nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No mam nadzieję, że będzie miał kto zastąpić Pique na stoperze :)
2
Unicef zostanie tak jak był i u góry pojawi się napis BARCA.
0
To mało czytałeś w życiu :)
14
I powinien dodać: Ja tu jestem trenerem i ja tu rządzę !
0
Bystre oko.. i umysł...
0
Lucho, skoro "cierpiałeś jak oglądałeś Barcę" w meczu z Atletico, spraw aby i my nie cierpieli :-)
1
Alves nie miał komu wrzucać ale wrzucał, a jak Pique przez 10 min grał na 9-tce to poszły 2 wrzutki w tym 1 po ziemi :)
10
Jeszcze się będziecie po meczu zachwycać odbiorami Masche. Bardzo dobrze, że gra, bo Costa musi mieć kogoś z jajami przy sobie.
8
A jednak Roni zagra w koszulce Barcy! :)
3
Zdecydowane tak ! Dobrze będzie proszę Panów i Pań. Coś czuję, że dzisiaj w okolicach godziny 20 na tej stronie będzie mnóstwo takich samych komentarzy - CAMPEONES!
0
http://fangol.pl/view/52222/18-goli-puyola-dla-barcelony?autoplay
Wszystkie bramki Tarzana w barwach Blaugrana.
0
Młodzieżową Ligę Mistrzów nie raz obejrzałem i w każdym meczu grał dobrze :-) Ja w porównaniu do innych użytkowników i tak mało oglądam :)
5
Mam nadzieję, że Godswill w przyszłym sezonie będzie podstawowym zawodnikiem Barcy B i za 2-3 lata dołączy do pierwszej drużyny. Szybki, silny, dobry w ofensywie ale z defensywą musi popracować. Ma czas, młody jest.
0
Pedro w angielskiej lidze by się sprawdził. Alexis pewnie też ale Chilijczyka chciałbym widzieć w następnych latach tutaj gdzie jest.
24
Isaac pokazuje na zdjęciu, ile razy został powołany w tym sezonie.
0
Nie, nie tego pana nie chciałbym widzieć w Barcelonie.
22
Przecież Yaya już nie gra w hiszpańskiej lidze...
0
Nieee. Nie obejrzę meczu sezonu :-(
0
Martino odejdzie. Zarówno Pedro jak i wcześniej Busquets odpowiedzieli na pytanie o Gerardo dość dziwnie (?) Nie była to odpowiedź, że np:. Martino jest dobrym trenerem chciałbym, żeby został. Tylko odbiegali troszkę od tematu.
0
Tito..
0
No i wszystko w rękach, a może bardziej w nogach i głowach Barcy. Takiej końcówki ligi hiszpańskiej nie pamiętam. To wygląda tak jakby nikt nie chciał Majstra. Barcelono pełna mobilizacja na Elche i 3 pkt. A z Atletico gryźć trawę i strzelić więcej bramek od Rojiblancos.
1
Serio? Nie powołał Coutinho ?? Nie wierze po prostu nie wierze. Mają tylko Oscara do rozdzielania piłek, oj Scolari popełniłeś błąd. Ale w sumie dobrze bo na mundialu liczę na ekipę Albicelestes :-)
3
Nie no bez jaj. Alexis zostań !
0
Z czasów kiedy komentowanie Dariusza Szpakowskiego sprawiało radość. Do dziś pamiętam jego słowa : I czy to jest ta akcja? Taaaak to jest ta akcja, taaak to jest Iniesta, taaak to jest Barca!!
2
Gdyby mama miała fiuta to by była ojcem.. Teraz można gdybać ale po co?
0
Dziadek to zawsze najlepsza część treningu :) Ta radość po założonym 'Ole' jest świetna i to magiczne zdanie: "Siata, dwa razy w środku jesteś" :D
0
Espanyol za Realem też nie przepada :) Będą walczyć.
7
To by było coś, jakby rywal zza miedzy zapewnił nam Majstra.
2
Ja też chcę Cesca!
0
Nienawidzę 92 minuty :)