0

myśle, że to jest prawdopobna możliwość ;) Thiago to pupilek Guardioli, a jak wynika z informacji w prasie, nie jest pewne czy ten przedłuży kontrakt z Bayernem wygasający po tym sezonie. uważam, że scenariusz Guardiola odchodzi z Bayernu, Thiago wraca do Barcelony jest realny :) to byłaby najlepsza z możliwych opcji

5

Larsson przechodząc do Barcy jako joker też miał 33 lata :) a przecież szukamy nowego 'Larssona" :)

0

przestój? kupiliśmy w okienku Vidala i Turana. Kasa będzie na letnie okienko

0

mhm............

0

uniwersalny zawodnik na każda pozycja ataku, gra również na skrzydłach, w tym jest problem, że pewnie nie zgodziłby się na ławke. dlatego to tylko marzenie.

1

dla mnie marzy się Cavani, marzenia niekaralne.

0

jak pie***** nie było co zbierać

1

0

ale zaraz zaraz, Suarez jest od strzelania bramek, do kreacji gry mamy innych magików, Suarez jest przekotem i robi to wszystko co powinien robić,a czego nie zawsze robili napastnicy przed nim. Sanchez był widoczny i co z tego? nie potrafił ze zwierzęcym insyntkem wykańczać akcji i pakować piłki do siatki. Suarez jest przekotem, zostawia całe serce na boisku i dziurawi innym siatki. czego więcej trzeba? dla mnie niczego. od kreowania akcji są : MESSI, Neymar, Iniesta, Rakitic, Alves, Busquets. Suarez robi znakomicie swoją robote.

0

wszystko jasne

0

że czasy się zmieniąja nie oznacza,że mamy się dostosować i robić co inni nam każa, sami rządzimi własnym losem, a nie system

2

nadszarpnięte to jest mało powiedziane. sponsor, poziome pasy, zakaz transferowy i wiele innych zszargały nasze imie. jednak nie oznacza to, że mamy całkiem się sprzedać, wierze, że honor i idea w sercu socios dalej pozostanie.

0

owszem, że liczy się też najlepsza oferta, ale nie może ona nie grać z klubowymi wartościami. nie może być wbrew socios.

2

właśnie kto sponsoruje nasz klub ma duże znaczenie tu nie chodzi tylko o pieniadze, ale o dobre imie klubu i marke jaka sobie wypracował przez wszystkie lata istnienia. to nie jest gówniany klub z gównianą koszulka

0

jeśli dalej w takim tempie będzie się rozwijał to.. :) osobiście zostawiłbym go na dwuletnie wypożyczenie w Sportingu Gijon. za dwa lata zobaczyć pomoc, Halilovic Pogba Busquets? hmm :)

0

po co te prowokacje? dorośnij dzieciaku

4

może dlatego, że Vietto oraz Martinez nie są w pełni przygotowani aby grać od pierwszych minut i nie są jeszcze zgrani z zespołem, potrzebują czasu aby dopasować się do taktyki, a może dlatego, że Simeone chce dać szanse na pokazanie się i odzyskanie formy Torresowi, chce pokazać, że w niego wierzy(bo problem Torresa polega w jego psychice) a może dlatego, że jest też pewna hierarchia w zespole, jest zasada, że aby grać trzeba sobie zapracować i z chwilą transferu nowego gracza do Atletico nie dostaje od razu pewnego miejsca tylko musi o nie zawalczyć. może? kto wie..

0

wypad stad frajerze

1

ja posiadam i gram

1

Komentarz usunięty

0

tragedia koszulki

18

słuszna postawa zarządu, chce grać, hierarchia musi być zachowana.

0

może z Ciebie zrobimy

0

no i po co to tutaj wstawiasz? chcesz wywołać szum, zajmij się Barcelona i kibicowaniem, a nie ocenianiem innych drużyn, najważniejsze jest to jak my gramy, a inni nas nie obchodza.

3

oświeć mnie dlaczego tak nie można pisać, bo chyba tylko Ty tak uważasz

1

już raz to obserwowaliśmy, damy rade :)

0

1

Alves tylko 9? moim zdaniem zasłużył na note 10. To był jego najlepszy mecz w ostatnich 2 latach. Nie widziałem lepszego jego występu w ostatnim czasie, ba nie widziałem żadnego tak dobrego występu prawego obrońcy w całej Europie w meczu o dużo stawke. To był mecz wręcz perfekcyjny w jego wykonaniu. Bronił, cudownie przerywał akcje, ustawiał się, wkładał noge co do milimetra i niewiarygodnie odbierał piłke do tego napędzał akcje, biegał oraz zaliczył asyste. Podobna sytuacja przedstawia się z Mascherano, przecież ten chłopak zagrał cudowny mecz podobnie jak cała ekipa i danie mu noty 7 jest nie na miejcu po tak emocjonujacym meczu. Nakrywał Lewandowskiego, WYGRYWAŁ POJEDYNKI GŁOWKOWE Z CHŁOPAMI WIELE WYŻSZYMI OD SIEBIE, przerywał akcje wślizgami, wyprzedzał, nie dawał się ograć. NOTA MINIMUM 9, ZA ZŁE MECZE NALEZY SIĘ POSUCHA, ALE PRZY TAKICH MECZACH NIE MOŻNA SZCZĘDZIĆ POCHWAŁ!!! PIQUE RÓWNIEŻ ZASŁUŻYŁ NA JEDNO OCZKO W GÓRE!!!!

0

chory jestes?

0

od razu to samo przyszło mi na myśl :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?