1

Euforia po zwycięstwie trwa :)

1

Nie rozumiem po co wam news o zwycięstwie Polaków. Ktoś o tym nie wie?

0

13 czerwca 1654 roku p.n.e niejaki Michał zjadł jabłko... co chciałeś wnieść tym postem ?

0

Bardziej to oznaczało Grzesiu teraz myśleć i zachować zimną głowę do końca..

0

Mila cycu jeden :)

0

Walduś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Nie trochę tylko mocno :)

0

Nie wiem jak wy ale ja bym Glika do Barcy brał:)

0

:)

0

Jakie szanse taki wynik twojego zbierania :)

0

Nie mam pojęcia.

0

Bartra powołany w miejsce Ramosa!

0

I tak nie trafią :) LE to nie "Tata". że 2 dni przed meczem było można wytypować idealnie skład :)

0

La Liga zatrzyma u siebie Barcelonę. Za dużo by stracili.

0

Wyczuwam pierwszą straconą bramkę w tym sezonie La Liga. Rayo gra fajną piłkę w tym sezonie.

2

Zawsze jest :)

2

Napisz po meczu jak Masche będzie liderem defensywy.

0

Na canal+sport jest. Na nsport gra Chelsea.

0

Dobrze Bayern 1:0 to mam 2 punkty w typerze. W ogóle tak sobie typowałem, a nie patrzyłem na punkty i okazuje się, że jestem 26 w tabeli :) W życiu tak mi nie szło.

0

Napisze po meczu do ciebie :)

0

Rayo bardzo mocne jest i nie lekceważyłbym tego rywala.

0

PSG ma 3 graczy grających dobrze w powietrzu tylko. Luiz, Marcos i Cavani, więc Mathieu i Masche to dobra para bo będzie dużo gry po ziemi, a Masche tam jest mistrzem.

0

Dzisiaj Pedrito was uciszy, zobaczycie. Strzeli na 100%.

0

coś u ciebie u mnie jest wszytko ok.

7

Gra świetnie ale 20 mln za niego to dużo.

0

Nie tylko Messi..

0

Wszyscy zawodnicy Barcy B mają większy potencjał od niego. Potencjał w La Liga to ma Vietto, Sandro czy Sergi Samper, a nie Douglas.

0

Do Enrique napisz :)

0

Mocna w nazwiskach :) Brakuje choćby Bueny czy Nolito którzy grają na prawdę bardzo dobrze w tym sezonie. Dałbym ich w miejsce Kroosa i Bale'a

0

Dokładnie to był stary, dobry Xavi, to był stary, dobry Alves i to był Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?