1

Hahahahah

1

Tak....

0

żaden los na loterii :) wiek i kończący się za rok kontrakt robią swoje :) moim zdaniem super alternatywa :)

1

Tragikomedią.

0

Otóż wiek ma powiązanie z wahaniami formy. Z reguły młodsi i nie doświadczeni zawodnicy mają częściej takie procesy.

0

Tak miała być do Ciebie. Mobilna wersja czasem potrafi zaskoczyć. Uważam, że Gomez może wejść w 70 min(np.za Neymara i ustawieniu Suareza i Gomeza w polu karnym) w meczu z zamkniętym od tyłu Ateltico po to tylko żeby można było zagrać parę górnych piłek w pole karne.

0

I jeszcze taka różnica, że Gomez ma prawie 190cm wzrostu i daje dodatkowe możliwości taktyczne.

5

Właśnie. O to chodzi. Barcelona potrzebuje napastnika, który da oddech Suarezowi. A nie cracka, który będzie bił się z nim o pierwszy skład, bo takiego nigdzie nie znajdziemy.

3

Kto napisał, że jest crackiem? Napisałem, że jest doświadczony i możemy być prawie pewni, że pomoże nam swoimi umiejętnościami, bo chociażby ze względu na swój wiek ma Mniejsze wahania formy. Żaden crack nie przyjdzie. Mamy 3 najlepszych crackow w pierwszym składzie.

4

Ty jesteś poważny? To czemu w zeszłym sezonie Munir nie grał i nie zastępował kogoś z MSN? Proszę o logiczną argumentację, bo tezy typu: niech on gra, bo jest naszym wychowankiem albo postawmy na niego może wypali to nie są Logiczne argumentację. Moim zdaniem nie grał, bo jest za słaby i nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Widzisz na ten moment Munira wchodzącego w 70min w meczu z Atletico i ciagnacego zespół? Bo ja nie. Doświadczony 'szrot ' typu Gomez to potrafi, nie raz to udowadniał. Z kolei żaden napastnik z czołówki nie Przyjdzie grzać ławy.

1

żadne fake, prawdziwe konto

3

Ciepła klucha

0

Wątpię. b

1

Gdyby nie kontuzje to byłby podstawowym obrońca, moim zdaniem

25

Hehehhehehhehehe heheszki

25

A kto by nie chciał będąc w jego wieku zarobić kasy w Chinach, grając sobie na spokojnie?

0

pewnie Marlon zagra obok Mathieu

1

jak mogą robić to tylko przez 2-3 tygodnie w roku to wykorzystują na maxa

2

wcale się nie stęskniłem :D

0

najwidoczniej :)

0

Cześć la ramblowicze, mam do was nietypowe pytanie. Czy ktoś z was pracuje w biurze planistycznym/urbanistycznym/projektowym lub ma znajomego pracującego w takim biurze albo prowadzącego takie biuro? Jeśli tak to proszę o pomoc , PILNE. Z góry dziękuję :)

0

Przerażony? O kim mówisz?

2

Jeszcze nic nie wzięliśmy, Gomes nie podpisał kontaktu. Swoją drogą zamiast niego kupić Carrasco... :-D

1

podobno oficjalnie? jedno wyklucza drugie, albo podobno albo oficjalnie. Na oficjalnej stronie Sampdorii nic o tym nie jest napisane

3

zanurkował, jak to ma w zwyczaju

2

Ciekawe czy ją szturnął :-D

0

Tak.

0

Pod skórą 'krostka', 'wrzod '. Zniknie

0

Bravo na sprzedaż to byłaby ciężka,ale koniec końców rozsądna decyzja, szkoda marnować potencjału zarówno Bravo jak i Ter Stegena. Bravo to przekot przez 2 lata wykonał super pracę, jego postawę na bramcę zapamiętam na bardzo długo. Jednak patrząc perspektywicznie,myśle, że trzeba pozwolić mu odejść i postawić na młodą krew

0

haha :) imho Barcelonie przydałby się wysoki napastnik by poszerzyć możliwości taktyczne, bylibyśmy wtedy bardziej kompletni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?