0

Tak poza tematem dla znających angielski. Przetłumaczy mi ktoś zdanie You've rung out too long lately ? z góry dzięki :)

0

Jak sie pogodzi z rolą rezerwowego to prosze bardzo. Wzrost zawsze sie przyda przy SFG.

0

Abidal zdecydowanie. Skrzydłowym to jest lepszym Alba ale takiego LO to długo nie bedzie.

0

Za takie coś czerwo? Kabaret..

0

Dongou czerwona.. będzie ciężko utrzymać prowadzenie.

2

Dla klubu zrobił mnóstwo dobrego, dla Hiszpanii również, to teraz niech sobie zarobi kasy u szejków. Tym co zrobił dla footbalu zasłużył sobie na wielką kase.

0

Jest Busi i ja nic więcej nie potrzebuje :)

1

Munir i Deulo z bramką, a dopiero 30 minuta :)

0

Williams to jest kozak. Ostatnie 3 mecze w barwach Los Leones miał bardzo dobre, przypomina grą Adame Traore i miejmy nadzieje, że wychowanek Barcy też eksploduje swoim talentem w jakimś klubie La Liga, najlepiej w Barcy :)

0

Poza tematem. Potrzebuje meczu Polska - Niemcy 2:0 do pobrania. Z góry dziękuje.

0

A co napisał ?

1

No zwyciężyło :) Ludzie to mają wyobraźnie :)

2

Komentarz usunięty

0

Noo wygrali :) Taktyka MC - wszyscy kryją Douglasa :D

4

#Hard.. :)

12

Score a goal was so Hart! :)

0

Gdyby skończyłoby się wynikiem 7:2 to nie byłbym zdziwiony :) Joe Hart rozwalił system, dobrze, że Real ma gorszych bramkarzy.

7

Messi, proszę, wytrzymaj jeszcze 1,5 miesiąca z taką formą, a wszystko będzie Barcy! Genialny mecz genialnego piłkarza. Jakby ktoś miał transmisję z komentarzem Hudsona to prosiłbym bardzo o link.

0

Miałem obstawione 2:1 dla Atletico ale jak zobaczyłem atmosferę na Calderon to szybko zmieniłem na 3:0. To będzie bardzo dobry mecz!! Polecam ten, a nie Arsenal.

0

Ta wypowiedź była skierowana do Lucho i była takim lekkim pstryczkiem w nos. On zdecydowanie chce grać więcej ale wie, że szanse na gre dostanie tylko w meczach ze słabszymi rywalami.

0

Ale szkoda Żółtej Łodzi Podwodnej, świetnie grają, a 2:0 w dupe.. Myślę, że w tym meczu oglądamy triumfatora LE 2014/2015

0

Takie pytanie mam. W lidze typerów w meczu Chelsea - PSG wynik za 3 punkty to 1:1 czy 2:2 ?

2

1 na 100% zwykły faul

0

Komentarz usunięty

3

Już grają lepiej niż na początku sezonu i stawiam remis w tym spotkaniu. Niech zadziała magia Nuevo San Mames!

0

Athletic zdecydowanie. Ostatnio wole oglądać mecze tych drużyn niż Gran Derbi.

2

3:1 dla Barcy. Pewne!

2

Za Mustafiego? Widziałeś jego gre chociaż? Najlepszy ŚO La Liga w tym sezonie.

0

Otamendi i Musacchio w obronie będą bardzo dobrzy, Enzo Perez w pomocy, a resztę zrobi Lio :)

0

Od początku sezonu gra świetnie. Teraz do Barcy nie, bo szkoda jego potencjału ale za 2- 3 lata byłby idealny. Fałszywa 9 pasuje do niego jak ulał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?