecz na El Madrigal, a na telefonie bede zerkal na Seville.

4

Ale Miodowe Lata kolego to tu szanuj :)

8

Te 10 mln to nic w stosunku do pieniędzy którymi obstawiali ludzie na drużyny typu Chelsea, United czy City. Biedni nie są :)

2

Zenek król! :D na kazdej imprezie sie sprawdzi :)

2

Seat Leon w sportowej wersji :)

2

Sam jesteś fatalny :D

0

Cruyffista dobrze napisał. Dwie żółte i w konsekwencji czerwona daje tylko osłabienie do konca meczu. W następnym zawodnik może grać normalnie, chyba, że ma na koncie 5 kartek w Hiszpanii, a 4 w Polsce.

1

Rakitić, Pique, Messi, Suarez, Iniesta.

0

Historii za dużo nie znam, ale obecnie Gimenez-Godin :)

2

Byłem ostatnio na Bayern vs Juve i kiedyś na Borussia vs Malaga (3:2) biletów nie można rezerwować tylko odrazu trzeba kupic i sobie wydrukować. Ogólnie polecam, atmosfera prawie jak na stadionie.

0

A w Polonii grałeś ze dwa lata temu ?

1

Unia Bardo ? :)

0

Noo mega serial i ta swietna muzyka.. Pogrzeb Opiego jak dla mnie najlepsza scena.

0

Moje ulubione: Sons of Anarchy, Breaking Bad, Narcos, coś takiego możesz polecić.

0

Można prosić o jakiś wciągający serial najlepiej z polskimi napisami.

1

Obecnie najlepsza para stoperów na świecie, jakby nie zagrali to Barca ma o wiele łatwiejsze zadanie.

1

Jak Benfika wygra z Bayernem to będzie to oznaczać że jest mocna :)

3

Moja reakcja wygląda tak jak Rafinha

0

Ja :)

4

Być może, lubię piłkę nożną po prostu.

1

Rozstrzygnięty juz jest ten dwumecz. A przy pełnej sali w kinie dużo lepiej sie ogląda bardziej emocjonujące mecze gdzie każdy ma szanse wygrać :)

0

Dzisiaj wybieram Bayern-Juve w cinema3d :) ciekawszy mecz sie zapowiada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?