0

Redakcjo, serdecznie proszę o wypierdolenie tego kolegi.

0

Ja już dzwoniłem. Bravo- Alves,Mascherano,Mathieu,Alba-Busi,Xavi,Rakitić-Iniesta,Messi,Neymar

0

Nie chodzę, nie wyszło .

0

tia...

1

Kur** nie wiem co robić :)

1

Wkręciłem się w temat :) Zna ktoś książkę, film o dyktaturze Franco, jeszcze lepiej jakby było to z kontekstem sportowym jak powyższy artykuł, świetny artykuł.

6

Jak Javier strzeli to jadę na klacie ze schodów :)

0

Ściągać Messiego! Za dobry jest, za dużo biega, trzeba odpoczywać !! :) Mam nadzieję, że chociaż w 70 minucie zejdzie, no chyba, że szybciej strzeli hat-tricka. :)

0

Stawiam 2:3 i liczę na kapitalny mecz :)

4

Dlaczego jak wchodzi na boisko Sandro to Messi i Neymar mają mnóstwo miejsca i mogą grać swoje ? Edit: W sumie sam sobie mogę odpowiedzieć po przemyśleniu :) Ponieważ Sandro wchodzi za Pedro.

0

Ok Pedro i Sergi w pierwszym składzie. Czas wyłączyć tą stronę.

0

Tia...

0

Stawiaj śmiało. Tam nie ma kto strzelić :)

4

20 minut wcześniej wręcz żądałeś zmiany nazwy z Real Madryt na Real Karny, a teraz upominasz kolegów..

0

Ma ktoś link do meczu Realu, bo mi nie działają coś :) Edit: już mam http://afcpl.webd.pl/stream-1/

1

Wystarczy przytrzymać spację, aby uniknąć informacji o 15 znakach :)

0

Valdes :) pozdro z podłogi. Jak można pisać takie głupoty pracując w jednej z najlepszych hiszpańskich gazet sportowych.. Żenada. Fajnie jakby Xavi zagrał z Ivanem w środku . Edit: No i mój plan runął Rakitić nie powołany..

0

Dzięki, lepiej poczekam bo ze znalezieniem jest ciężko :)

0

Ja też szukam a znaleźć nie mogę.

0

Gdzie to można sprawdzić?

1

Cały Arsenal walczy o tą nagrodę :)

2

Wszyscy widzą geniusz w grze Busiego, cały świat wie, że jest to wyjątkowy gracz. Może nie ma on genialnych statystyk ale jego gra jest magiczna i tylko użytkownicy fcbarca.com nie dostrzegają jego świetnych zagrań.

1

Dokładnie ten drybling dwóch gości na 3 metrach to coś pięknego i podanie z pod kolana. Messi jak chuj :)

1

Trudne pytanie. Xavi to prawdziwy Generał, gdy był w formie to i Hiszpania i Barca wygrywały wszystko, mózg Barcy Guardioli. Iniesta to gracz wyjątkowy. Genialna technika, drybling, umiejętność strzelania ważnych bramek. Jakbym miał wybrać Xaviego ze swojej szczytowej formy i Inieste też z najwyższej formy to wolałbym chyba Generała.

0

Sigurdsson ma 4 bramki tak jak Lewy...

0

Dokładnie najlepiej zebrać kumplów i przy piwku obejrzeć mecz :)

0

A co się będę, przyznam się. Nie wiem może jestem głupi lub niewyspany ale nie zrozumiałem :) albo ten żart miał nie mieć sensu :D

0

Jordan vs Kuwejt zapowiada się ciekawie.. livesports!!!!

1

O fuck 28 pozycji w górę? Dawać jeszcze raz Niemcy i wracamy do czołówki rankingu!

1

God.. reklamy w trakcie meczu? widziałeś kiedyś coś takiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?