nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aha? Vermaelen to dobry obrońca.
2
Uważam tak samo, Alba jest słaby. Na pewno ten sezon był dramatyczny, najgorszy zawodnik według mnie
12
mam podobne zdanie
2
Przyra najlepsza!
11
i dobrze. Puyol jest jego agentem więc na pewno Barcelony nie skrzywdzi :)
1
jest szansa :) sam miałem, kiedyś podobną sytuacje, nikt nie wierzył, że będę grał po 6 dniach od skręcenia stawu skokowego. nikt oprócz mnie. zagrałem. odczuwałem trochę dyskomfort, ale podczas meczu wola walki i chęć gry ukoiła ból. dążę do tego, że wiara czyni cuda i zdarzają się rzeczy niemożliwe.oby tak było w tym przypadku i Grosicki zagrał
0
1
0
Pogba za rok
1
Byłoby super, młoda krew w Barcelonie potrzebna
4
Oni w T-mobile
1
but... when the sun goes down...
1
haahahaahahahahahaahahahahha, DOBRZE gamoniowi
9
to jest najbardziej ogórkowy sezon od dawna, codziennie ktoś nowy w Barcelonie. może administratorzy założą Lige Ogórkowych Typerów ?
6
a gala skończy czy się 1:02
0
zmęczenie Barcelony w okresie meczu z Atletico nie było spowodowane jednym meczem wstecz, ale całym maratonem poprzednich meczy
0
zmęczenie zawodników zaowocowało tym, że nie gramy w finale LM
18
Pirlo długo czarowal, podobnie Jak Giggs czy Scholes. Miejmy nadzieję, że będzie podobnie
0
łagodnym żartem
1
wzmacniając Real teoretycznie by go osłabił. imho jego talent skończył się po pierwszym sezonie w Barcelonie
1
o Cię panie, ekskluzywnie będzie wyglądać nasz trykot z takim napisem
0
Moim zdaniem w takim wieku powinien iść do klubu z dobrym trenerem bramkarzy, ale przede wszystkim do klubu, w którym będzie mógł przebić się do podstawy pierwszego składu. Dlatego mimo moich uczuć do Barcelony nie uważam,że jest to dobry kierunek mając na uwadze pozostanie Ter Stegena na długą przyszłość. Podobnie jak w Chelsea,gdzie Courtois jest nie do ruszenia chyba,że sam podejmie decyzję o odejściu. Myślę, że kluby ze średniej stawki tabeli byłyby najlepszym wyborem.
0
no i pięknie
2
3 osoby... .. ..
2
beka taka, że oba te zespoły mają jeszcze szanse na mistrzostwo Hiszpanii
0
Chyba Ty wskoczyles
0
Chodziło mu raczej o występ na UFC 200,ale pewny nie jestem. Być może to jego pokerowa zagrywka
0
A tak serio, to również od początku nie jestem za Rakiticem. Ter Stegen w Przyszłym sezonie będzie grał moim zdaniem w pierwszym Składzie
0
Ja bym kupił Kimirionum'a
0
to chyba widzisz, że źle nie grają i się starają, ale po prostu im nie wychodzi. nie zawsze wszystko jest po naszej myśli
0
wypad Barca nie potrzebuje takich 'kibiców' jak Ty i reszta. Byłem z nimi jak wygrywali i jestem jak przegrywają,a wam śmieszni kibice środkowy palec i krzyż na droge