4

Jędza podobno w Bordeaux

1

De Sciglio pokazywał na EURO, że jest naprawdę wartościowym i perspektywicznym piłkarzem. Jak dla mnie kandydat numer 1

1

moja wizja kadry:
Ter Stegen, Bravo, Roberto, Vidal, Pique, Umtiti, Mathieu, Alba, Busquets, Mascherano, Rakitic, Iniesta, Rafinha, Turan, Denis Suarez, Gabriel Jesus, Neymar, Suarez, Messi

3

Nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzony przez klub. Jest pewny na 99%, Barca i Lyon dogadali się w sprawie transferu(potwierdził to prezydent Lyonu) zostały negocjacje z zawodnikiem i badania. Moim zdaniem będzie to super transfer

1

ten zarząd jest dźwignięty na głowę, jak można płacić tyle pieniędzy. Neymar bananowa gwiazdeczka, świat schodzi na psy

0

Niestety ceny na rynku piłkarskim nigdy nie będą już takie jak wcześniej

0

pięknie :)))))))))))))))))))))))))))))

0

no własnie rok temu, już się przestraszyłem, że czas leci jeszcze szybciej niż mi się wydawało

1

wtedy Messi nie grał jeszcze w pierwszym składzie, a na pierwszym miejscu stał Ronaldinho :) pamiętam jakby to było dzisiaj, byłem wtedy w podstawówce i kolega mówił do mnie ' jest taki młody piłkarz w Barcelonie, Messi czy jakoś tak, może być bardzo dobry, szybki jest ' , a ja na to ' e tam, na pewno nie będzie lepszy od Ronaldinho, Roni jest najlepszy'. wszyscy wiemy jak skończyła się ta historia :)

1

Jeden mecz z transmisji radiowy zapadł mi szczególnie w pamięci, kiedy młody 15 czy 16 letni Bojan strzelił bramę(albo dwie) w meczu,w spółce z Eto'o

3

Pamiętam jak mecze przez internet nie były jeszcze takim rarytasem z Przyczyny internetu 256 kB, wtedy słuchałem transmisji radiowych na żywo z meczów:)

0

Również pamiętam :)

3

a pozatym, ile Vermaelen grał w Barcelonie przez te dwa sezony? myślisz, że nagle przestanie być podatny na kontuzję?

2

dla mnie De Sciglio to kandydat numer 1

1

i 85% wypowiedzi kończy słowem ' tak?'

3

Ken, Wardy

3

Jędza to dobry ananas :D

0

Wardy, Ken

0

De Sciglio

0

Pazdana? hahahahhahahaha wy tak na poważnie? o czym wy mówicie w ogóle hahahahaha, kilka znakomitych meczów w DESTRUKCJI na Euro i wy już go kupujecie do Barcelony? powiem wam jedno JESTEŚCIE KOTAMI, z wami Barcelona zdobywałaby każdego roku tryplet :) tak dla przypomnienia, klasowy obrońca, przede wszystkim ten pasujący do Barcelony to ten, któremu piłka przy nodze nie przeszkadza :) nie liczy się tylko przerwana akcja,ale również wyprowadzenie piłki

0

jeszcze odcisku dostanie

1

Moim zdaniem zostanie w Realu

2

z dwóch kontuzji jakie wymieniłeś miałem tylko skręcony staw skokowy, wielokrotnie. Jeśli chodzi o sam staw skokowy to nie daj się wsadzić w gips. kostka dużo dłużej dochodzi do siebie w gipsie, dodatkowo zaczyna puchnąć i uciskać staw. największa głupota. o więzadłach szczegółowo się nie wypowiem, nie jestem lekarzem, może w tym przypadku gips jest konieczny. pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

0

źródło?

0

aha. rzeczywiście to, że rezerwowi strzelili oznacza słabość trenera. f*** logic

0

naprawdę? skąd informacje jeśli można wiedzieć?

1

a Ronaldo i tak w Realu będzie podchodził do wolnych

0

Teraz niech spada. Miał nieraz okazje. Postawić na Umtitiego

1

hahahahahahhhaha

0

Na nc+ jest ten kanał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?