nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba trening po regeneracyjnym meczu..
0
Życiówka mu wyszła, a zawodnika oceń jak obejrzysz więcej meczy..
0
Messi nie chodzi to lekarza.. to lekarz przychodzi do Messiego :D
0
Mi dzisiaj podobał się tylko Milik i to tylko w niektórych momentach. Nie mamy skrzydłowych, lewego obrońcy i tego " prawdziwego" Obraniaka, który potrafi grać dobrze w klubie, a w reprezentacji widać tylko przebłyski w postaci jakiegoś dobrego podania.
0
Noo wiem :) Napisałem to przecież :D
0
Nawałka przed meczem: Panowie gramy na zero z przodu, a z tyłu zawsze coś wpadnie :)
0
W Barcelonie też nie musi.. skoro Messi przechodzi na prawe skrzydło, Alexis biega wszędzie to Neymar też może wejść na środek za Messiego lub zmieniać się czasami z Sanchezem bo nie raz już widziałem jak Alexis zbiegł na lewe skrzydło, a Neymar tam zostawał.
0
Moim faworytem jest drużyna Albicelestes, a za czarnego konia uważam Chile, pokazali w meczach towarzyskich z mocnymi drużynami np. z Anglią, że potrafią grać, zobaczymy jak Alexis i spółka poradzą sobie dzisiaj z Niemcami - to będzie spory sprawdzian.
0
Tak mnie wzięło na oglądanie Tarzana na youtube i znalazłem to:
0
Nie czas na takie komentarze :)
0
Trzeba dać szansę Tarzanowi podnieść jeszcze 3 puchary! Dla Wielkiego Kapitana zawodnicy muszą dać z siebie wszystko i wygrać dla Carlesa Ligę, Puchar Króla i Ligę Mistrzów!
0
No, tak ale nie mówmy, że ter Stegen zachował się dobrze w tej sytuacji.
1
To już drugi raz. W meczu reprezentacji Niemiec popełnił identyczny błąd.Błąd z reprezentacji :
0
Skład najsilniejszy będzie bo trzeba odbudować morale po porażce na Anoeta. Wyjdzie mocny skład, strzeli 5-6 bramek i znowu Barcelona będzie najlepsza..
0
To bardzo fajnie. Kolejny diament w Barcelonie, teraz sztab trenerski musi go wyszlifować i mamy pomocnika na lata.
1
Denis Suarez ma w kontrakcie, że gra rok w rezerwach i musi przejść do pierwszej drużyny. Przynajmniej tak czytałem gdzieś.
0
Wielki wojownik. Wygrał z chorobą, nagrodą było życie i już czekam, aby to życie kontynuował w Barcelonie, nie koniecznie już jako piłkarz ale jakaś funkcja w klubie czeka na Abiego.
1
Fajnie, fajnie. Tylko ciekawe czy zgodzi się grać w Segunda Division w Barcy B, jak nie to można wypożyczyć do Celty na przykład. No chyba, że jest tak świetny, że Martino będzie widział go w pierwszej drużynie :)
0
Mangala na hat-tricka poluje :)
1
Takich jak ostatnio w LE z 50 m. :-) O bramki chodzi oczywiście :)
0
Rafinha bardzo przypomina mi Hulk'a. Potężna bomba z lewej nogi, dobrze zbudowany, szybki, no jakby nie patrzeć to do złudzenia przypomina Hulk'a :)
0
Wielki + za "Więcej informacji o meczu". Wszystko ładne, przejrzyste, Gratulację!
0
właśnie o to chodzi, że nie ma ;/
1
I po raz kolejny napiszę o shoutboxie, który by się przydał do komentowania innych meczów lub innych wydarzeń sportowych. Tylko w shoutboxie nie trzeba by było odświeżać strony, co łączy się z mniejszą liczbą wyświetleń, czyli mniej sponsorów. Dlatego można założyć taki news, który zawsze byłby w najważniejszych informacjach o tytule np.: Inne wydarzenia sportowe lub coś w tym stylu. W takim newsie można by było dodawać komentarze na wszystkie tematy, bo inaczej na głównej wiadomości większość komentarzy jest nie na temat i nie można komentować danego tematu w pełnym komforcie.
1
Na 6 to może nie, ale taka 5 ode mnie :-) Dobrze są ustawione reklamy, podobają mi się również informacje o innych sekcjach Barcy. Trochę dziwi mnie muzyka, która leci ale nie mam pojęcia skąd :D
0
To z dzieciństwa :)
0
Fajny masz avatar :-)
1
Jak było zbliżenie na Del Bosque to przypomniał mi się ten ziemniak z Toy Story :-) Taka bulwa typowa :D
Bulwa z Toy Story: http://toystory.ovh.org/images/bulwa.gif
Del Bosque: http://www.ligabbva.pl/img/news/1374749458-extras-noticia-foton-7-1-5.jpg
0
I bardzo dobrze powiedział.
0
Może ktoś mi napisać kto to jest Sanogo, który gra w pierwszym składzie na Bayern ? Nie interesuje się Arsenalem, a nawet oglądając wyniki na livesports nie widziałem tego napastnika.