0

Chyba trening po regeneracyjnym meczu..

0

Życiówka mu wyszła, a zawodnika oceń jak obejrzysz więcej meczy..

0

Messi nie chodzi to lekarza.. to lekarz przychodzi do Messiego :D

0

Mi dzisiaj podobał się tylko Milik i to tylko w niektórych momentach. Nie mamy skrzydłowych, lewego obrońcy i tego " prawdziwego" Obraniaka, który potrafi grać dobrze w klubie, a w reprezentacji widać tylko przebłyski w postaci jakiegoś dobrego podania.

0

Noo wiem :) Napisałem to przecież :D

0

Nawałka przed meczem: Panowie gramy na zero z przodu, a z tyłu zawsze coś wpadnie :)

0

W Barcelonie też nie musi.. skoro Messi przechodzi na prawe skrzydło, Alexis biega wszędzie to Neymar też może wejść na środek za Messiego lub zmieniać się czasami z Sanchezem bo nie raz już widziałem jak Alexis zbiegł na lewe skrzydło, a Neymar tam zostawał.

0

Moim faworytem jest drużyna Albicelestes, a za czarnego konia uważam Chile, pokazali w meczach towarzyskich z mocnymi drużynami np. z Anglią, że potrafią grać, zobaczymy jak Alexis i spółka poradzą sobie dzisiaj z Niemcami - to będzie spory sprawdzian.

0

Tak mnie wzięło na oglądanie Tarzana na youtube i znalazłem to:

Carles Puyol most fair player.

0

Nie czas na takie komentarze :)

0

Trzeba dać szansę Tarzanowi podnieść jeszcze 3 puchary! Dla Wielkiego Kapitana zawodnicy muszą dać z siebie wszystko i wygrać dla Carlesa Ligę, Puchar Króla i Ligę Mistrzów!

0

No, tak ale nie mówmy, że ter Stegen zachował się dobrze w tej sytuacji.

1

To już drugi raz. W meczu reprezentacji Niemiec popełnił identyczny błąd.Błąd z reprezentacji :

0

Skład najsilniejszy będzie bo trzeba odbudować morale po porażce na Anoeta. Wyjdzie mocny skład, strzeli 5-6 bramek i znowu Barcelona będzie najlepsza..

0

To bardzo fajnie. Kolejny diament w Barcelonie, teraz sztab trenerski musi go wyszlifować i mamy pomocnika na lata.

1

Denis Suarez ma w kontrakcie, że gra rok w rezerwach i musi przejść do pierwszej drużyny. Przynajmniej tak czytałem gdzieś.

0

Wielki wojownik. Wygrał z chorobą, nagrodą było życie i już czekam, aby to życie kontynuował w Barcelonie, nie koniecznie już jako piłkarz ale jakaś funkcja w klubie czeka na Abiego.

1

Fajnie, fajnie. Tylko ciekawe czy zgodzi się grać w Segunda Division w Barcy B, jak nie to można wypożyczyć do Celty na przykład. No chyba, że jest tak świetny, że Martino będzie widział go w pierwszej drużynie :)

0

Mangala na hat-tricka poluje :)

1

Takich jak ostatnio w LE z 50 m. :-) O bramki chodzi oczywiście :)

0

Rafinha bardzo przypomina mi Hulk'a. Potężna bomba z lewej nogi, dobrze zbudowany, szybki, no jakby nie patrzeć to do złudzenia przypomina Hulk'a :)

0

Wielki + za "Więcej informacji o meczu". Wszystko ładne, przejrzyste, Gratulację!

0

właśnie o to chodzi, że nie ma ;/

1

I po raz kolejny napiszę o shoutboxie, który by się przydał do komentowania innych meczów lub innych wydarzeń sportowych. Tylko w shoutboxie nie trzeba by było odświeżać strony, co łączy się z mniejszą liczbą wyświetleń, czyli mniej sponsorów. Dlatego można założyć taki news, który zawsze byłby w najważniejszych informacjach o tytule np.: Inne wydarzenia sportowe lub coś w tym stylu. W takim newsie można by było dodawać komentarze na wszystkie tematy, bo inaczej na głównej wiadomości większość komentarzy jest nie na temat i nie można komentować danego tematu w pełnym komforcie.

1

Na 6 to może nie, ale taka 5 ode mnie :-) Dobrze są ustawione reklamy, podobają mi się również informacje o innych sekcjach Barcy. Trochę dziwi mnie muzyka, która leci ale nie mam pojęcia skąd :D

0

To z dzieciństwa :)

0

Fajny masz avatar :-)

1

Jak było zbliżenie na Del Bosque to przypomniał mi się ten ziemniak z Toy Story :-) Taka bulwa typowa :D

Bulwa z Toy Story: http://toystory.ovh.org/images/bulwa.gif

Del Bosque: http://www.ligabbva.pl/img/news/1374749458-extras-noticia-foton-7-1-5.jpg

0

I bardzo dobrze powiedział.

0

Może ktoś mi napisać kto to jest Sanogo, który gra w pierwszym składzie na Bayern ? Nie interesuje się Arsenalem, a nawet oglądając wyniki na livesports nie widziałem tego napastnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?