0

Athletic Bilbao, Atletico Madryt - takie trudne?

0

Jest dobrze :-)
Świetny masz avatar xD

0

Świetny skład. Już dawno chciałem właśnie taki zobaczyć. Myślę, że to będzie tak wyglądało:
Pinto
Montoya Pique Bartra Alba
Song Busquets
Fabregas Iniesta
Alexis Neymar

0

Swensea na wyjeździe. Tylko Gerard zszedł z kontuzją ale nie groźną.

0

Chcę poprawnej polszczyzny w Twojej wypowiedzi.

0

Jego gra, za przeproszeniem, dupy nie urwała kilka udanych dryblingów i nic poza tym.

0

Dzisiaj nie zachwycił, Mirallas, który go zmienił grał dużo lepiej

0

Nuda :-)

0

Miałem to pisać xD

0

Najlepszy mecz ;] Alexis najlepszy ;] Bara najlepsza :-)

0

W końcu, kapitalny mecz Barcy. Świetny mecz Alexisa myślę, że cokolwiek by zrobił w II połowie to i tak to jemu należy się nagroda dla najlepszego piłkarza tego meczu. To podanie do Montoy'i było takim podsumowaniem jego cudownej gry, ten jego balans ciałem jest mistrzowski. W zasadzie nikt nie odstaje, wszyscy grają dobrze. Xavi dzisiaj też dobrze, to jego zagranie chyba z 3 minuty do Neymara było identyczne jak te z finału ligi mistrzów z Manchesterem United, kiedy Messi strzelił głową i ucałował swojego niebieskiego buta. Myślę, że jeszcze 2-3 bramki wpadną, bo Celtic ma dzisiaj fatalną obronę z Matthews'em na czele.

0

Sergi Roberto* :-)

0

:-) Na Camp Nou poszerzyli bramy, żeby zmieścił się autobus z Glasgow :-)

0

Na trybunach.

0

Jeśli szukają wzmocnienia defensywy w Barcelonie to tylko Marc Bartra ale On nie jest na sprzedaż ;]

0

Opis gry Dongou charakteryzuje piłkarza, którego Barca potrzebuje. Napastnik, który wejdzie na boisko i po prostu strzeli bramkę. Wcale nie musi być to Golazo tylko właśnie taka dobitka na pustą bramkę. Napastnik, który potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu jest potrzebny Barcelonie. Tym napastnikiem jest DONGOU!

0

Hiszpania swoją grupkę zrobiła ;]

0

No i bramki padły wtedy, kiedy Cesc był w pomocy. Zagranie do Pedro - Gol, wrzutka Adriano, Fabs wbiegł z drugiej linii i gol. Obrońcy Cartageny w ogóle nie trzymają linii spalonego, dlatego Fabregas musi grać na środku pomocy. Już bym wolał Songa na fałszywej 9. Zastawił by się, odegrał z pierwszej piłki, po przepychał by się bo jest duży, do tego jakąś główkę by wygrał. Na pewno więcej by było dla Barcy jakby Cesc z Alexem zamienili by się miejscami.

0

Grupa G też dobra

0

No Messi postrzela sobie :-)

0

Dlaczego? Myślę, że Chile awansuje z pierwszego a Hiszpania będzie walczyć o 2 miejsce z Holandią.

0

Grupy B i D super ciekawe.

0

No to Holandia odpada ;] Mam nadzieje przynajmniej .

0

Argentyna nie powinna mieć problemów. Teraz tylko przydałby się słabszy rywal dla Hiszpanii i Chile, że by wyszli.

0

Taki charytatywny mecz, moim zdaniem, przyda się Messiemu. To będzie taki rozruch bo myślę, że więcej niż 15% swojej gry nie włoży w ten mecz. Przypomni sobie jak się strzela bramki i na Estadio Vincente Calderon 13 stycznia pokaże kto jest najlepszy.

0

Kurde za wcześnie... o 15 kończę lekcje ;/

0

Po raz pierwszy muszę napisać, że Neymar gra słabo. Nie wychodzi mu nic niestety mam nadzieje, że w II połowie poprawi się. Dobra gra Alexisa, Fabregasa i Montoy'i. Mascherano gdyby nie popełnił błędu w 41 min. byłby najlepszy w Barcelonie w I połowie.

0

Problemem jest to, że on jest bardzo młody a "odpoczywa" cały czas.

0

Szkoda, kiedyś trzeba przegrać. ;-)

0

45' już się skończyła :-) Jak coś to 46'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?