0

Dongou jeszcze jeden rok w Segunda i kilka meczy w początkowych fazach Pucharu Króla i mamy świetnego napastnika.

0

Jean Marie Dongou.

0

Brawa!!!! Dongou pokaż swoje umiejętności.

0

Anna Vives jest moją mistrzynią świata. Wielki szacun za tą czcionkę!

0

Ney ma ochotę na bramkę ale lepiej, żeby podawał, a okazja na bramkę zaraz pewnie nadejdzie.

0

wszedł w II połowie xD

0

Za to lubię Fabsa. On wie kiedy pójść trochę do przodu i jest bramkostrzelny. Mam nadzieje, że Fabs będzie grał trochę więcej od Xaviego, chociaż Generał też musi grać bo jeżeli jest wypoczęty to nie zwalnia gry tylko gra świetne piłki ( jak dzisiaj w I połowie ),
PS.Świetnie Alexis. Nie tylko podanie do Messiego ale drybling też jest ważny, trochę miał szczęścia ale dobrze, że próbuje.

0

Poza tematem: Będziemy mieli Polaka w lidze hiszpańskiej. Bartek Pawłowski do Malagi został sprzedany do Malagi. Fajnie dobry, młody piłkarz może wzmocnić ofensywę Malagi po odejściu Isco, Joaquina i Toulalana

0

Haha Messi jednak ma to przyspieszenie xD na koniec transmisji już Duda podszedł do Neymara ale pewnie się nie dogada ;]

0

Łazaj specjalnie to zrobił xD Chce koszulkę od Messiego xD

0

Chociaż pewnie nikt tego w umowie nie zawarł, bo kto by się spodziewał,że będzie remis w tym meczu xD

0

było by ciekawie, dogrywka na pewno nie ale karne mogą być.

0

Kiko Femenia

0

Hah ucierpiał Bagnack ( czyt. Baniak )

0

Brawa dla Neya podobne do tych dla Erica na CN

0

symbolicznie xD

0

Dongou wygląda jakby był zdziwiony co on tu robi xD

0

Jak wygwiżdżą Neya to wstyd xD

0

Roberto = Roberto , Xavi = Xavi

0

i Jacka Krzynówka

0

Probierz krzyknął DAWAJ MONIKA coś przeoczyłem ? xD

0

Czyli *

0

Czy Ney za Messiego

0

No Dongou pokaż jakieś brameczki xD

0

Neymar na rozgrzewce !

0

Ciiiiiiiiiiiiiiiiii ;]

0

Tylko,żeby wygrali bo u mnie w klubie tylko ja za Barcą jestem xD A jutro trening jest to życia nie będę miał ;]

0

Bład Martina i Oiera... fatalnie

0

Neymar chyba, już ześwirował xD Nie ma z kim pogadać to pokazuję trenerowi, że zmianę chce ;]

0

A jakie mają ? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?