nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Athletic Bilbao, Atletico Madryt - takie trudne?
0
Jest dobrze :-)
Świetny masz avatar xD
0
Świetny skład. Już dawno chciałem właśnie taki zobaczyć. Myślę, że to będzie tak wyglądało:
Pinto
Montoya Pique Bartra Alba
Song Busquets
Fabregas Iniesta
Alexis Neymar
0
Swensea na wyjeździe. Tylko Gerard zszedł z kontuzją ale nie groźną.
0
Chcę poprawnej polszczyzny w Twojej wypowiedzi.
0
Jego gra, za przeproszeniem, dupy nie urwała kilka udanych dryblingów i nic poza tym.
0
Dzisiaj nie zachwycił, Mirallas, który go zmienił grał dużo lepiej
0
Nuda :-)
0
Miałem to pisać xD
0
Najlepszy mecz ;] Alexis najlepszy ;] Bara najlepsza :-)
0
W końcu, kapitalny mecz Barcy. Świetny mecz Alexisa myślę, że cokolwiek by zrobił w II połowie to i tak to jemu należy się nagroda dla najlepszego piłkarza tego meczu. To podanie do Montoy'i było takim podsumowaniem jego cudownej gry, ten jego balans ciałem jest mistrzowski. W zasadzie nikt nie odstaje, wszyscy grają dobrze. Xavi dzisiaj też dobrze, to jego zagranie chyba z 3 minuty do Neymara było identyczne jak te z finału ligi mistrzów z Manchesterem United, kiedy Messi strzelił głową i ucałował swojego niebieskiego buta. Myślę, że jeszcze 2-3 bramki wpadną, bo Celtic ma dzisiaj fatalną obronę z Matthews'em na czele.
0
Sergi Roberto* :-)
0
:-) Na Camp Nou poszerzyli bramy, żeby zmieścił się autobus z Glasgow :-)
0
Na trybunach.
0
Jeśli szukają wzmocnienia defensywy w Barcelonie to tylko Marc Bartra ale On nie jest na sprzedaż ;]
0
Opis gry Dongou charakteryzuje piłkarza, którego Barca potrzebuje. Napastnik, który wejdzie na boisko i po prostu strzeli bramkę. Wcale nie musi być to Golazo tylko właśnie taka dobitka na pustą bramkę. Napastnik, który potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu jest potrzebny Barcelonie. Tym napastnikiem jest DONGOU!
0
Hiszpania swoją grupkę zrobiła ;]
0
No i bramki padły wtedy, kiedy Cesc był w pomocy. Zagranie do Pedro - Gol, wrzutka Adriano, Fabs wbiegł z drugiej linii i gol. Obrońcy Cartageny w ogóle nie trzymają linii spalonego, dlatego Fabregas musi grać na środku pomocy. Już bym wolał Songa na fałszywej 9. Zastawił by się, odegrał z pierwszej piłki, po przepychał by się bo jest duży, do tego jakąś główkę by wygrał. Na pewno więcej by było dla Barcy jakby Cesc z Alexem zamienili by się miejscami.
0
Grupa G też dobra
0
No Messi postrzela sobie :-)
0
Dlaczego? Myślę, że Chile awansuje z pierwszego a Hiszpania będzie walczyć o 2 miejsce z Holandią.
0
Grupy B i D super ciekawe.
0
No to Holandia odpada ;] Mam nadzieje przynajmniej .
0
Argentyna nie powinna mieć problemów. Teraz tylko przydałby się słabszy rywal dla Hiszpanii i Chile, że by wyszli.
0
Taki charytatywny mecz, moim zdaniem, przyda się Messiemu. To będzie taki rozruch bo myślę, że więcej niż 15% swojej gry nie włoży w ten mecz. Przypomni sobie jak się strzela bramki i na Estadio Vincente Calderon 13 stycznia pokaże kto jest najlepszy.
0
Kurde za wcześnie... o 15 kończę lekcje ;/
0
Po raz pierwszy muszę napisać, że Neymar gra słabo. Nie wychodzi mu nic niestety mam nadzieje, że w II połowie poprawi się. Dobra gra Alexisa, Fabregasa i Montoy'i. Mascherano gdyby nie popełnił błędu w 41 min. byłby najlepszy w Barcelonie w I połowie.
0
Problemem jest to, że on jest bardzo młody a "odpoczywa" cały czas.
0
Szkoda, kiedyś trzeba przegrać. ;-)
0
45' już się skończyła :-) Jak coś to 46'