nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny pomysł.2 mln to prawie darmo a może za 2 lata będzie solidny obrońca, ale oczywiście trzeba kupić już sprawdzonego na ten sezon.
0
http://www.talksport.co.uk/magazine/features/130615/bale-lewandowski-or-messi-vote-best-goal-europe-season-199492
Głosowanie na najlepszą bramkę sezonu. Widać że dużo Polaków tam wchodzi ;]
0
Dokładnie ze sparingów to tylko Bayern jest do gry.
0
Alves po swojemu ;]
0
TVP 2 pomyliłem się ale to z emocji xD
0
Z 18m przykurwił bombe z woleja w okno xD i na TVP 1 leci ale pewnie w pracy jestes albo cos ;]
0
Przyjebał jak w sylwestra xD
0
Co wykonał... Niewierze
0
Wszystko ;p
0
Messi pewnie nic nie robił w tej sprawie tylko jego prawnicy i to oni bekną za to ;] Oczywiście jeżeli to prawda.
0
Bo piłka jest okrągła, a bramki są dwie ;p
0
Pele zawsze za Neymarem był ;]
0
Ja bym głosował na nowego. Laporta i Rosell mieli swoje szanse, a teraz czas na kogoś nowego.
0
Dobre. Na lepszych przeciwników dwóch pivotów i wtedy taki Bayern nie będzie wygrał tak łatwo w środku pola.
0
Chętni bym go zobaczył na Camp Nou ale teraz priorytetem jest ŚO.
0
To samo można powiedzieć np. o RvP, a Lewy w reprezentacji gra dobrze tylko nie może strzelić bo On musi się cofać na połowę i sam rozegrać i wtedy nie ma go w polu karnym, żeby wykończyć akcję.
0
Bo grał mało meczy. I mówiłem bardziej o Pepe z czasów jak był łysy ;]
0
Tak uważam jak się wpierdolisz kilka razy to napastnikowi się gorzej gra. Oczywiście, że Puyi to już nie ta szybkość ale Pique też jest wolny tylko, że On woli puścić gościa na sam na sam niż sfaulować.
0
Puyol to walczak jak pokaże napastnikom kto rządzi na boisku i kilka razy ich sfauluje to już nie będą chcieli prowadzić piłki. A jak Pique będzie biegał koło napastnika i czekał na odpowiedni moment, żeby zabrać piłkę to ją odbierze ale nieraz mu nie wyjdzie i jako że jest ostatnim obrońcą to V.V musi sam na sam bronić.
0
Widać jakim obrońcą jest Gerard Pique, który boi się faulować. Zagrał prawie w każdym meczu a ma tylko 4 faule więcej od Puyola który zagrał kilka meczu i pokazał napastnikom przeciwników jak ma grać obrońca
0
14 fauli stopera przez cały sezon?? Niektórzy stoperzy potrafią 14 fauli to w jeden mecz zrobić np. Pepe
0
301 osób jest z Madrytu
0
Albo tak jak ama23 napisał/a zawodnicy tak jak przy wyjściu z szatni na CN
0
Góra bardzo dobra ale na bokach proponuje coś dodać. Nawet pasy Blaugrana wystarczą
0
Za taką kase wole pojechać na Camp Nou i obejrzeć porządny mecz. A tutaj Lechia i Barcelona pewnie w drugim składzie. Za drogo!
0
A drużyny z eliminacji??
0
0
A Falcao w Monako za ok. 60 mln
0
Jose Mourinho pominął Ikera Casillasa przy ustalaniu składu na sobotni mecz ligowy z Osasuną, którym zakończy pracę trenerską z piłkarzami Realu Madryt. Portugalczyk nie powołał kapitana drużyny, mimo nieobecności pierwszego ostatnio bramkarza Diego Lopeza.
BARDZO DOBRZE ŻE ODCHODZI. SZKODA TAKIEGO BRAMKARZA JAK IKER!
0
Dlaczego gra Villa i Cesc na ataku?? Wolałbym Cesca za Xaviego, a do ataku Tello i wtedy Villa do środka mógłby pójść.