0

Na PO ? What?

2

Cahill już u nas? :)

0

Anglia akurat obok Holandii, Włoch i Niemiec grali na dobrym poziomie i z Urugwajem nie będą mieli ciężko.

3

Ale która La Roja bo się złożyło tak, że i na Hiszpanie i na Chile mówi się La Roja :)

2

Dos Santos wychowanek Mesaji ? What? Darek what?

2

3:0 dla Belgii

0

Biorę w ciemno każdą z tych 3 opcji. Higuain typowa dziewiątka na dostawienie stopy w polu karnym. Reus i Aguero byliby dobrzy i na skrzydle i na 9-tce , więc też by było super.

0

To początek Mundialu był, byli podpaleni. W następnym meczu będą grali mądrzej.

0

2:2 postawiłem :)

7

Chile potrafi grać z dobrymi drużynami. Z Anglią 2:0, z Niemcami po świetnym meczu przegrali 1:0 to i z Hiszpanią mogą walczyć.

6

Ja nie wiem czego musiałbym się naćpać, żeby przed meczem obstawić 3:1 dla Kostaryki. :) Gratuluję.

4

Kapitalny mecz Kostaryki. Najlepszy Campbell i Navas ale i Bolanos i Ruiz też zagrali świetnie.

2

Wo Hooo!

2

Navas to ma ten wykop. Na 80 metrów piłka leci. Podobny ma Romero z Argentyny,

0

22 :)

0

No może zdecydowanym nie, ale 70% ludzi była pewna zwycięstwa Hiszpanii. Holandia nie dość, że wygrała to jeszcze w jakim stylu. Kostaryka też dzisiaj przed meczem dla większości nie miała szans z Urugwajem, a pokazuje kapitalną piłkę.

3

Noo sam wchodziłem :)

0

Ale nie tak zaskakujący. Ile było ludzi, którzy stawiali na Holandię i Kostarykę ? To jest piękno footballu.

0

Qrwa ludzie piszą sobie z emocji, że Campbell jest b. dobry i porywa ich, że przydałby się u nas, a ty tak na poważnie :)

0

Jak dla mnie najlepszy, obok Hiszpanii z Oranje, mecz na tym Mundialu. Tak samo zaskakujący, z równie wysokim tempem gry, po prostu z wszystkim co w piłce jest piękne.

0

Nie, po prostu nie oglądam meczów Kostaryki. Ten jest pierwszy od meczu z Polską w 2006 roku. A gra mi się podoba. A tak w ogóle nie porównuj mnie do tych kibiców :)

1

Jak trwoga to do Suareza :) Ale nie wiem czy Luis zatrzyma tak rozpędzoną Kostarykę.

0

Kostaryka w tym momencie dołączyła do Argentyny i Chile, czyli do drużyn, którym kibicuję.

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

No jak zagra tak też w pozostałych meczach Kostaryki to czemu nie? Gra kapitalnie i na skrzydło też by się nadawał.

2

Walić ligę typerów. Kostaryko po zwycięstwo!

0

O kuźwa :) JOEL CAMPBELL! Już go lubie :)

0

A no tak.. Teraz skojarzyłem, że to ten sam zawodnik :)

0

Przyszedł ter Stegen i to On będzie pierwszym bramkarzem, a Bravo jest idealny na ławkę. Navas jest za dobry na ławkę.

0

Chyba już nie wytrzymam na WKS - Japan. 3 mecze dziennie wystarczą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?