0

Kapitalny mecz Iniesty, Mascherano i Busquetsa. Jednak to Don Andres zasługuje na miano zawodnika meczu, po prostu MAGICZNY.

0

Ale piwko do meczu zawsze się przyda, a jak dają z kodem to jeszcze lepiej :)

0

A ja mam kablówkę i tam jest nsport :)

1

Kolejna wypowiedź, w ktUrej jest błąd ortograficzny.

1

Człowieku Busquets był jednym z lepszych jak nie najlepszym zawodnikiem Barcy.

0

Noo 3 pkt są. Zawodnik meczu według mnie to Busquets. Grał świetnie dużo odbiorów, wysoki procent celności podań, strat mało, kilka firmowych zwodów Busiego, no cóż bardzo dobry występ pivota Barcy.

0

Seydu Keita w pierwszej minucie strzelił bramkę jak typowy napastnik. Wykorzystał błąd obrońcy i pewnie wykorzystał sam na sam :)

0

Teraz potrzebna jest barcelońska szlifierka z odrobiną szczęścia i będzie wielki!

0

Alexis

0

Co to jest BBC?.. NEMESIS!!

0

Już czuje petardę Adriano :-)

0

Czerwony Ramos ubrany na biało...

0

To wyłącz dźwięki i delektuj się pięknem footbalu!

0

Piłka nożna jest również kobietą :)

0

Nie odgapiałem :D Wyszło podobnie :)

0

Oj zbliża się ten moment, zbliża.. Liczę na świetne widowisko i tak jak napisałeś: Niech wygra lepszy!

0

Z Wolskim :)

0

No niestety tak jest, normalnie porozmawiać można mniej, więcej 2 godziny po meczu, gdy większość słodko śpi :)

0

To kup okulary tudzież soczewki :) Jak można porównywać Ronaldo i Inieste? Kompletnie inni piłkarze .

0

Dziękuje, można SMS-em :)

0

Te składy były znane od dłuższego czasu więc nie widzę sensu w typowaniu :)

0

I tak byś tego nie zobaczył bo mecz jest o 21..

0

Prośba: Może ktoś podać link strony z meczem, który nie będzie się ciął przy słabym internecie. Oczywiście przewiduję koszty związane z wysłaniem SMS-a :)

0

Pierwsze spotkania ćwierćfinałowe odbędą się w dniach 1 i 2 kwietnia, natomiast rewanże tydzień później.

0

Ale z grającym w LM Ajaxem też strzelił dwie bramki. Ma chłopak nosa do zdobywania bramek.

0

Przytulił chicken burgera :)

0

A to nie jest noga Fabsa? :)

0

Też jak zobaczyłem zdjęcie to pomyślałem: Do Anglii ? Nienormalny jesteś? :-)

1

Typowy artykuł o pierdolamento pismaków :)

0

Ja też uważam, że nie jest to dobra opcja dla Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?