0

na moja11.pl mam drużynę z La Liga i miałem Garcie w składzie bo myślałem, że to pewniak :) Chodzi mi głównie czy ma kontuzje czy nie, bo Cholo będzie na niego stawiał na pewno :)

0

Mógłby ktoś napisać dlaczego nie grał Raul Garcia w Atleti?

0

Jednak myślę, że de Paul nie zajdzie tak wysoko jak Lio :)

2

Niech Deulo wpuści :)

0

Hah kabaret :) Ale pograł/

0

Wielbłąd, a nie błąd :)

1

W pierwszym meczu były dwie bramki ale Pan Mateu Lahoz nie wie, że bramkarz też może strzelić :)

0

Xavi z Andresem też dobrze zrobieni są :)

0

Mógłby ktoś powiedzieć możliwe wytłumaczenie sędziego w meczu Malaga vs Athletic Club przy bramce Gorki?? Po prostu nie wierze obejrzałem powtórkę 24162 razy i dalej widzę tylko prawidłowo strzeloną bramkę. Na livesports w komentarzu live jest napisane, że była ręka. KABARET! Ale przynajmniej bardzo ciekawie zapowiada się La Liga :) Karny, dwie czerwone, "genialny" Mateu Lahoz, który zabrał punkt Los Leones. Jest super! :)

0

Cesc po prostu podał piłkę do Hazarda pod linie, a to Belg zrobił świetny rajd i zdobył bramkę. Nic Cesc świetnego nie zrobił :)

0

Ręka była. Szkoda ..

0

Na C+Family jest mecz.

2

To chyba pierwszy raz jak będzie 3 lewonożnych zawodników w ataku :)

4

Wszystkim zawieszenia!! Niech zawieszą wszystkie rozgrywki piłkarskie!! Niech zamkną wszystkie Orliki!! Niech nie wydają FIFY 15!! Wszystko na 2 miesiące zawiesić!! God..

2

Ronalda* dobrze napisał.. i sprawdź w słowniku wyraz recydywa i w ogóle przeczytaj jeszcze raz jego post :)

0

3-4:0 dla Barcy oczywiście.

0

Grimaldo/Montoya

1

Bardzo dobrze idzie 3 pkt w 6 meczach. Jak burza idą do 1 ligi ! Ale trzeba przyznać, że mają solidną konkurencję w postaci Piasta Gliwice i Korony Kielce.

2

Co z ligą typerów ? Ruszy jutro czy od następnej kolejki?

0

http://fangol.pl/view/66500/ronaldinho-jedzie-nowy

Tutaj jest nasz nowy nabytek Douglas i genialny R10.

0

Borussia do Bayernu by sprzedała :)

0

Fuck.. Messi,Munir,Rafinha? Ewentualnie Don Andres na LS. Nie wygląda to różowo.

0

No co ty gadasz. Serio?

0

Ale jak jest w formie to aż przyjemnie patrzyć. W tamtym sezonie trzymał w miarę równy poziom i grał bardzo dobrze.

0

A co Ci się nie podoba w pracy Luisa? :)

0

Angel wraz z CR7 ciągli(?) Real w tamtym sezonie i gdyby nie oni to Decimy by nie było, ale Perez kupił gwiazdę 5 meczów Jamesa Rodrigueza i genialny di Maria musi odejść. Ale dla Barcy to lepiej :)

1

Proszę cie, ani Reus, ani Koke nie mają nawet startu do Angela. Chciałbym, żeby grał w Barcy ale niestety nie jest to możliwe.

52

O fuck di Maria zarabia 3 mln euro na sezon, a nasz Song zarabia 4 mln euro..

0

:) Z tym, że Ibra kosztowałby 40 mln, a Soriano 10 mln.

0

Może Bojan nie ale Soriano w roli zmiennika przydałby się. Strzela mnóstwo bramek w Salzburgu to jakby strzelał 1/3 z tego w Barcy byłoby dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?