0

Trzeba mieć konto na STS w razie wygrania jakiejś nagrody?

12

Mes que un club.

0

Wikipedia.. tego nie ogarniesz.

16

Masip i Suarez powinni się znaleźć w jedenastce sezonu, a nie El Haddadi, który zagrał 7 meczy.

7

No tak nie sprzedają najlepszych. Kagawa, Goetze, Lewy to rezerwowi..

0

Nie tylko w Argentynie..

0

Wygrał :D

0

Di Maria, Aguero i Messi. Poproszę więcej takich akcji, jak ta bramkowa, na mundialu :)

3

Czy tylko mi Del Bosque przypomina bulwę z toy story? :)
Bulwa:
http://zdjecia.nurka.pl/images/www.toystory.yoyo.pl-obrazki-bulwa.gif

5

2 mecze 5 asyst. Alexis na środek pomocy! :)

3

Ale wam odjebało :)

0

W top listach nie widzę, ale oglądam prawie każdy mecz Athletic i na prawdę to jest bardzo dobry piłkarz. Statystki też ma słabe bo 5 bramek i 5 asyst dupy nie urywają ale ma bardzo dobre prostopadłe podanie, a do takich piłek trzeba mieć szybkich piłkarzy takich jak Messi, Neymar czy Alexis, a nie Aduriza, który większość bramek strzela głową.

1

Oglądałeś chociaż jeden mecz Athletic z udziałem Herrery?

0

Też tak czuję. Ney u siebie, gdzie jest uwielbiany i gdzie jest liderem reprezentacji będzie błyszczał ale kibicuje Albicelestes :)

1

Nie może być.

2

Jak na razie to piłkarzy Barcy B uczą się od Realu, a właściwie jeden piłkarz - Dongou. Jemu bardzo podobała się gra Pepe z czasów kiedy był łysy. Fatalne zachowanie,

1

Dongou przesadził troszkę. Edu Bedia kapitalne Golazo, to też jest ciekawy zawodnik, który może wejść do pierwszej drużyny.

10

No zazwyczaj skrzydłowi są bardziej ofensywni od obrońców.

0

Dobry wybór, widzę go na prawej obronie bez możliwości włączania się do akcji ofensywnych. Wtedy przy kontrach nie było by 2 obrońców tylko 3, a to robi różnice.

1

No trochę będzie. Sam Zubi poszedłby za dobre 100 zł.

0

Na wikipedii można wszystko napisać. Czekam na officiala.

0

Dobra, zmusiłeś mnie do tego. Masz plusa ode mnie tylko skończ :)

1

Szkoda, że odejdzie po swoim najlepszym sezonie w Barcelonie ale na tym polega rewolucja. Zaskakujące transfery, nieoczekiwane odejścia, nowy trener. Teraz czekamy tylko na skutki tej rewolucji.

2

No tak niby wychodzi :) 1964 rok Atletico- mistrz La Liga, Real- Puchar Europy, Betis- spadek, Austria- wygrywa Eurowizję, Anglia- wygrywa Mundial. 2014 rok Atletico- mistrz La Liga, Real- Puchar Europy, Betis- spadek, Austria- wygrywa Eurowizję, Anglia-???

1

Kto by dał za Zubiego 80 zł? No może PSG :)

2

Przebudowa to przebudowa. Rijkaard i Guardiola też tak robili. Szkoda mi Alexisa no ale ufam Lucho.

3

Masz 15 lat, siedź w domu, a nie imprezy :)

1

Mecz :) Sobota jest co tydzień, a finał LM raz na rok :)

1

Najlepszy zawodnik musi zarabiać najwięcej.

1

Skończ już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?