nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Joel Campbell mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Nie widziałem tego zawodnika wcześniej, a dzisiaj gra kapitalnie. Technika, siła, strzał, szybkość, ma wszystko co powinien mieć napastnik i do tego ma zaledwie 22 lata. Poza tym chapeau bas dla Navasa za kapitalną interwencję. Kostaryka daje rade.
2
3:0 popularne widać :) Też dałem.
3
No już się cieszyłem z 3 pkt w typerze to musiał strzelić.. :)
0
Wygrałeś :)
2
2-0 :)
0
Pedro zero kluczowych? A podanie do Torresa na pustą bramkę ?
2
Sędziowie z WKS-u pokazali jak powinno się sędziować. Jeden błąd ( nie słusznie odgwizdany spalony Vargasa ) to jak na ten Mundial mało :)
0
Jeśli chcemy Denisa po zakończeniu wypożyczenia musimy zapłacić 9 mln. Troszkę słabo to wynegocjowali no ale co zrobisz :)
45
Kolejny świetny pomysł redakcji. Najlepsza polska strona internetowa związana z piłką nożną! :)
0
Z niewolnika nie ma pracownika. Chciał odejść to odszedł.
0
Niestety tak jest..
2
Albo Wisła Kraków. Qrwa Barcelona?... God.
5
Nieee qrwa idę stąd :) Nie da się wam wytłumaczyć, że w zasadzie Chelsea to jedyne wyjście i że The Blues nie daliby więcej niż 33 mln.
0
Zero szacunku, Because? Nie rozumiem was.
1
CZEŚĆ! :)
1
No qrwa nie! Poczytaj, a może bardziej pomyśl trochę. Cesc chciał grać w Premier League, tak? - TAK. Cesc chciał grać o LM, tak? - TAK. Arsenal nie chciał skorzystać z pierwokupu, United nie gra w LM, City ma szeroką kadrę, Liverpool ma Gerarda i Coutinho, tak? - TAK. Ode mnie 3x TAK dla Cesca za decyzję.
0
taaa.
0
Będą mogli w trakcie ogłosić.
0
Chelsea by więcej nie dała, a Cesc chciał grać o LM i o szczyt w Premier League. Arsenal nie go nie chciał, United nie gra w LM, City ma szeroką kadrę, Liverpool ma Gerarda i Coutinho. Whatever.
0
Będzie, spokojnie :)
0
To nie były plotki :) Pique powiedział to do mikrofonu i wszystko było jasne.
0
I bardzo dobrze, bo z Denisa może być pożytek w przyszłości.
0
Najlepsi? A co Messi, Iniesta, Neymar, Busquets odeszli? Niee, odszedł Fabs, który pół sezonu zagrał zajebiście, a w drugiej rundzie przeszedł obok gry Barcy.
0
Xavi zostaje, a w środku będzie Ivan Rakitić!
0
A gdzie miał pójść? Arsenal nie skorzystał z pierwokupu, United nie gra w LM, City ma szeroką ekipę, Liverpool ma Coutinho i Gerarda. Chce walczyć o tytuły, chce grać w Premier League to wybrał Chelsea.
7
Jeszcze zmienisz zdanie w trakcie sezonu.
1
Arsenal nie chciał skorzystać z pierwokupu to nie przyszedł do nich. Proste. Chłop chciał wrócić do Premier League i walczyć o najwyższe cele to wybrał The Blues.
0
Ludzie to jest właśnie rewolucja. Czy ktoś po odejściu Ronaldinho wyobrażał sobie Barcelonę na szczycie? Zapewne nie, a Guardiola zrobił kapitalną robotę i zdobył mnóstwo pucharów. Zaufajmy Lucho i zarządowi Barcy! Oceńmy sezon po jego zakończeniu, a nie przed jego rozpoczęciem.
6
Manchester już wszystkich chce.
3
No nie wiem. Koke zagrał pierwszy bardzo dobry sezon i aby być lepszym od Ivana musi jeszcze trochę pograć na takim poziomie ale zawodnik bardzo dobry.