0

To będzie magiczne jak Neymar wejdzie za Messiego ;]

0

DeCoo no tak jak mogłem zapomnieć xD

0

Ale Probierz jako trener podoba mi się. Dosyć dobrze ustawił drużynę, biega przy linii jak sędzia boczny. Dobry trener. W T-ME jest jeszcze jeden fajny z pomysłem na grę Piotr Stokowiec.

0

Wejdą pewnie piłkarze Młodej Ekstraklasy, bo ten skład co był od początku to na pewno nie da rady, ponieważ grali w piątek.

0

Moim zdaniem Alexis nie zachwyca ale do pozostałej dwójki zgadzam się .

0

Jak Messi nie wyjdzie na drugą połowę to pewnie w przerwie się umyje i przebierze i nikt nie dostanie koszulki xD

0

Może Ramallets to jego idol był..

0

miało być do Madritisty u góry xD

0

Muszę się z tobą zgodzić, Valerenga nawet nie pierdła, wbijali piłkę jak najdalej, a Lechia przynajmniej coś próbuje.

0

Wygląda jak by się trochę nie chciało Barcy, przynajmniej tym, którzy grają regularnie w pierwszym zespole. Myślę, że w drugiej połowie Barca B bardziej zdominuję i strzeli więcej bramek.

0

W co? ;]

0

miało być wyżej do Lumeena ;]

0

Załatwił Neymara, jak załatwi jeszcze Luiza to nie gra xD. Żartuję oczywiście bo Martin pokazuje, że chce grać w pierwszej jedenastce.

0

I zaczyna się Goleada !

0

Brawo Martin!

0

Dlaczego schodzi?? ;]

0

Ale pocisną;]

0

Neymar nie ma z kim pogadać na ławce xD

0

Już mi się nie podobają kibice... co to ma być? Strzelcie kurwą gola to mogą sobie śpiewać na swoich kosach z Arką Gdynia, a nie..

0

Ale gwizdy nie potrzebne...

0

Fajnie by było, gdyby na Camp Nou byli tacy kibice xD

0

Fajna ta oprawa. Na pewno piłkarze to zapamiętają. Brawa dla polskiej Penyi

0

Nie ma problemu z kuzynem i nie ma różnicy z wielkością. ;]

0

Oby "Tata" przeczytał twój komentarz ;]

0

Dla mnie lepiej jakby został i trenował w Barcelonie ale dla kibiców, którzy wybierają się na mecz do Gdańska to Neymar byłby dodatkową atrakcją i myślę, że może pojechać i wejść góra na 10 min i wynagrodzić kibiców za cierpliwość.

0

Równierz fajnie by było zobaczyć poprawną polszczyznę w twojej wypowiedzi.

0

Miejmy nadzieję, że jeszcze mu od tego urosną ;D

0

do treningów mają wrócić 29 lipca,a do Barcelony to nie wiem

0

Miałem właśnie pisać, że spodobała mi się odpowiedź na pytanie Alexis czy Pedro. Jak będzie w lepszej formie np. Tello i Pedro to niech oni grają za Neya i Alexisa.

0

do mazzaka pisałem ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?