nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak poza tematem dla znających angielski. Przetłumaczy mi ktoś zdanie You've rung out too long lately ? z góry dzięki :)
0
Jak sie pogodzi z rolą rezerwowego to prosze bardzo. Wzrost zawsze sie przyda przy SFG.
0
Abidal zdecydowanie. Skrzydłowym to jest lepszym Alba ale takiego LO to długo nie bedzie.
0
Za takie coś czerwo? Kabaret..
0
Dongou czerwona.. będzie ciężko utrzymać prowadzenie.
2
Dla klubu zrobił mnóstwo dobrego, dla Hiszpanii również, to teraz niech sobie zarobi kasy u szejków. Tym co zrobił dla footbalu zasłużył sobie na wielką kase.
0
Jest Busi i ja nic więcej nie potrzebuje :)
1
Munir i Deulo z bramką, a dopiero 30 minuta :)
0
Williams to jest kozak. Ostatnie 3 mecze w barwach Los Leones miał bardzo dobre, przypomina grą Adame Traore i miejmy nadzieje, że wychowanek Barcy też eksploduje swoim talentem w jakimś klubie La Liga, najlepiej w Barcy :)
0
Poza tematem. Potrzebuje meczu Polska - Niemcy 2:0 do pobrania. Z góry dziękuje.
0
A co napisał ?
1
No zwyciężyło :) Ludzie to mają wyobraźnie :)
2
Komentarz usunięty
0
Noo wygrali :) Taktyka MC - wszyscy kryją Douglasa :D
4
#Hard.. :)
12
Score a goal was so Hart! :)
0
Gdyby skończyłoby się wynikiem 7:2 to nie byłbym zdziwiony :) Joe Hart rozwalił system, dobrze, że Real ma gorszych bramkarzy.
7
Messi, proszę, wytrzymaj jeszcze 1,5 miesiąca z taką formą, a wszystko będzie Barcy! Genialny mecz genialnego piłkarza. Jakby ktoś miał transmisję z komentarzem Hudsona to prosiłbym bardzo o link.
0
Miałem obstawione 2:1 dla Atletico ale jak zobaczyłem atmosferę na Calderon to szybko zmieniłem na 3:0. To będzie bardzo dobry mecz!! Polecam ten, a nie Arsenal.
0
Ta wypowiedź była skierowana do Lucho i była takim lekkim pstryczkiem w nos. On zdecydowanie chce grać więcej ale wie, że szanse na gre dostanie tylko w meczach ze słabszymi rywalami.
0
Ale szkoda Żółtej Łodzi Podwodnej, świetnie grają, a 2:0 w dupe.. Myślę, że w tym meczu oglądamy triumfatora LE 2014/2015
0
Takie pytanie mam. W lidze typerów w meczu Chelsea - PSG wynik za 3 punkty to 1:1 czy 2:2 ?
2
1 na 100% zwykły faul
0
Komentarz usunięty
3
Już grają lepiej niż na początku sezonu i stawiam remis w tym spotkaniu. Niech zadziała magia Nuevo San Mames!
0
Athletic zdecydowanie. Ostatnio wole oglądać mecze tych drużyn niż Gran Derbi.
2
3:1 dla Barcy. Pewne!
2
Za Mustafiego? Widziałeś jego gre chociaż? Najlepszy ŚO La Liga w tym sezonie.
0
Otamendi i Musacchio w obronie będą bardzo dobrzy, Enzo Perez w pomocy, a resztę zrobi Lio :)
0
Od początku sezonu gra świetnie. Teraz do Barcy nie, bo szkoda jego potencjału ale za 2- 3 lata byłby idealny. Fałszywa 9 pasuje do niego jak ulał :)