0

Ale w hokeja sobie pograli chłopaki. Szkoda, że nie uznali :)

0

Okej :)

0

Już się nie mogę doczekać mistrzostw w Polsce. Tylko u nas taka atmosfera jest na trybunach :) Trzeba się będzie wybrać na jakiś mecz i zaśpiewać Pieśń o małym rycerzu. Coś pięknego, polecam wszystkim :)

3

Zobacz na mapę i edytuj :)

2

Na MŚ nie ma słabych drużyn. Tu najważniejsza jest dyspozycja drużyny w dniu meczu. Jest 90 minut i każdy walczy. Czasem pomoże szczęście, a czasem nie. To jest Football i wszystko jest możliwe.

0

Ciekawe czy będzie chociaż okazja zagrać z Brazylią w ciągu tych 20 lat.

1

Jeszcze nie dawano wygrana z Brazylią w siatkówce zaliczała się do zadań niemożliwych, teraz wygrywamy 2 mecz z rzędu. To może w piłce nożnej też przyjdzie czas na wygraną z Brazylią :)

0

2:0 lub 3:0 dla Ekwadoru

7

Chociaż tam wygrywamy :)

0

I to jest rewolucja! Xavi, Fabs odeszli. Odejdą te wszystkie Bojany i Affelaye. Przyszli ter Stegen, Bravo, Rakitic. Przyjdzie jeszcze jakiś obrońca i napastnik. To będzie świetny sezon ! :)

1

Ja też. Walić typera, świetny mecz, świetny Urugwaj, świetny Suarez!

0

Niesamowity jest ten gość. Suarez liczę na twoją dobrą gre w LM w barwach The Reds!
You'll Never Walk Alone!

0

Ja 2:1 dla Japonii obstawiłem.

0

Ja 19 tylko :/

0

Kolumbia WKS 2:1,a za chwile Anglia Urugwaj.

0

Zmień :) Anglia wygra :)

0

To trzymaj się pierwszego zdania :)

2

3 pkt można zapisać w lidze typerów :)

1

Jakby Higuain przyszedł to może by co trzecią wrzutkę Alvesa sięgnął. :) Alves potrzebuje takiego typowego napastnika, który dołoży stopę lub głowę na 7 metrze pola karnego. Jak dla mnie może zostać, oczywiście jak będzie Higuain.

0

Anglia vs Urugwaj 3:1
Kolumbia vs WKS 2:1

0

Zedytowałem nie miało być pod tym komentarzem :)

0

No nie koniecznie, bo Catenaccio charakteryzuję się stoperem, jako ostatnim obrońcą. Czyli formacja wyglądała by tak : 1-1-3-3-3.

1

Bramkarze grają długo,

2

Na prawdę ? A kto będzie?

0

Strać się może starał ale gdyby strzelał sytuacje stu procentowe to Hiszpania walczyła by dalej.

0

na emeryturę buraku! :)

7

I wszyscy razem z Darkiem : CHI, CHI,CHI, LE, LE, LE, Viva CHILE !! :)

0

Może takie oceny zawodników Barcy, według mnie:
Alba, Pedro - tragedia - nic dobrego od nich w tym meczu nie wyszło.
Busquets - bardzo słabo - coś więcej niż Alba i Pedro ale również kiepsko.
Iniesta - najlepszy zawodnik Hiszpanii - jako jedyny trzyma poziom z MŚ 2010 i Euro 2012.
Alexis - bardzo dobry mecz - brał udział przy dwóch bramkach, napędzał wszystkie akcjie Chile.
Barvo (?) - najlepszy zawodnik meczu - kapitalne interwencje, świetne czytanie gry przy rzutach rożnych, po prostu najlepszy.

Do wyróżnienia także Medel i Silva z Chile.

Najgłupszy człowiek na stadionie - del Bosque - niech Villa dalej siedzi na ławce, a najsłabszy na boisku Costa niech gra..

0

To kibice Chile :) Przez ścianę się wbili. :)

0

1:1 postawiłem z sentymentu do Chile ale myślę, że Hiszpania wygra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?