0

30-40 % M'bia i Krycha zrobią robotę.

0

Jak myślałem wczoraj, że Real spokojnie wygra mecz, tak teraz stawiam na remis. M'bia i Krycha to kluczowi piłkarze Sevilli, a dzisiaj w końcu zagrają razem. Zapowiada się dobry mecz, stawiam 2:2

1

Dzięki wszystkim. Nic tylko zarywać noce i oglądać :)

1

A z ciekawości, inne ( nie komediowe ) seriale? Ja osobiście polecam Breaking Bad - najlepszy serial świata :)

1

O Teoria wielkiego podrywu, Bingo! Dzięki :)

0

Bardziej amerykańskiej produkcji :)

0

Sorry, że nie na temat ale jaki polecacie serial do oglądania? Jakiś komediowy najlepiej :)

15

Messi i Rafinha muszą grać razem jak najwięcej. Genialna współpraca. Messi schodzi do środka to Rafa jest już na prawym skrzydle. Do tego podobny styl gry tych zawodników. Rafa da nam dużo radości w tym sezonie.

4

Messi, Rafinha ... Pique, Alves i długo, długo nic.

0

Derby Merseyside, mmm.. I love this!

0

Napastnik bardzo dobry ale mamy ich dużo.

0

Ma ktoś bramki barcelońskiej młodzieży ?

13

I za dużo kolegów z reprezentacji Hiszpanii :)

0

Najlepszy PO ligi ale musi nauczyć się panować nad nerwami.

0

Jednak gdyby Messi mniej angażował się w rozgrywanie to nasi pomocnicy mieliby większy wkład w wyniki Barcy. Wolę jednak obecne rozwiązanie, czyli pomoc od czarnej roboty i tridente od zbierania laurów. Obojętne jak będzie grać Barca, ważne, żeby skutecznie.

1

W jakiej sytuacji?

0

"Tylko" w Copa del Rey.

1

Zgadzam się z tobą. Lio zrobi z Neya najlepszego piłkarza świata.

9

Dzik jakich mało. Rok do Anglii i pierwszy skład. Adama> Deulofeu> Munir

0

God..

0

Jakbym miał napisać kogo w Arsenalu chciał Wenger to musiałbym wypisać połowe profesjonalnych piłkarzy w Europie.

0

2 :)

0

A jak powód zawieszenia był podany?

0

Z RSSS stracą punkty.

7

Masip to bardzo dobry bramkarz.

0

Najlepiej to wam wyszło :) Gratuluję !

15

Dlaczego Iwański nie może tak komentować piłki nożnej?

0

Tylko w La Liga taki przepis jest.

1

I nie strzelił najważniejszego karnego w życiu wtedy. Z Arsenalem, który później poległ w finale z ekipą Rijkaarda. Piękne czasy :)

0

Straci dużo, bo ciężkie mecze ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?