nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Redakcjo, serdecznie proszę o wypierdolenie tego kolegi.
0
Ja już dzwoniłem. Bravo- Alves,Mascherano,Mathieu,Alba-Busi,Xavi,Rakitić-Iniesta,Messi,Neymar
0
Nie chodzę, nie wyszło .
0
tia...
1
Kur** nie wiem co robić :)
1
Wkręciłem się w temat :) Zna ktoś książkę, film o dyktaturze Franco, jeszcze lepiej jakby było to z kontekstem sportowym jak powyższy artykuł, świetny artykuł.
6
Jak Javier strzeli to jadę na klacie ze schodów :)
0
Ściągać Messiego! Za dobry jest, za dużo biega, trzeba odpoczywać !! :) Mam nadzieję, że chociaż w 70 minucie zejdzie, no chyba, że szybciej strzeli hat-tricka. :)
0
Stawiam 2:3 i liczę na kapitalny mecz :)
4
Dlaczego jak wchodzi na boisko Sandro to Messi i Neymar mają mnóstwo miejsca i mogą grać swoje ? Edit: W sumie sam sobie mogę odpowiedzieć po przemyśleniu :) Ponieważ Sandro wchodzi za Pedro.
0
Ok Pedro i Sergi w pierwszym składzie. Czas wyłączyć tą stronę.
0
Tia...
0
Stawiaj śmiało. Tam nie ma kto strzelić :)
4
20 minut wcześniej wręcz żądałeś zmiany nazwy z Real Madryt na Real Karny, a teraz upominasz kolegów..
0
Ma ktoś link do meczu Realu, bo mi nie działają coś :) Edit: już mam http://afcpl.webd.pl/stream-1/
1
Wystarczy przytrzymać spację, aby uniknąć informacji o 15 znakach :)
0
Valdes :) pozdro z podłogi. Jak można pisać takie głupoty pracując w jednej z najlepszych hiszpańskich gazet sportowych.. Żenada. Fajnie jakby Xavi zagrał z Ivanem w środku . Edit: No i mój plan runął Rakitić nie powołany..
0
Dzięki, lepiej poczekam bo ze znalezieniem jest ciężko :)
0
Ja też szukam a znaleźć nie mogę.
0
Gdzie to można sprawdzić?
1
Cały Arsenal walczy o tą nagrodę :)
2
Wszyscy widzą geniusz w grze Busiego, cały świat wie, że jest to wyjątkowy gracz. Może nie ma on genialnych statystyk ale jego gra jest magiczna i tylko użytkownicy fcbarca.com nie dostrzegają jego świetnych zagrań.
1
Dokładnie ten drybling dwóch gości na 3 metrach to coś pięknego i podanie z pod kolana. Messi jak chuj :)
1
Trudne pytanie. Xavi to prawdziwy Generał, gdy był w formie to i Hiszpania i Barca wygrywały wszystko, mózg Barcy Guardioli. Iniesta to gracz wyjątkowy. Genialna technika, drybling, umiejętność strzelania ważnych bramek. Jakbym miał wybrać Xaviego ze swojej szczytowej formy i Inieste też z najwyższej formy to wolałbym chyba Generała.
0
Sigurdsson ma 4 bramki tak jak Lewy...
0
Dokładnie najlepiej zebrać kumplów i przy piwku obejrzeć mecz :)
0
A co się będę, przyznam się. Nie wiem może jestem głupi lub niewyspany ale nie zrozumiałem :) albo ten żart miał nie mieć sensu :D
0
Jordan vs Kuwejt zapowiada się ciekawie.. livesports!!!!
1
O fuck 28 pozycji w górę? Dawać jeszcze raz Niemcy i wracamy do czołówki rankingu!
1
God.. reklamy w trakcie meczu? widziałeś kiedyś coś takiego?