nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawy obrońca dobry z niego będzie :)
24
Hah "w tym meczu nie stworzyłem tylu sytuacji bramkowych, jednak oni także nie mieli klarownych okazji”. Messi vs Belgia ? :)
3
Powątpiewam w to i mam nadzieje, że nie zagra czy to w finale czy w meczu o trzecie miejsce. Zresztą to jest nie możliwe. 1-1,5 miesiąca bez gry!
0
Niech idzie. Strasznie przereklamowany gracz.
6
Alexis 18 (Juventus) - 40 (Arsenal) mln euro :) Kabaret :D
27
Dobrze! Bramkarz musi być pewny siebie. "Trenuje aby wygrywać, nie aby dobrze grać i wracać z pustymi rękami" - Mistrz.
3
Takich wejść na meczach jest mnóstwo. Po prostu Ney nie miał szczęścia i coś strzeliło ale wróci silniejszy i będzie członkiem najlepszego trio w ataku na świecie!
2
Ale to będzie piękny sezon :)
2
Oj się czepiacie Pana Darka :) Ja się ciesze, że to On komentuje ten mecz bo... nie będzie komentował meczu Brazylia - Kolumbia :-)
4
Hah w życiu bym nie poznał, że to Guti jest :) Co on z siebie zrobił..
1
Mangala grał najgorzej z całej defensywy Porto!
0
Klauzula Suareza to 80 mln EURO!
0
Dobrze! Jeszcze się sezon nie zaczął a w klubie się dzieje i to dużo. To musi być genialny sezon Barcy, bo Lucho to ten właściwy człowiek na stanowisku trenera.
0
Napisałem przecież, że Kroos jest zajebisty tak samo jak Ivan więc o co Ci chodzi? A Kroos gra właśnie bardzo podobnie do Rakiticia. Pooglądaj mecze Sevilli z poprzedniego sezonu.
0
Ale się jaracie tym Kroosem. Uwierzcie mi Rakitić jest równie zajebisty. Jak On robił takie show z Baccą to przy pomocy wyobraźni można widzieć te akcje z Messim, Suarezem, Neymarem czy Alexisem to będzie coś pięknego :)
1
Balanta i Pogba to napastnicy?
9
Wygra, wygra :)
0
Dlaczego? Możesz przybliżyć mi temat?
0
Ludzie w każdym buku tak jest i w każdej tego typu zabawie. Nie chcecie to nie typujcie.
2
Tak jest od początku Mundialu, ale mam nadzieję, że to się zmieni.
0
Stracą dwie ale jak rywal będzie grał otwartą piłkę to Albicelestes strzelą 3 bramki. Chciałbym finał Brazylia vs Argentyna i Messiego, który podnosi trofeum dla najlepszej reprezentacji globu. Swoją drogą jakoś nie mogę sobie wyobrazić Lionela, który podnosi puchar :)
2
W Neapolu grał dobrze. Strzela, asystuje ale ten Mundial to katastrofa w jego wykonaniu.
4
USA.
0
Rodrigo Palacio - argentyński piłkarz grający w Interze Mediolan na pozycji napastnika.
2
Tak bo Niemcy spokojnie oklepali Algerię.
0
Messi i Rojo ciągną Argentynę, z tyłu Masche ubezpiecza. Mam nadzieję, że to wystarczy do awansu :)
0
Palacio wykonuje karne bardzo dobrze. Do tego Messi, di Maria, Gago i pewnie Masche.
0
Suarez odejdzie :) Na pewno.
2
No niby fajnie ale Iniesta na ławce mi nie pasuje :) i Busi lepiej gra jak jest sam na DM.
0
Quardado nie znam Alexis to nie pomocnik i ter Stegen :)