0

No nieee.. Dług długiem trzeba spłacać ale Camp Nou nie może zmienić nazwy.

0

Przecież jest w prawym dolnym rogu pod zdjęciem 1/24 ;-)

0

Messi chyba za duży rozmiar ubrań dostał :-) Spodnie po pępek, rękawy za długie :)

0

Alves w pierwszym składzie może cieszyć, bo widocznie "Tata" szykuje Martina na Levante... w końcu :-)

0

Messi jak nie gra to się męczy. Jutro wyjdzie w pierwszym składzie na 100%.

0

Alvaromessi10 źle zrozumiałeś :D

0

Jak zwykle miło i przyjemnie czyta się wypowiedzi "Taty". Messi i Tello chyba pierwszy skład. Martino dobrze wypowiedział się na temat Sergiego, mamy trenera na lata!

0

Przydało by się. Muszą się zgrywać bo trochę czasu im uciekło.

0

Ponieważ młodzi piłkarze grają w Segunda Division w Barcelonie B, a w pierwszej drużynie jest dużo zawodników, którzy dostają mało szans na grę i takie mecze są potrzebne takim zawodnikom jak Tello, Song czy Puyol, a także Messiemu i Neymarowi, żeby się zgrali.

0

Oczywiście, że VV dał dużo ale na obronę w tym sezonie też nie można narzekać.

0

Jeszcze miesiąc i zobaczymy kto więcej strzela w bezpośrednim spotkaniu MC z Barcą.

0

Cuenca myślę, że na pewno odejdzie. A czy odejdzie Tello czy nie zależy chyba od Martino. Tello jest młody i po prostu chce grać w piłkę nie tylko na treningach ale i w meczach. "Tata" wspomniał na konferencji, że liczy też na Affelay'a i przyszłość Tello jeszcze bardziej się komplikuje. Osobiście wolałbym Ibrahima od Tello ale jakby zostali obydwaj i walczyli o pierwszy skład też bym się nie obraził.

0

Pamiętam tego hat-tricka, bodajże z Zaragozą go ustrzelił.

0

Fajnie, że wraca do Europy. Zawsze doceniałem jego grę. Odwalał tzw. czarną robotę, nie był doceniany, nie był widoczny w statystykach ( choć potrafił strzelać bramki ). Uwielbiam takich zawodników, dlatego teraz to Sergio jest dla mnie najlepszy :-)

0

Teraz tylko walczyć o pierwszy skład !

0

Oj dobrze, że wybór padł na Ter Stegena, a nie na Guaitę. Jego dwa błędy, prawdopodobnie, pozwolą awansować Atletico, ale jeszcze jest czas i może Valencia odrobić :-)

0

Myślę, że o Bartrę możemy być spokojni. Jeśli będzie grał tak jak na jesień to Redakcja jeszcze nie jedno wyróżnienie Jemu przypisze.

0

Brawa dla redakcji ! Chociaż w kategorii najlepszy defensywny pomocnik na trzecim miejscu za Bruno dałbym Mikel'a Rico z Los Leones, do reszty się zgadzam :-)

0

Zespół wydał 13 płyt przez 30 lat, nawet w poprzednim roku wydali płytę. A na koncerty chodzą tysiące osób..

0

Też z chęcią popatrzyłbym na grę Ibrahima, przy tak napiętym terminarzu "Tata" da Affelay'owi szansę.

0

Twoja wypowiedź była warta tyle co twój nick.

0

Pasuję do redakcji :-) Wszystko tak jak redakcja wybrałem. :D

0

Bardzo dobre oceny. Też się zastanawiałem czy Pique czy Mascherano, wybrałem Gerarda ale Javier też grał świetnie. Masche jest Barcelonie potrzebny to jest zawodnik inny od naszych stoperów. Gra na zasadzie: jeśli piłka przejdzie to zawodnik nie ma prawa :-) Taki walczak i twardo grający obrońca też musi być w takiej drużynie jak Barca, do tego ma świetne crossowe podanie z własnej połowy. Lubię Go :D

0

Dobrze, że "Tata" wierzy w Sergiego Roberto i wprowadza Go w tak trudnym momencie.

0

Na pewno najlepszy w Atletico ale na boisku moim zdaniem lepszy Pique.

0

Athletic Club de Madrid, ponieważ ten klub został założony przez członków klubu Athletic Bilbao. Ale teraz jak sam napisałeś nazywają się Atletico Madryt i tak trzeba ich nazywać :-)

0

Tak jest! Messi i Ney dopiero zaczynają grać ze sobą mają czas do meczu z MC, kiedy już wszystko będzie musiało być gotowe.

0

Według mnie całe piękno gry Sergio polega na tym, że wygląda jak by był na orliku :-) Dzisiaj po prostu nie był jego dzień i miał zbyt dużo strat.

0

To zależy czy Cholo Simeone będzie miał taką, albo lepszą, kadrę na następny sezon.

0

:-) Dobre ale dzisiaj aż tak ostro nie było na szczęście. Myślę, że Inieście się nic nie stało, po prostu odczuwał ból ale dwa dni i nie będzie czuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?