nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kapitalny mecz Iniesty, Mascherano i Busquetsa. Jednak to Don Andres zasługuje na miano zawodnika meczu, po prostu MAGICZNY.
0
Ale piwko do meczu zawsze się przyda, a jak dają z kodem to jeszcze lepiej :)
0
A ja mam kablówkę i tam jest nsport :)
1
Kolejna wypowiedź, w ktUrej jest błąd ortograficzny.
1
Człowieku Busquets był jednym z lepszych jak nie najlepszym zawodnikiem Barcy.
0
Noo 3 pkt są. Zawodnik meczu według mnie to Busquets. Grał świetnie dużo odbiorów, wysoki procent celności podań, strat mało, kilka firmowych zwodów Busiego, no cóż bardzo dobry występ pivota Barcy.
0
Seydu Keita w pierwszej minucie strzelił bramkę jak typowy napastnik. Wykorzystał błąd obrońcy i pewnie wykorzystał sam na sam :)
0
Teraz potrzebna jest barcelońska szlifierka z odrobiną szczęścia i będzie wielki!
0
Alexis
0
Co to jest BBC?.. NEMESIS!!
0
Już czuje petardę Adriano :-)
0
Czerwony Ramos ubrany na biało...
0
To wyłącz dźwięki i delektuj się pięknem footbalu!
0
Piłka nożna jest również kobietą :)
0
Nie odgapiałem :D Wyszło podobnie :)
0
Oj zbliża się ten moment, zbliża.. Liczę na świetne widowisko i tak jak napisałeś: Niech wygra lepszy!
0
Z Wolskim :)
0
No niestety tak jest, normalnie porozmawiać można mniej, więcej 2 godziny po meczu, gdy większość słodko śpi :)
0
To kup okulary tudzież soczewki :) Jak można porównywać Ronaldo i Inieste? Kompletnie inni piłkarze .
0
Dziękuje, można SMS-em :)
0
Te składy były znane od dłuższego czasu więc nie widzę sensu w typowaniu :)
0
I tak byś tego nie zobaczył bo mecz jest o 21..
0
Prośba: Może ktoś podać link strony z meczem, który nie będzie się ciął przy słabym internecie. Oczywiście przewiduję koszty związane z wysłaniem SMS-a :)
0
Pierwsze spotkania ćwierćfinałowe odbędą się w dniach 1 i 2 kwietnia, natomiast rewanże tydzień później.
0
Ale z grającym w LM Ajaxem też strzelił dwie bramki. Ma chłopak nosa do zdobywania bramek.
0
Przytulił chicken burgera :)
0
A to nie jest noga Fabsa? :)
0
Też jak zobaczyłem zdjęcie to pomyślałem: Do Anglii ? Nienormalny jesteś? :-)
1
Typowy artykuł o pierdolamento pismaków :)
0
Ja też uważam, że nie jest to dobra opcja dla Barcy.