0

Prawy obrońca dobry z niego będzie :)

24

Hah "w tym meczu nie stworzyłem tylu sytuacji bramkowych, jednak oni także nie mieli klarownych okazji”. Messi vs Belgia ? :)

3

Powątpiewam w to i mam nadzieje, że nie zagra czy to w finale czy w meczu o trzecie miejsce. Zresztą to jest nie możliwe. 1-1,5 miesiąca bez gry!

0

Niech idzie. Strasznie przereklamowany gracz.

6

Alexis 18 (Juventus) - 40 (Arsenal) mln euro :) Kabaret :D

27

Dobrze! Bramkarz musi być pewny siebie. "Trenuje aby wygrywać, nie aby dobrze grać i wracać z pustymi rękami" - Mistrz.

3

Takich wejść na meczach jest mnóstwo. Po prostu Ney nie miał szczęścia i coś strzeliło ale wróci silniejszy i będzie członkiem najlepszego trio w ataku na świecie!

2

Ale to będzie piękny sezon :)

2

Oj się czepiacie Pana Darka :) Ja się ciesze, że to On komentuje ten mecz bo... nie będzie komentował meczu Brazylia - Kolumbia :-)

4

Hah w życiu bym nie poznał, że to Guti jest :) Co on z siebie zrobił..

1

Mangala grał najgorzej z całej defensywy Porto!

0

Klauzula Suareza to 80 mln EURO!

0

Dobrze! Jeszcze się sezon nie zaczął a w klubie się dzieje i to dużo. To musi być genialny sezon Barcy, bo Lucho to ten właściwy człowiek na stanowisku trenera.

0

Napisałem przecież, że Kroos jest zajebisty tak samo jak Ivan więc o co Ci chodzi? A Kroos gra właśnie bardzo podobnie do Rakiticia. Pooglądaj mecze Sevilli z poprzedniego sezonu.

0

Ale się jaracie tym Kroosem. Uwierzcie mi Rakitić jest równie zajebisty. Jak On robił takie show z Baccą to przy pomocy wyobraźni można widzieć te akcje z Messim, Suarezem, Neymarem czy Alexisem to będzie coś pięknego :)

1

Balanta i Pogba to napastnicy?

9

Wygra, wygra :)

0

Dlaczego? Możesz przybliżyć mi temat?

0

Ludzie w każdym buku tak jest i w każdej tego typu zabawie. Nie chcecie to nie typujcie.

2

Tak jest od początku Mundialu, ale mam nadzieję, że to się zmieni.

0

Stracą dwie ale jak rywal będzie grał otwartą piłkę to Albicelestes strzelą 3 bramki. Chciałbym finał Brazylia vs Argentyna i Messiego, który podnosi trofeum dla najlepszej reprezentacji globu. Swoją drogą jakoś nie mogę sobie wyobrazić Lionela, który podnosi puchar :)

2

W Neapolu grał dobrze. Strzela, asystuje ale ten Mundial to katastrofa w jego wykonaniu.

4

USA.

0

Rodrigo Palacio - argentyński piłkarz grający w Interze Mediolan na pozycji napastnika.

2

Tak bo Niemcy spokojnie oklepali Algerię.

0

Messi i Rojo ciągną Argentynę, z tyłu Masche ubezpiecza. Mam nadzieję, że to wystarczy do awansu :)

0

Palacio wykonuje karne bardzo dobrze. Do tego Messi, di Maria, Gago i pewnie Masche.

0

Suarez odejdzie :) Na pewno.

2

No niby fajnie ale Iniesta na ławce mi nie pasuje :) i Busi lepiej gra jak jest sam na DM.

0

Quardado nie znam Alexis to nie pomocnik i ter Stegen :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?