nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na moja11.pl mam drużynę z La Liga i miałem Garcie w składzie bo myślałem, że to pewniak :) Chodzi mi głównie czy ma kontuzje czy nie, bo Cholo będzie na niego stawiał na pewno :)
0
Mógłby ktoś napisać dlaczego nie grał Raul Garcia w Atleti?
0
Jednak myślę, że de Paul nie zajdzie tak wysoko jak Lio :)
2
Niech Deulo wpuści :)
0
Hah kabaret :) Ale pograł/
0
Wielbłąd, a nie błąd :)
1
W pierwszym meczu były dwie bramki ale Pan Mateu Lahoz nie wie, że bramkarz też może strzelić :)
0
Xavi z Andresem też dobrze zrobieni są :)
0
Mógłby ktoś powiedzieć możliwe wytłumaczenie sędziego w meczu Malaga vs Athletic Club przy bramce Gorki?? Po prostu nie wierze obejrzałem powtórkę 24162 razy i dalej widzę tylko prawidłowo strzeloną bramkę. Na livesports w komentarzu live jest napisane, że była ręka. KABARET! Ale przynajmniej bardzo ciekawie zapowiada się La Liga :) Karny, dwie czerwone, "genialny" Mateu Lahoz, który zabrał punkt Los Leones. Jest super! :)
0
Cesc po prostu podał piłkę do Hazarda pod linie, a to Belg zrobił świetny rajd i zdobył bramkę. Nic Cesc świetnego nie zrobił :)
0
Ręka była. Szkoda ..
0
Na C+Family jest mecz.
2
To chyba pierwszy raz jak będzie 3 lewonożnych zawodników w ataku :)
4
Wszystkim zawieszenia!! Niech zawieszą wszystkie rozgrywki piłkarskie!! Niech zamkną wszystkie Orliki!! Niech nie wydają FIFY 15!! Wszystko na 2 miesiące zawiesić!! God..
2
Ronalda* dobrze napisał.. i sprawdź w słowniku wyraz recydywa i w ogóle przeczytaj jeszcze raz jego post :)
0
3-4:0 dla Barcy oczywiście.
0
Grimaldo/Montoya
1
Bardzo dobrze idzie 3 pkt w 6 meczach. Jak burza idą do 1 ligi ! Ale trzeba przyznać, że mają solidną konkurencję w postaci Piasta Gliwice i Korony Kielce.
2
Co z ligą typerów ? Ruszy jutro czy od następnej kolejki?
0
http://fangol.pl/view/66500/ronaldinho-jedzie-nowy
Tutaj jest nasz nowy nabytek Douglas i genialny R10.
0
Borussia do Bayernu by sprzedała :)
0
Fuck.. Messi,Munir,Rafinha? Ewentualnie Don Andres na LS. Nie wygląda to różowo.
0
No co ty gadasz. Serio?
0
Ale jak jest w formie to aż przyjemnie patrzyć. W tamtym sezonie trzymał w miarę równy poziom i grał bardzo dobrze.
0
A co Ci się nie podoba w pracy Luisa? :)
0
Angel wraz z CR7 ciągli(?) Real w tamtym sezonie i gdyby nie oni to Decimy by nie było, ale Perez kupił gwiazdę 5 meczów Jamesa Rodrigueza i genialny di Maria musi odejść. Ale dla Barcy to lepiej :)
1
Proszę cie, ani Reus, ani Koke nie mają nawet startu do Angela. Chciałbym, żeby grał w Barcy ale niestety nie jest to możliwe.
52
O fuck di Maria zarabia 3 mln euro na sezon, a nasz Song zarabia 4 mln euro..
0
:) Z tym, że Ibra kosztowałby 40 mln, a Soriano 10 mln.
0
Może Bojan nie ale Soriano w roli zmiennika przydałby się. Strzela mnóstwo bramek w Salzburgu to jakby strzelał 1/3 z tego w Barcy byłoby dobrze.