0

Na zwycięstwo z Deportivo na sto procent. Real po sprzedaży Alonso stracił szansę na LM, no chyba, że na zimę kogoś kupią. Obrona poza Ramosem jest kiepska, a defensywnym pomocnikiem jest Illara... Z przodu jest Ronaldo i Bale, którzy będą strzelać ale starczy to najwyżej na półfinał LM

1

A kto tak powiedział, że to faworyci? Dla mnie albo Chelsea albo Barca zdobędzie LM, nikt więcej

18

Postawiłem 1:1 w meczu Deportivo z Realem, swoją drogą Marca i AS chyba po raz pierwszy zapowiadają mecz 10 z 14 miejscem La Liga :)

4

Może ładnie rysujesz? :)

1

Myślę, że Bayern najwyżej półfinał Real może też jak będzie miał w miarę łatwą drabinkę. Barca i Chelsea to chyba najlepsze drużyny w tym sezonie ( kadrowo ) Co do czarnych koni też typuje Romę i Atletico. A Real musi wziąć się za Ligę bo teraz znowu trudny wyjazd mają. Deportivo słabe nie jest i stawiam 1:1.

2

Z rzutów wolnych nie mógł kiwać.. On podawać potrafi tylko nie lubi :)

0

Stevie!

0

Ale jaja karny!

1

Balo!

1

Takie kiedyś były ceny. Też chciałbym zobaczyć R10 w koszulce Barcy ale prócz meczów charytatywnych pewnie nie zobacze..

0

Hmm?

0

Crisu też jest blisko :)

0

Haha poezja. Najlepsze z kontuzją Messiego i Bartrą :)

0

Ja myślę, że MAtS, a za tydzień w lidze Bravo.

7

Bramki z czasów MVP. Wtedy Pedro błyszczał teraz jest dobry na ławkę. W poprzednim sezonie też nie grał w pierwszym składzie a 15 bramek strzelił, zawsze dobrze mieć takiego zawodnika w kadrze.

0

Dziękuje :)

2

Nie oglądam, dzięki za informację. Już można wykreślić słowo "sporo" z mojego pierwszego komentarza :)

0

Rzuci mnie ktoś linkiem do meczu Polska - Francja?

1

W ofensywie musi się sporo poprawić ale w destrukcji jest jednym z lepszych w La Liga.

0

City wygra zobaczycie :)

0

Noo rasowo śpiewa. Dobry jest!

0

Zobaczę i ocenie :)

0

który to ? :)

0

Myślę, że wejdzie. Real znowu z Modriciem, Jamesem i Kroosem w pomocy czyli w ofensywie nieźle ale z tyłu będzie dziura.

0

I The Voice of Poland też o 20 jest :) Ja oglądam derby Madrytu bo nie mam siatki w TV..

1

Meliskę proponuje .

2

Hah Martin i Busi obok Messiego to najlepsi piłkarze meczu. Idę stąd bo będę Cię wyzywał :) Nie no trochę przesadziłem, Montoyę pomyliłem z Albą ale Martin na notę 7 spokojnie zasłużył.

0

Jeszcze nie widzieliśmy MAtS'a, ale Bravo idzie na rekord :)

17

Alba, Busi, Montoya, Ney, Rakitić na duży plus, no a Messi to Messi. Z Lio jest tak, że nawet jakbym chciał wybrać zawodnikiem meczu innego piłkarza to nie mogę bo On jest najlepszy :)

0

W 60 minucie będzie już pierwsza Ney za Munira lub Pedro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?