nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jako człowieka go uwielbiam. Zawsze uśmiechnięty, najlepszy na konferencjach prasowych gorzej jest na boisku ale dobrze, że zostaje!
0
Ja w sumie nie jestem pewien czy zrobi. Ale jak będzie robił to pewnie w towarzystwie Alvesa, bo Dani go pewnie przekona.
1
To nie jest oficjalny mecz. Nie podlegał on UEFA i dlatego mógł grać.
0
Hah, mistrz. Wygrałeś :)
4
Alves jak wbiegał to się śmiałem sam do siebie. Taka pozytywna energia od niego bije, że hej :)
3
I tak co drugi komentarz w trakcie meczu to będzie: "Ma ktoś linka do meczu ?" :)
1
Chyba nie ogranąłeś :)
1
Trzeba powiedzieć, że będzie miał ciężko bo Busi i Masche są na jego pozycji. Busquets najlepszy DP i Mascherano.. też najlepszy DP :)
0
Pierwszy z brzegu przykład nieudanej rabony:
0
Dajcie jakiegoś linka z tym fałszywym Ronaldo bo nie oglądałem meczu.
0
Nie obrażaj Sergiego
0
W takiej sytuacji mówi się, że są ludzie i parapety ;)
0
Real ma na ławce Illare, my mamy Masche...
0
Ja Ricardo Quaresme kojarzę głownie z strzałów lub podań zewnętrzną częścią stopy z tzw. "fałsza". A Angel nie raz już pokazał, że rabona nie jest mu obca :)
0
To jest fatalne, że fanboye Messiego czy Ney'a będą cały czas dawali 10, a przyjdą "kibice" Realu i będą dawać wszystkim notę 1. 20 miesięcy to dobry pomysł.
0
Bravo-Alba,Pique,Mathieu,Alves-Busi,Rakitić,Don Andres-Pedro,Messi,Neymar.
0
Polskiej transmisji na pewno nie, ale hiszpańskie czy angielskie gdzieś będą w internecie.
1
Ludzie, Messi jest najlepszym zawodnikiem i On nie będzie dużo biegał i nie będzie siedział na ławce zrozumcie to! Cała gra jest oparta na Lio i to jest jedyny zawodnik, który może robić co chce na boisku. Wolny elektron w układance Luisa Enrique to Messi, On ma przede wszystkim atakować, a nawet nie przede wszystkim tylko wyłącznie atakować! Jeśli Gerard byłby najlepszym piłkarzem świata i to na nim byłaby oparta gra Barcy to też by nie musiał dużo biegać, jednak bardzo dużo brakuje mu do tego.
0
Jeśli Deulo byłby najlepszym piłkarzem świata to też by nie musiał dużo biegać..
2
Wróć za rok :)
6
Najlepsza strona w Polsce o tematyce piłkarskiej! Brawo redakcja!
6
Oczywiście,że tak. ter Stegen i Bravo to świetni bramkarze, którzy zapewnią nam spokój z tyłu do tego jest też bardzo dobry Masip. Mathieu i Vermaelen to byli kapitanowie Valencii i Arsenalu, czyli zawodnicy, którzy mają cechy przywódcze, a takiego zawodnika potrzebuje Pique. Myślę, że wróci stary dobry Piquenbauer, obok Pique będzie grał pewnie Belg, trzecim stoperem będzie Bartra, a Mathieu będzie grał najmniej. Jeśli chodzi o pomoc to Barca dokonała najlepszego transferu w ostatnich latach, kupuli Rakiticia za jedyne 20 mln. Ivan wraz z Iniestą i Busim zrobią taki młyn w środku pola, że nasi napastnicy nie będą mieli sił startować do kolejnej piłki na sam na sam z bramkarzem :) Deulo niech pogra rok jeszcze na wypożyczeniu w Sevilli i wróci jeszcze lepszy. Rafinha świetnie grał w Celcie zobaczymy jak poradzi sobie w Barcy, ja jestem dobrej myśli. Co do transferu Suareza to powiem krótko najlepsza 9 na świecie gra w Barcelonie!!
0
Przecież wiesz o tym to po co Ci artykuł ? :)
1
Jakby mi powiedzieli żebym zrobił plank to bym nie wiedział co robić więc Ivan i tak jest niezły :)
0
..... NIE!
0
Dobrze! Za takie zachowanie kara się należy ale nie można zabronić trenować zawodnikowi. Suarez będzie gotowy na El Clasico i już w pierwszym meczu skradnie serca kibiców Barcy!
2
Skąd się tacy ludzie jak ty biorą to ja nie wiem.
0
Byłeś na treningu? :)
0
Tylko Barca teraz musiała dużo kupować bo w końcu zawieszą transfery. Barca jak kupi PO to a skład na 2-3 lata i później tylko stoperzy i zawodnicy ze szkółki na kolejne 2-3 lata.
0
Porto tanio nie sprzedaje to na pewno, a poza tym już wole Alvesa od Danilo.