nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na PO ? What?
2
Cahill już u nas? :)
0
Anglia akurat obok Holandii, Włoch i Niemiec grali na dobrym poziomie i z Urugwajem nie będą mieli ciężko.
3
Ale która La Roja bo się złożyło tak, że i na Hiszpanie i na Chile mówi się La Roja :)
2
Dos Santos wychowanek Mesaji ? What? Darek what?
2
3:0 dla Belgii
0
Biorę w ciemno każdą z tych 3 opcji. Higuain typowa dziewiątka na dostawienie stopy w polu karnym. Reus i Aguero byliby dobrzy i na skrzydle i na 9-tce , więc też by było super.
0
To początek Mundialu był, byli podpaleni. W następnym meczu będą grali mądrzej.
0
2:2 postawiłem :)
7
Chile potrafi grać z dobrymi drużynami. Z Anglią 2:0, z Niemcami po świetnym meczu przegrali 1:0 to i z Hiszpanią mogą walczyć.
6
Ja nie wiem czego musiałbym się naćpać, żeby przed meczem obstawić 3:1 dla Kostaryki. :) Gratuluję.
4
Kapitalny mecz Kostaryki. Najlepszy Campbell i Navas ale i Bolanos i Ruiz też zagrali świetnie.
2
Wo Hooo!
2
Navas to ma ten wykop. Na 80 metrów piłka leci. Podobny ma Romero z Argentyny,
0
22 :)
0
No może zdecydowanym nie, ale 70% ludzi była pewna zwycięstwa Hiszpanii. Holandia nie dość, że wygrała to jeszcze w jakim stylu. Kostaryka też dzisiaj przed meczem dla większości nie miała szans z Urugwajem, a pokazuje kapitalną piłkę.
3
Noo sam wchodziłem :)
0
Ale nie tak zaskakujący. Ile było ludzi, którzy stawiali na Holandię i Kostarykę ? To jest piękno footballu.
0
Qrwa ludzie piszą sobie z emocji, że Campbell jest b. dobry i porywa ich, że przydałby się u nas, a ty tak na poważnie :)
0
Jak dla mnie najlepszy, obok Hiszpanii z Oranje, mecz na tym Mundialu. Tak samo zaskakujący, z równie wysokim tempem gry, po prostu z wszystkim co w piłce jest piękne.
0
Nie, po prostu nie oglądam meczów Kostaryki. Ten jest pierwszy od meczu z Polską w 2006 roku. A gra mi się podoba. A tak w ogóle nie porównuj mnie do tych kibiców :)
1
Jak trwoga to do Suareza :) Ale nie wiem czy Luis zatrzyma tak rozpędzoną Kostarykę.
0
Kostaryka w tym momencie dołączyła do Argentyny i Chile, czyli do drużyn, którym kibicuję.
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
No jak zagra tak też w pozostałych meczach Kostaryki to czemu nie? Gra kapitalnie i na skrzydło też by się nadawał.
2
Walić ligę typerów. Kostaryko po zwycięstwo!
0
O kuźwa :) JOEL CAMPBELL! Już go lubie :)
0
A no tak.. Teraz skojarzyłem, że to ten sam zawodnik :)
0
Przyszedł ter Stegen i to On będzie pierwszym bramkarzem, a Bravo jest idealny na ławkę. Navas jest za dobry na ławkę.
0
Chyba już nie wytrzymam na WKS - Japan. 3 mecze dziennie wystarczą :)