nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na zwycięstwo z Deportivo na sto procent. Real po sprzedaży Alonso stracił szansę na LM, no chyba, że na zimę kogoś kupią. Obrona poza Ramosem jest kiepska, a defensywnym pomocnikiem jest Illara... Z przodu jest Ronaldo i Bale, którzy będą strzelać ale starczy to najwyżej na półfinał LM
1
A kto tak powiedział, że to faworyci? Dla mnie albo Chelsea albo Barca zdobędzie LM, nikt więcej
18
Postawiłem 1:1 w meczu Deportivo z Realem, swoją drogą Marca i AS chyba po raz pierwszy zapowiadają mecz 10 z 14 miejscem La Liga :)
4
Może ładnie rysujesz? :)
1
Myślę, że Bayern najwyżej półfinał Real może też jak będzie miał w miarę łatwą drabinkę. Barca i Chelsea to chyba najlepsze drużyny w tym sezonie ( kadrowo ) Co do czarnych koni też typuje Romę i Atletico. A Real musi wziąć się za Ligę bo teraz znowu trudny wyjazd mają. Deportivo słabe nie jest i stawiam 1:1.
2
Z rzutów wolnych nie mógł kiwać.. On podawać potrafi tylko nie lubi :)
0
Stevie!
0
Ale jaja karny!
1
Balo!
1
Takie kiedyś były ceny. Też chciałbym zobaczyć R10 w koszulce Barcy ale prócz meczów charytatywnych pewnie nie zobacze..
0
Hmm?
0
Crisu też jest blisko :)
0
Haha poezja. Najlepsze z kontuzją Messiego i Bartrą :)
0
Ja myślę, że MAtS, a za tydzień w lidze Bravo.
7
Bramki z czasów MVP. Wtedy Pedro błyszczał teraz jest dobry na ławkę. W poprzednim sezonie też nie grał w pierwszym składzie a 15 bramek strzelił, zawsze dobrze mieć takiego zawodnika w kadrze.
0
Dziękuje :)
2
Nie oglądam, dzięki za informację. Już można wykreślić słowo "sporo" z mojego pierwszego komentarza :)
0
Rzuci mnie ktoś linkiem do meczu Polska - Francja?
1
W ofensywie musi się sporo poprawić ale w destrukcji jest jednym z lepszych w La Liga.
0
City wygra zobaczycie :)
0
Noo rasowo śpiewa. Dobry jest!
0
Zobaczę i ocenie :)
0
który to ? :)
0
Myślę, że wejdzie. Real znowu z Modriciem, Jamesem i Kroosem w pomocy czyli w ofensywie nieźle ale z tyłu będzie dziura.
0
I The Voice of Poland też o 20 jest :) Ja oglądam derby Madrytu bo nie mam siatki w TV..
1
Meliskę proponuje .
2
Hah Martin i Busi obok Messiego to najlepsi piłkarze meczu. Idę stąd bo będę Cię wyzywał :) Nie no trochę przesadziłem, Montoyę pomyliłem z Albą ale Martin na notę 7 spokojnie zasłużył.
0
Jeszcze nie widzieliśmy MAtS'a, ale Bravo idzie na rekord :)
17
Alba, Busi, Montoya, Ney, Rakitić na duży plus, no a Messi to Messi. Z Lio jest tak, że nawet jakbym chciał wybrać zawodnikiem meczu innego piłkarza to nie mogę bo On jest najlepszy :)
0
W 60 minucie będzie już pierwsza Ney za Munira lub Pedro.