nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba mieć konto na STS w razie wygrania jakiejś nagrody?
12
Mes que un club.
0
Wikipedia.. tego nie ogarniesz.
16
Masip i Suarez powinni się znaleźć w jedenastce sezonu, a nie El Haddadi, który zagrał 7 meczy.
7
No tak nie sprzedają najlepszych. Kagawa, Goetze, Lewy to rezerwowi..
0
Nie tylko w Argentynie..
0
Wygrał :D
0
Di Maria, Aguero i Messi. Poproszę więcej takich akcji, jak ta bramkowa, na mundialu :)
3
Czy tylko mi Del Bosque przypomina bulwę z toy story? :)
Bulwa:
http://zdjecia.nurka.pl/images/www.toystory.yoyo.pl-obrazki-bulwa.gif
5
2 mecze 5 asyst. Alexis na środek pomocy! :)
3
Ale wam odjebało :)
0
W top listach nie widzę, ale oglądam prawie każdy mecz Athletic i na prawdę to jest bardzo dobry piłkarz. Statystki też ma słabe bo 5 bramek i 5 asyst dupy nie urywają ale ma bardzo dobre prostopadłe podanie, a do takich piłek trzeba mieć szybkich piłkarzy takich jak Messi, Neymar czy Alexis, a nie Aduriza, który większość bramek strzela głową.
1
Oglądałeś chociaż jeden mecz Athletic z udziałem Herrery?
0
Też tak czuję. Ney u siebie, gdzie jest uwielbiany i gdzie jest liderem reprezentacji będzie błyszczał ale kibicuje Albicelestes :)
1
Nie może być.
2
Jak na razie to piłkarzy Barcy B uczą się od Realu, a właściwie jeden piłkarz - Dongou. Jemu bardzo podobała się gra Pepe z czasów kiedy był łysy. Fatalne zachowanie,
1
Dongou przesadził troszkę. Edu Bedia kapitalne Golazo, to też jest ciekawy zawodnik, który może wejść do pierwszej drużyny.
10
No zazwyczaj skrzydłowi są bardziej ofensywni od obrońców.
0
Dobry wybór, widzę go na prawej obronie bez możliwości włączania się do akcji ofensywnych. Wtedy przy kontrach nie było by 2 obrońców tylko 3, a to robi różnice.
1
No trochę będzie. Sam Zubi poszedłby za dobre 100 zł.
0
Na wikipedii można wszystko napisać. Czekam na officiala.
0
Dobra, zmusiłeś mnie do tego. Masz plusa ode mnie tylko skończ :)
1
Szkoda, że odejdzie po swoim najlepszym sezonie w Barcelonie ale na tym polega rewolucja. Zaskakujące transfery, nieoczekiwane odejścia, nowy trener. Teraz czekamy tylko na skutki tej rewolucji.
2
No tak niby wychodzi :) 1964 rok Atletico- mistrz La Liga, Real- Puchar Europy, Betis- spadek, Austria- wygrywa Eurowizję, Anglia- wygrywa Mundial. 2014 rok Atletico- mistrz La Liga, Real- Puchar Europy, Betis- spadek, Austria- wygrywa Eurowizję, Anglia-???
1
Kto by dał za Zubiego 80 zł? No może PSG :)
2
Przebudowa to przebudowa. Rijkaard i Guardiola też tak robili. Szkoda mi Alexisa no ale ufam Lucho.
3
Masz 15 lat, siedź w domu, a nie imprezy :)
1
Mecz :) Sobota jest co tydzień, a finał LM raz na rok :)
1
Najlepszy zawodnik musi zarabiać najwięcej.
1
Skończ już.