nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś tak czuję właśnie, że będzie dużo bramek.
0
Ma wielu innych wspaniałych piłkarzy, da sobie radę.
0
Nie xD
0
z numerem *
0
Szczególnie będę obserwował graczy z numer 6 ;]
0
Wszyscy wieżybajemy ;]
0
Już się nie mogę doczekać meczu xD. Bayern jest w gazie i na papierze ma dużo lepszy skład ale Barca na świeżości może coś pokazać. Messi głodny gry to Boatenga i Contento (jak będą grali) to nosem wciągnie. Czuję, że będzie dużo bramek po jednej i po drugiej stronie... przynajmniej mam taką nadzieję. ;]
0
Perez potrafi negocjować xD
0
Polsat Sport !
0
Zdziwił się i zatkało Go ;]
0
Roura - mistrz drugiego planu xD
0
Na pewno siedział na tej stronie i czytał kretyńskie komentarze dzieciaków ;]
0
Wygląda jakby miał co najmniej 30 lat ;]
0
Pizzaro zepsuł mu debiut xD
0
http://www.livesports.pl/mecz/zPsgkBb1/#sklady;1
Hamburger - Bayern. Debiut Thiago
0
Smuda jeszcze dwa mecze w Wiśle i go wyrzucą. Można dodać do sondy.
0
Oczywiście innych tematów nie mogło być. Fajnie stronka wygląda ;]
0
Poza tematem : Werder Brema vs Ajax Amsterdam 2:3 Jedną z bramek dla Ajaxu zdobył Bojan Krikić
0
Kupować 14 mln za Aggera i kupić młodego za góra 10 mln i rozwijać, anie czekać aż ktoś rozwinie i wtedy kupić za 40 mln.
0
Jutro trenerem będzie Roura, a Rubi asystentem.
0
I niech zostanie trenerem. Wszyscy powyzywają zarząd, a przede wszystkim Rossela, do momentu wygrania jakiegoś trofeum przez Rubiego.
0
Pismaki często piszą coś wymyślonego, ale nie w takiej sytuacji. Tu chodzi o życie Tito.
0
Jak się patrzy na zdjęcie to łezka się kręci.
0
do nowotworu miało być*
0
Dlaczego ? Co ma Thiago to nowotworu?
0
Z wielką chęcią bym go widział. Doświadczony trener mający na swoim koncie puchar Ligi Mistrzów. Z nowymi pomysłami mógłby coś fajnego wprowadzić.
0
Nie, nowotwór nie wraca dlatego, że jesteś zestresowany. Nowotwór po prostu pojawia się, później jest niby wyleczony, a potem znowu wraca.
0
Rubi może być. Wie jak trenować.
0
Tylko dzieci wyzywały go i chciały żeby nie prowadził Barcelony...
0
Patrząc na tytuł i zdjęcie mam ciarki. ;( Zdrowiej Tito!