nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dongou jeszcze jeden rok w Segunda i kilka meczy w początkowych fazach Pucharu Króla i mamy świetnego napastnika.
0
Jean Marie Dongou.
0
Brawa!!!! Dongou pokaż swoje umiejętności.
0
Anna Vives jest moją mistrzynią świata. Wielki szacun za tą czcionkę!
0
Ney ma ochotę na bramkę ale lepiej, żeby podawał, a okazja na bramkę zaraz pewnie nadejdzie.
0
wszedł w II połowie xD
0
Za to lubię Fabsa. On wie kiedy pójść trochę do przodu i jest bramkostrzelny. Mam nadzieje, że Fabs będzie grał trochę więcej od Xaviego, chociaż Generał też musi grać bo jeżeli jest wypoczęty to nie zwalnia gry tylko gra świetne piłki ( jak dzisiaj w I połowie ),
PS.Świetnie Alexis. Nie tylko podanie do Messiego ale drybling też jest ważny, trochę miał szczęścia ale dobrze, że próbuje.
0
Poza tematem: Będziemy mieli Polaka w lidze hiszpańskiej. Bartek Pawłowski do Malagi został sprzedany do Malagi. Fajnie dobry, młody piłkarz może wzmocnić ofensywę Malagi po odejściu Isco, Joaquina i Toulalana
0
Haha Messi jednak ma to przyspieszenie xD na koniec transmisji już Duda podszedł do Neymara ale pewnie się nie dogada ;]
0
Łazaj specjalnie to zrobił xD Chce koszulkę od Messiego xD
0
Chociaż pewnie nikt tego w umowie nie zawarł, bo kto by się spodziewał,że będzie remis w tym meczu xD
0
było by ciekawie, dogrywka na pewno nie ale karne mogą być.
0
Kiko Femenia
0
Hah ucierpiał Bagnack ( czyt. Baniak )
0
Brawa dla Neya podobne do tych dla Erica na CN
0
symbolicznie xD
0
Dongou wygląda jakby był zdziwiony co on tu robi xD
0
Jak wygwiżdżą Neya to wstyd xD
0
Roberto = Roberto , Xavi = Xavi
0
i Jacka Krzynówka
0
Probierz krzyknął DAWAJ MONIKA coś przeoczyłem ? xD
0
Czyli *
0
Czy Ney za Messiego
0
No Dongou pokaż jakieś brameczki xD
0
Neymar na rozgrzewce !
0
Ciiiiiiiiiiiiiiiiii ;]
0
Tylko,żeby wygrali bo u mnie w klubie tylko ja za Barcą jestem xD A jutro trening jest to życia nie będę miał ;]
0
Bład Martina i Oiera... fatalnie
0
Neymar chyba, już ześwirował xD Nie ma z kim pogadać to pokazuję trenerowi, że zmianę chce ;]
0
A jakie mają ? xD