0

Fabs niech zagra z Xavim, a Sergi może wejść w drugiej połowie i raczej na pewno zagra Busi

0

Xavi na początku tego sezonu jest dużo lepszy od Andresa i to za Inieste powinien grać Fabs

0

Ja bym chciał tak : Valdes Alves Pique Mascherano Alba Busquets Xavi Fabregas Alexis Messi Neymar

0

I jeszcze Song w pomocy oczywiście.

0

Nie ma co kupować ofensywnych graczy. Jest 4 pomocników klasy światowej ( Busi, Xavi, Iniesta, Fabs) i 4 napastników też klasy światowej ( Messi, Ney, Alexis, Pedrito ) Do tego jest Sergi Roberto w pomocy i Tello w ataku + Dongou w rezerwach. Przody są mocno obstawione i nie ma sensu kupowania zawodników ofensywnych. Jak już jakieś transfery muszą być to tylko obrońca środkowy, bo jest Pique z pewniaków i Masche z Puyim, którzy często łapią kontuzje.

0

Czułem to, czułem xD Zawsze jak Adriano jest blisko pola karnego i schodzi do środka to przypomina mi się Golazo z meczu przeciwko Valencii i zawsze mam nadzieje, że znowu strzeli :D

0

Za Messiego na 100% zagra Fabs ale z chęcią zobaczyłbym Sancheza na tej pozycji.

0

Poza tematem: Ogarnąłem fajną zabawę xD Moja11.pl . Można zrobić sobie zespół w którym znajduje się 18 zawodników. Jest tam liga polska, włoska i przede wszystkim hiszpańska. Zawodnicy zdobywają punkty za osiągnięcia w lidze ( tej realnej ). Polecam bo fajna zabawa ;]

0

Poza tematem: Kiedy będzie można obstawiać w lidze typerów ?

0

Miki jest tylko jeden a to są tylko marne podróbki :D

0

Tyłem głowy uderzył to ;]

0

Kiedy będzie można obstawić 1 kolejkę w lidze typerów?

0

Jak przyjdzie Sakho to z nagrodą fair play Barca może się pożegnać :D

0

Przepraszam, że nie do tekstu ale kiedy będzie liga typerów zaktualizowana ?

0

W końcu będę mógł obejrzeć prawdziwą piłkę bo jak na razie z nudów to T-ME oglądałem ;]

0

Podoba mi się Bagnack !

0

do przerwy

0

Brawo Pedrito mam nadzieje, że to będzie jego sezon xD

0

Na Carlesa czekamy wszyscy... Środkowy obrońca musi być kupiony,bo Puyol jak wróci to nie da rady nawet połowy meczy zagrać.

0

Przepraszam za ominięcie tematu ale oglądałem sobie Szkołę Barcy i w odcinku 3 jako 11-latek jest Gerard Deulofeu ;]

0

ta...

0

Dongou jeszcze nie w pierwszej drużynie! Chłopak jest z 1995 r. za dużo by siedział na ławce, będzie grał w Segunda Division i w Pucharze Króla w początkowych fazach tego jestem pewien. Może jakieś dwa mecze zagra w PD ale nie więcej.

0

Jak na razie najlepszy strzelec presezonu 2013/2014 to Messi 3 gole i... Dongou 3 gole. Brawa dla młodego Eto'o

0

Francesc Fabregas - MVP Pucharu Gampera !

0

To pierwszy mecz w nich ale na pewno niedługo się pojawią w sklepach.

0

Zawsze jak Adriano prowadzi piłkę wzdłuż pola karnego to przypominam sobie Golazo z meczu przeciwko Valencii i mam nadzieję, że uderzy. Teraz tak samo sobie pomyślałem i kolejna kapitalna bramka Adriano.

0

Adriano - najlepszy bombardier z Barcy!!!

0

Łooooooooooooooooooooooo

0

Fabregas w 45 min może zostać jak na razie najskuteczniejszym zawodnikiem Barcy w tym Presezonie, świetny strzał, brak szczęścia.

0

Bramka tak samo ładna jak ta Pani pokazana po bramce xD Brawa Ney i Cesc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?