0

Coś tak czuję właśnie, że będzie dużo bramek.

0

Ma wielu innych wspaniałych piłkarzy, da sobie radę.

0

Nie xD

0

z numerem *

0

Szczególnie będę obserwował graczy z numer 6 ;]

0

Wszyscy wieżybajemy ;]

0

Już się nie mogę doczekać meczu xD. Bayern jest w gazie i na papierze ma dużo lepszy skład ale Barca na świeżości może coś pokazać. Messi głodny gry to Boatenga i Contento (jak będą grali) to nosem wciągnie. Czuję, że będzie dużo bramek po jednej i po drugiej stronie... przynajmniej mam taką nadzieję. ;]

0

Perez potrafi negocjować xD

0

Polsat Sport !

0

Zdziwił się i zatkało Go ;]

0

Roura - mistrz drugiego planu xD

0

Na pewno siedział na tej stronie i czytał kretyńskie komentarze dzieciaków ;]

0

Wygląda jakby miał co najmniej 30 lat ;]

0

Pizzaro zepsuł mu debiut xD

0

http://www.livesports.pl/mecz/zPsgkBb1/#sklady;1
Hamburger - Bayern. Debiut Thiago

0

Smuda jeszcze dwa mecze w Wiśle i go wyrzucą. Można dodać do sondy.

0

Oczywiście innych tematów nie mogło być. Fajnie stronka wygląda ;]

0

Poza tematem : Werder Brema vs Ajax Amsterdam 2:3 Jedną z bramek dla Ajaxu zdobył Bojan Krikić

0

Kupować 14 mln za Aggera i kupić młodego za góra 10 mln i rozwijać, anie czekać aż ktoś rozwinie i wtedy kupić za 40 mln.

0

Jutro trenerem będzie Roura, a Rubi asystentem.

0

I niech zostanie trenerem. Wszyscy powyzywają zarząd, a przede wszystkim Rossela, do momentu wygrania jakiegoś trofeum przez Rubiego.

0

Pismaki często piszą coś wymyślonego, ale nie w takiej sytuacji. Tu chodzi o życie Tito.

0

Jak się patrzy na zdjęcie to łezka się kręci.

0

do nowotworu miało być*

0

Dlaczego ? Co ma Thiago to nowotworu?

0

Z wielką chęcią bym go widział. Doświadczony trener mający na swoim koncie puchar Ligi Mistrzów. Z nowymi pomysłami mógłby coś fajnego wprowadzić.

0

Nie, nowotwór nie wraca dlatego, że jesteś zestresowany. Nowotwór po prostu pojawia się, później jest niby wyleczony, a potem znowu wraca.

0

Rubi może być. Wie jak trenować.

0

Tylko dzieci wyzywały go i chciały żeby nie prowadził Barcelony...

0

Patrząc na tytuł i zdjęcie mam ciarki. ;( Zdrowiej Tito!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?