nochybaja123
Dołączył/a: sierpień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Euforia po zwycięstwie trwa :)
1
Nie rozumiem po co wam news o zwycięstwie Polaków. Ktoś o tym nie wie?
0
13 czerwca 1654 roku p.n.e niejaki Michał zjadł jabłko... co chciałeś wnieść tym postem ?
0
Bardziej to oznaczało Grzesiu teraz myśleć i zachować zimną głowę do końca..
0
Mila cycu jeden :)
0
Walduś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie trochę tylko mocno :)
0
Nie wiem jak wy ale ja bym Glika do Barcy brał:)
0
:)
0
Jakie szanse taki wynik twojego zbierania :)
0
Nie mam pojęcia.
0
Bartra powołany w miejsce Ramosa!
0
I tak nie trafią :) LE to nie "Tata". że 2 dni przed meczem było można wytypować idealnie skład :)
0
La Liga zatrzyma u siebie Barcelonę. Za dużo by stracili.
0
Wyczuwam pierwszą straconą bramkę w tym sezonie La Liga. Rayo gra fajną piłkę w tym sezonie.
2
Zawsze jest :)
2
Napisz po meczu jak Masche będzie liderem defensywy.
0
Na canal+sport jest. Na nsport gra Chelsea.
0
Dobrze Bayern 1:0 to mam 2 punkty w typerze. W ogóle tak sobie typowałem, a nie patrzyłem na punkty i okazuje się, że jestem 26 w tabeli :) W życiu tak mi nie szło.
0
Napisze po meczu do ciebie :)
0
Rayo bardzo mocne jest i nie lekceważyłbym tego rywala.
0
PSG ma 3 graczy grających dobrze w powietrzu tylko. Luiz, Marcos i Cavani, więc Mathieu i Masche to dobra para bo będzie dużo gry po ziemi, a Masche tam jest mistrzem.
0
Dzisiaj Pedrito was uciszy, zobaczycie. Strzeli na 100%.
0
coś u ciebie u mnie jest wszytko ok.
7
Gra świetnie ale 20 mln za niego to dużo.
0
Nie tylko Messi..
0
Wszyscy zawodnicy Barcy B mają większy potencjał od niego. Potencjał w La Liga to ma Vietto, Sandro czy Sergi Samper, a nie Douglas.
0
Do Enrique napisz :)
0
Mocna w nazwiskach :) Brakuje choćby Bueny czy Nolito którzy grają na prawdę bardzo dobrze w tym sezonie. Dałbym ich w miejsce Kroosa i Bale'a
0
Dokładnie to był stary, dobry Xavi, to był stary, dobry Alves i to był Messi :)