nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jędza podobno w Bordeaux
1
De Sciglio pokazywał na EURO, że jest naprawdę wartościowym i perspektywicznym piłkarzem. Jak dla mnie kandydat numer 1
1
moja wizja kadry:
Ter Stegen, Bravo, Roberto, Vidal, Pique, Umtiti, Mathieu, Alba, Busquets, Mascherano, Rakitic, Iniesta, Rafinha, Turan, Denis Suarez, Gabriel Jesus, Neymar, Suarez, Messi
3
Nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzony przez klub. Jest pewny na 99%, Barca i Lyon dogadali się w sprawie transferu(potwierdził to prezydent Lyonu) zostały negocjacje z zawodnikiem i badania. Moim zdaniem będzie to super transfer
1
ten zarząd jest dźwignięty na głowę, jak można płacić tyle pieniędzy. Neymar bananowa gwiazdeczka, świat schodzi na psy
0
Niestety ceny na rynku piłkarskim nigdy nie będą już takie jak wcześniej
0
pięknie :)))))))))))))))))))))))))))))
0
no własnie rok temu, już się przestraszyłem, że czas leci jeszcze szybciej niż mi się wydawało
1
wtedy Messi nie grał jeszcze w pierwszym składzie, a na pierwszym miejscu stał Ronaldinho :) pamiętam jakby to było dzisiaj, byłem wtedy w podstawówce i kolega mówił do mnie ' jest taki młody piłkarz w Barcelonie, Messi czy jakoś tak, może być bardzo dobry, szybki jest ' , a ja na to ' e tam, na pewno nie będzie lepszy od Ronaldinho, Roni jest najlepszy'. wszyscy wiemy jak skończyła się ta historia :)
1
Jeden mecz z transmisji radiowy zapadł mi szczególnie w pamięci, kiedy młody 15 czy 16 letni Bojan strzelił bramę(albo dwie) w meczu,w spółce z Eto'o
3
Pamiętam jak mecze przez internet nie były jeszcze takim rarytasem z Przyczyny internetu 256 kB, wtedy słuchałem transmisji radiowych na żywo z meczów:)
0
Również pamiętam :)
3
a pozatym, ile Vermaelen grał w Barcelonie przez te dwa sezony? myślisz, że nagle przestanie być podatny na kontuzję?
2
dla mnie De Sciglio to kandydat numer 1
1
i 85% wypowiedzi kończy słowem ' tak?'
3
Ken, Wardy
3
Jędza to dobry ananas :D
0
Wardy, Ken
0
De Sciglio
0
Pazdana? hahahahhahahaha wy tak na poważnie? o czym wy mówicie w ogóle hahahahaha, kilka znakomitych meczów w DESTRUKCJI na Euro i wy już go kupujecie do Barcelony? powiem wam jedno JESTEŚCIE KOTAMI, z wami Barcelona zdobywałaby każdego roku tryplet :) tak dla przypomnienia, klasowy obrońca, przede wszystkim ten pasujący do Barcelony to ten, któremu piłka przy nodze nie przeszkadza :) nie liczy się tylko przerwana akcja,ale również wyprowadzenie piłki
0
jeszcze odcisku dostanie
1
Moim zdaniem zostanie w Realu
2
z dwóch kontuzji jakie wymieniłeś miałem tylko skręcony staw skokowy, wielokrotnie. Jeśli chodzi o sam staw skokowy to nie daj się wsadzić w gips. kostka dużo dłużej dochodzi do siebie w gipsie, dodatkowo zaczyna puchnąć i uciskać staw. największa głupota. o więzadłach szczegółowo się nie wypowiem, nie jestem lekarzem, może w tym przypadku gips jest konieczny. pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
0
źródło?
0
aha. rzeczywiście to, że rezerwowi strzelili oznacza słabość trenera. f*** logic
0
naprawdę? skąd informacje jeśli można wiedzieć?
1
a Ronaldo i tak w Realu będzie podchodził do wolnych
0
Teraz niech spada. Miał nieraz okazje. Postawić na Umtitiego
1
hahahahahahhhaha
0
Na nc+ jest ten kanał?