nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po na pewno miała być kropka :-)
0
Canal+ napewno pewnie +Family
0
Myślałem, że Shakira na przywitanie nowego roku jakoś się ładniej ubierze, a nie koszulka i jeansy. :-)
0
FUT 14 ?
:-)
0
On w to wierzy. :-)
0
Wybrałem chorobę Tito bo zdrowie człowieka jest najważniejsze. To od choroby Vilanovy wszystko zaczęło sypać.
0
W sumie nie ma problemu. Wystarczy załatwić pracę rodzicom w Barcelonie. I wtedy przenoszą się nie ze względu na piłkę nożną, a ze względu na pracę rodziców.
0
Już się nie mogę doczekać La Pulgi na boisku. Jak już na nie wejdzie to sam będę bił brawo przed telewizorem jak dotknie piłki :-)
0
Messi vs Athletic Bilbao. Nie dość, że piękna bramka, to jeszcze w jakich okolicznościach.
0
No jakby tutaj nie patrzeć nie da się wybrać kogoś innego niż La Pulge. Messi jest najlepszy na świecie to i w głosowaniu na najlepszego napastnika Barcelony też musi wygrać.
0
Piękne to było :-)
0
Neymar przyzwyczajaj się bo będziecie razem z Sergim stanowić o sile ofensywnej w najbliższych latach :-)
0
Haha. Cesc mistrzu :-) Czemu zawodnicy Realu dostają więcej punktów ? :D
0
Sergio Busquets. Za co? Za tzw. czarną robotę odwalaną przez Sergio w każdym meczu. Za łączenie obrony z pomocą. Za spokój, która wprowadza na boisku. Za sterowanie grą Barcy. Busi jest genialny, jak Go oglądam to wyobrażam sobie, że stoi On na środku boiska i gra w Fifę drużyną Barcelony. Po prostu całą piękna gra Barcy nie istnieje beż Busquets'a na boisku. Jest magiczny.
0
Dokładnie ma wszystko, a zwłaszcza posiada umiejętność znalezienia się w polu karnym. Takiego napastnika Barca potrzebuje. Wejdzie na 20 min. i wykorzysta dośrodkowanie Alvesa.
0
Brawo Pedrito! Szkoda, że Palacio nie jest wyższy, bo jakby był to z chęcią widział bym Go w Barcelonie jako jokera. Gra świetnie oglądałem ostatnio dwa mecze Interu ( z Napolii i Milanem) i grał świetnie. Rodrigo Palacio - mój kandydat na "nowego Larssona".
0
W tym sezonie. Miki chodzi o cały rok :-)
0
Bartra ? W tym sezonie jest najlepszy ale biorąc pod uwagę cały 2013 rok to trudno wybrać, bo mieliśmy słabą obronę. Ja wybrałem Albę. A pytanie do redakcji : dlaczego nie ma Valdesa?
0
Źle robi..
0
Droga Redakcjo, czas po raz pierwszy w tym sezonie wystawić ocenę 10. Oczywiście dla Pedro - 3 bramki, asysta, wywalczony karny. Więcej takich meczy Pedrito!
0
BANG!!!! Pedritoooo
0
Na razie strzelają jak do kaczek. VV wracaj!
0
Nie lubię gazety Sport ale chciałbym, żeby mieli rację :-)
0
Dobrze, że film się skończył bo nie wiem co by jeszcze Ronniemu zabrali :-)
0
Dzięki. Golazooo, myślę, że nawet jakby teraz grał w Barcelonie to by dał tą magię, CHaciałbym kiedyś jeszcze zobaczyć Ronniego w koszulce Barcy, nawet w jakimś towarzyskim meczu. Mistrz Ronaldinho!
0
ktoś ma link do bramki Ronniego?
0
teraz, na żywo :-)
0
Sport to chyba najgorsza gazeta. Codziennie jakiś syf wyssany z palca muszą napisać. God...
0
Barca zawsze gra z dwoma ofensywnymi pomocnikami. Chyba, że chodziło Ci o dwóch defensywnych to wtedy powiem, że gra dwoma pivotami w tej drużynie nie funkcjonuje tak dobrze jak to bardziej ofensywne ustawienie.
0
Niby za 2 bramki należy się nagroda zawodnika meczu Neymar'owi, ale lekko mówiąc miewał lepsze występy w barwach Barcelony. Moim zdaniem MVP powinien dostać Sergio Busquets ( prawie zawsze piszę, że powinien On dostać tę nagrodę, ale po prostu kocham jego grę :-) ). Dzisiaj miał dużo odbiorów, zwłaszcza w I połowie, kilka dobrych zagrań, po prostu grał jak zwykle.