nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabs niech zagra z Xavim, a Sergi może wejść w drugiej połowie i raczej na pewno zagra Busi
0
Xavi na początku tego sezonu jest dużo lepszy od Andresa i to za Inieste powinien grać Fabs
0
Ja bym chciał tak : Valdes Alves Pique Mascherano Alba Busquets Xavi Fabregas Alexis Messi Neymar
0
I jeszcze Song w pomocy oczywiście.
0
Nie ma co kupować ofensywnych graczy. Jest 4 pomocników klasy światowej ( Busi, Xavi, Iniesta, Fabs) i 4 napastników też klasy światowej ( Messi, Ney, Alexis, Pedrito ) Do tego jest Sergi Roberto w pomocy i Tello w ataku + Dongou w rezerwach. Przody są mocno obstawione i nie ma sensu kupowania zawodników ofensywnych. Jak już jakieś transfery muszą być to tylko obrońca środkowy, bo jest Pique z pewniaków i Masche z Puyim, którzy często łapią kontuzje.
0
Czułem to, czułem xD Zawsze jak Adriano jest blisko pola karnego i schodzi do środka to przypomina mi się Golazo z meczu przeciwko Valencii i zawsze mam nadzieje, że znowu strzeli :D
0
Za Messiego na 100% zagra Fabs ale z chęcią zobaczyłbym Sancheza na tej pozycji.
0
Poza tematem: Ogarnąłem fajną zabawę xD Moja11.pl . Można zrobić sobie zespół w którym znajduje się 18 zawodników. Jest tam liga polska, włoska i przede wszystkim hiszpańska. Zawodnicy zdobywają punkty za osiągnięcia w lidze ( tej realnej ). Polecam bo fajna zabawa ;]
0
Poza tematem: Kiedy będzie można obstawiać w lidze typerów ?
0
Miki jest tylko jeden a to są tylko marne podróbki :D
0
Tyłem głowy uderzył to ;]
0
Kiedy będzie można obstawić 1 kolejkę w lidze typerów?
0
Jak przyjdzie Sakho to z nagrodą fair play Barca może się pożegnać :D
0
Przepraszam, że nie do tekstu ale kiedy będzie liga typerów zaktualizowana ?
0
W końcu będę mógł obejrzeć prawdziwą piłkę bo jak na razie z nudów to T-ME oglądałem ;]
0
Podoba mi się Bagnack !
0
do przerwy
0
Brawo Pedrito mam nadzieje, że to będzie jego sezon xD
0
Na Carlesa czekamy wszyscy... Środkowy obrońca musi być kupiony,bo Puyol jak wróci to nie da rady nawet połowy meczy zagrać.
0
Przepraszam za ominięcie tematu ale oglądałem sobie Szkołę Barcy i w odcinku 3 jako 11-latek jest Gerard Deulofeu ;]
0
ta...
0
Dongou jeszcze nie w pierwszej drużynie! Chłopak jest z 1995 r. za dużo by siedział na ławce, będzie grał w Segunda Division i w Pucharze Króla w początkowych fazach tego jestem pewien. Może jakieś dwa mecze zagra w PD ale nie więcej.
0
Jak na razie najlepszy strzelec presezonu 2013/2014 to Messi 3 gole i... Dongou 3 gole. Brawa dla młodego Eto'o
0
Francesc Fabregas - MVP Pucharu Gampera !
0
To pierwszy mecz w nich ale na pewno niedługo się pojawią w sklepach.
0
Zawsze jak Adriano prowadzi piłkę wzdłuż pola karnego to przypominam sobie Golazo z meczu przeciwko Valencii i mam nadzieję, że uderzy. Teraz tak samo sobie pomyślałem i kolejna kapitalna bramka Adriano.
0
Adriano - najlepszy bombardier z Barcy!!!
0
Łooooooooooooooooooooooo
0
Fabregas w 45 min może zostać jak na razie najskuteczniejszym zawodnikiem Barcy w tym Presezonie, świetny strzał, brak szczęścia.
0
Bramka tak samo ładna jak ta Pani pokazana po bramce xD Brawa Ney i Cesc