nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Pique. Właśnie widziałem ten moment wczoraj ale nie za bardzo ogarnąłem :-)
0
Hubis chyba mózg ci spaliło :)
0
Odejdzie na pewno, niestety..
0
Według mnie ZM to Sergio Busquets - cichy bohater meczu.
0
W takim razie Barca cię zawiodła. Trzeba myśleć o pozytywnym wyniku..
0
Jak dla mnie ZM to Sergio Busquets - cichutki bohater meczu.
0
Taktyka The Citizens, o ile można to nazwać taktyką, była, że tak powiem nietrafiona (?) Ni to autobus, ni to nastawienie na kontry, to nie była też chęć grania w piłkę. Pellegrini z takim ustawieniem może wygrać z Norwich czy Swensea ale nie z Barcą. Myślę, że ciężej grałoby się przeciwko Levante, które nie chce piłki ale autobus to potrafią postawić. Kluczem do zwycięstwa był Xavi i Sergio. Pozostali gracze byli widoczni, było ich słychać z ust komentatora, a wyżej wymienieni panowie po cichutku wygrali mecz.
0
Dani Alves teraz powinien zalogować się na tej stronie i napisać: Ciiiiii.
0
i z gościem na plecach *
0
udanych dryblingów*
0
Alexis akurat świetnie przyjmuje piłkę gdy jest tyłem do bramki i gościem na plecach.
0
No ja nie wiem. Jak oglądam na angielskim streamie to gra Alexisa wygląda inaczej? Przecież dobrze gra, a to co mi się spodobało to właśnie przyjęcie z Clichym na plecach i kilka danych dryblingów. Kilka piłek przegrał, ale Messi też kilka stracił i co, nie jest do zmiany?
0
Na prawdę, według was, Alexis gra słabo? Moim zdaniem Sanchez dobrze gra tyłem do bramki,bierze na siebie grę, a to że stracił kilka piłek, bo przykleił się do niego Clichy nie oznacza, że gra słabo.
0
Na TVP Sport chciałbym ale nie leci tam :)
0
Kupił może ktoś 2 Heinekeny ? :) Bo przydałby się kod :D
0
O jej Nasri grał w Arsenalu ? No nie wiedziałem. Myślałem, że do MC przyszedł z Marsylii :)
0
Świetny skład na podbój Etihad! :)
0
Mistrzostwo! :-)
0
Gra się tak jak przeciwnik na to pozwoli. Chociaż nie ukrywam, że to był bardzo dobry mecz w wykonaniu Blaugrana.
0
Bardzo dobry mecz Barcy. Dobrze, że napastnicy rozstrzelali się przed The Citizens, mam nadzieje, że utrzymają formę strzelecką. Bramka Neymara to jedyna bramka, z której się nie cieszyłem, ponieważ na początku musiałem ogarnąć co się dzieje :-) Ja już mogę wybierać bramkę 24 kolejki La Liga. Jakbym miał wybrać najlepszego zawodnika tego meczu to miałbym spory problem. Messi? 2 bramki, asysta, świeżość, Fabregas? 2 asysty, kilka świetnych piłek, szkoda, że nie strzelił bramki, Pique? wyczyścił wszystko co było do wyczyszczenia, takiego Pique chcę oglądać w spotkaniu z "Obywatelami", czy może Iniesta? dla tego piłkarza chapeau bas, magiczny, tym słowem podsumuję jego grę, zaliczył asystę przy golu Neymara, ale więcej zrobił w tej akcji Brazylijczyk, za to przy golu Pedro, akcję z Fabregasem rozegrał kapitalnie. Podsumowując to jednak Iniesta, moim zdaniem, zasłużył na miano piłkarza meczu. Jeszcze 2 dni 22 godziny i 39 minut do meczu z City, cytując Jurka Owsiaka " oj się będzie działo" Siema!
0
KamQiX Właśnie dlatego w drużynie jest Xavi. Nie wszystko na hurra tylko trzeba w odpowiednich momentach uspokoić grę.
0
Gramy szybciej bo Rayo pozwala nam na to. Nie stawiają tak szczelnego autobusu jak inni, dlatego mecz lepiej się ogląda bo jest szybsza gra.
0
Cieszy dzisiejsza gra Messiego. Gra jak za swoich najlepszych czasów ( w sumie to jego najlepsze czasy się nie skończyły ). Dzisiaj taka energia jest w nim, że hej :-)
0
Dokładnie chłop dla większości skoczków mógłby być ojcem, a pokazał świetne skoki.
0
Ale jednak napisałeś :-) Trzeba się cieszyć !
0
torrmess Krycie na Boenisha to krycie minimum 5 metrów od przeciwnika :-)
0
Widzieliście to zbliżenie na Neymara i Songa ? Chyba też oczekiwali na notę Kamila :-) Przepraszam, że pisze o tym na stronie Barcy ale ludzie Kamil jest wielki!!!! Kamil Stoch i wszystko!
0
Brosik ostatni raz się tak ubawiłem jak wchodziłem po schodach... jak nie masz nic ciekawego do napisania to przemilcz :-)
0
Jak nic się nie stanie to Pique-Mascherano ale ja tam się cieszę, że to oni zagrają. Pique powalczy w powietrzu, Masche z doświadczeniem z BPL pokaże Negredo i Dżeko (?) jak się gra. Będzie dobrze ! :-)
0
Doświadczenie i walka naszego Tarzana na 100% by się przydało w meczu z MC ale niestety szybkość i zwinność już nie ta co parę lat temu.