0

Joel Campbell mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Nie widziałem tego zawodnika wcześniej, a dzisiaj gra kapitalnie. Technika, siła, strzał, szybkość, ma wszystko co powinien mieć napastnik i do tego ma zaledwie 22 lata. Poza tym chapeau bas dla Navasa za kapitalną interwencję. Kostaryka daje rade.

2

3:0 popularne widać :) Też dałem.

3

No już się cieszyłem z 3 pkt w typerze to musiał strzelić.. :)

0

Wygrałeś :)

2

2-0 :)

0

Pedro zero kluczowych? A podanie do Torresa na pustą bramkę ?

2

Sędziowie z WKS-u pokazali jak powinno się sędziować. Jeden błąd ( nie słusznie odgwizdany spalony Vargasa ) to jak na ten Mundial mało :)

0

Jeśli chcemy Denisa po zakończeniu wypożyczenia musimy zapłacić 9 mln. Troszkę słabo to wynegocjowali no ale co zrobisz :)

45

Kolejny świetny pomysł redakcji. Najlepsza polska strona internetowa związana z piłką nożną! :)

0

Z niewolnika nie ma pracownika. Chciał odejść to odszedł.

0

Niestety tak jest..

2

Albo Wisła Kraków. Qrwa Barcelona?... God.

5

Nieee qrwa idę stąd :) Nie da się wam wytłumaczyć, że w zasadzie Chelsea to jedyne wyjście i że The Blues nie daliby więcej niż 33 mln.

0

Zero szacunku, Because? Nie rozumiem was.

1

CZEŚĆ! :)

1

No qrwa nie! Poczytaj, a może bardziej pomyśl trochę. Cesc chciał grać w Premier League, tak? - TAK. Cesc chciał grać o LM, tak? - TAK. Arsenal nie chciał skorzystać z pierwokupu, United nie gra w LM, City ma szeroką kadrę, Liverpool ma Gerarda i Coutinho, tak? - TAK. Ode mnie 3x TAK dla Cesca za decyzję.

0

taaa.

0

Będą mogli w trakcie ogłosić.

0

Chelsea by więcej nie dała, a Cesc chciał grać o LM i o szczyt w Premier League. Arsenal nie go nie chciał, United nie gra w LM, City ma szeroką kadrę, Liverpool ma Gerarda i Coutinho. Whatever.

0

Będzie, spokojnie :)

0

To nie były plotki :) Pique powiedział to do mikrofonu i wszystko było jasne.

0

I bardzo dobrze, bo z Denisa może być pożytek w przyszłości.

0

Najlepsi? A co Messi, Iniesta, Neymar, Busquets odeszli? Niee, odszedł Fabs, który pół sezonu zagrał zajebiście, a w drugiej rundzie przeszedł obok gry Barcy.

0

Xavi zostaje, a w środku będzie Ivan Rakitić!

0

A gdzie miał pójść? Arsenal nie skorzystał z pierwokupu, United nie gra w LM, City ma szeroką ekipę, Liverpool ma Coutinho i Gerarda. Chce walczyć o tytuły, chce grać w Premier League to wybrał Chelsea.

7

Jeszcze zmienisz zdanie w trakcie sezonu.

1

Arsenal nie chciał skorzystać z pierwokupu to nie przyszedł do nich. Proste. Chłop chciał wrócić do Premier League i walczyć o najwyższe cele to wybrał The Blues.

0

Ludzie to jest właśnie rewolucja. Czy ktoś po odejściu Ronaldinho wyobrażał sobie Barcelonę na szczycie? Zapewne nie, a Guardiola zrobił kapitalną robotę i zdobył mnóstwo pucharów. Zaufajmy Lucho i zarządowi Barcy! Oceńmy sezon po jego zakończeniu, a nie przed jego rozpoczęciem.

6

Manchester już wszystkich chce.

3

No nie wiem. Koke zagrał pierwszy bardzo dobry sezon i aby być lepszym od Ivana musi jeszcze trochę pograć na takim poziomie ale zawodnik bardzo dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?