nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To będzie magiczne jak Neymar wejdzie za Messiego ;]
0
DeCoo no tak jak mogłem zapomnieć xD
0
Ale Probierz jako trener podoba mi się. Dosyć dobrze ustawił drużynę, biega przy linii jak sędzia boczny. Dobry trener. W T-ME jest jeszcze jeden fajny z pomysłem na grę Piotr Stokowiec.
0
Wejdą pewnie piłkarze Młodej Ekstraklasy, bo ten skład co był od początku to na pewno nie da rady, ponieważ grali w piątek.
0
Moim zdaniem Alexis nie zachwyca ale do pozostałej dwójki zgadzam się .
0
Jak Messi nie wyjdzie na drugą połowę to pewnie w przerwie się umyje i przebierze i nikt nie dostanie koszulki xD
0
Może Ramallets to jego idol był..
0
miało być do Madritisty u góry xD
0
Muszę się z tobą zgodzić, Valerenga nawet nie pierdła, wbijali piłkę jak najdalej, a Lechia przynajmniej coś próbuje.
0
Wygląda jak by się trochę nie chciało Barcy, przynajmniej tym, którzy grają regularnie w pierwszym zespole. Myślę, że w drugiej połowie Barca B bardziej zdominuję i strzeli więcej bramek.
0
W co? ;]
0
miało być wyżej do Lumeena ;]
0
Załatwił Neymara, jak załatwi jeszcze Luiza to nie gra xD. Żartuję oczywiście bo Martin pokazuje, że chce grać w pierwszej jedenastce.
0
I zaczyna się Goleada !
0
Brawo Martin!
0
Dlaczego schodzi?? ;]
0
Ale pocisną;]
0
Neymar nie ma z kim pogadać na ławce xD
0
Już mi się nie podobają kibice... co to ma być? Strzelcie kurwą gola to mogą sobie śpiewać na swoich kosach z Arką Gdynia, a nie..
0
Ale gwizdy nie potrzebne...
0
Fajnie by było, gdyby na Camp Nou byli tacy kibice xD
0
Fajna ta oprawa. Na pewno piłkarze to zapamiętają. Brawa dla polskiej Penyi
0
Nie ma problemu z kuzynem i nie ma różnicy z wielkością. ;]
0
Oby "Tata" przeczytał twój komentarz ;]
0
Dla mnie lepiej jakby został i trenował w Barcelonie ale dla kibiców, którzy wybierają się na mecz do Gdańska to Neymar byłby dodatkową atrakcją i myślę, że może pojechać i wejść góra na 10 min i wynagrodzić kibiców za cierpliwość.
0
Równierz fajnie by było zobaczyć poprawną polszczyznę w twojej wypowiedzi.
0
Miejmy nadzieję, że jeszcze mu od tego urosną ;D
0
do treningów mają wrócić 29 lipca,a do Barcelony to nie wiem
0
Miałem właśnie pisać, że spodobała mi się odpowiedź na pytanie Alexis czy Pedro. Jak będzie w lepszej formie np. Tello i Pedro to niech oni grają za Neya i Alexisa.
0
do mazzaka pisałem ;]