nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to było do "Tupek" :)
0
Komitet ds. Rozgrywek hiszpańskiej Primera División anulował żółtą kartkę, jaką we wczorajszym meczu z Barceloną otrzymał bramkarz Realu Betis Antonio Adán. Jeszcze jakieś wątpliwości?
0
czy ja powiedziałem, że specjalnie? czytaj ze zrozumieniem, niczyja wina, karnego nie było.
0
dokładnie, karnego nie było.
0
myśle, że tam była troszkę inna sytuacja. Już bardziej kontrowersyjna jest właśnie sytuacja z Keylorem. U nas wyraźnie Adan zainteresowany był piłka, to było zderzenie ciało w ciało. Moim zdaniem nic nie było,oboje wpadli na siebie. Z kolei interwencja Keylora była bardziej groźniejsza, wiedział, że może uszkodzić zawodnika, wjechał w niego równo, bez patyczkowania się. Liczyło się tylko to aby przerwać sytuacje z kontuzja lub bez. Miał inne opcje mógł wybić rękami, postarać się zatakować piłkę tylko jedną noga, on wjechał dwiema na pełnej szybkości. Kontrowersja, ciężka do oceny. Mimo wszystko jeśli to ja byłbym sędzią to w sytuacji Keylora zagwizdałbym karny, a w sytuacji Adana nie.
0
no i co? jak oni oboje szli do piłki, WPADLI NA SIEBIE. równie dobrze Messi mógł uszkodzić bramkarza i równie dobrze mógłby być faul w drugą stronę.
0
karny ewidentnie się nie należał. Adana interesowała tylko piłka, oboje szli do piłki, zderzyli się. niczyja wina. a co miał bramkarz zrobić, zatrzymać się nagle? rownie dobrze Messi mógł się zatrzymać,bo widział lecącego bramkarza, nie odpuścił, walczył do końca chwała mu za to lecz karnego nie była.
0
Czy Ty jesteś poważny? Po co nam lewo albo prawo skrzydłowy skoro w styczniu dochodzi Vidal i Turan? Środkowy napastnik obowiązkowo
0
Bojan Krkic :DDD
3
Pato to bardzo dobry piłkarz, zdecydowanie na ten poziom, jedynym właśnie minusem jest jego podatność na kontuzje
0
Bacca, Pato, Van Persie
0
dokładnie.......
1
tak :)))))))))))))
9
Uwaga!! najbardziej trafiony transfer Barcelony w tym sezonie?
Rafa Benitez
Barcelona to jednak potrafi obejść zakazy :))
3
najlepszy transfer Barcelony w tym sezonie?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Rafa Benitez
Barcelona to jednak potrafi obejść zakazy :)
0
tylko to jest powodem jego słabej gry od początku to widziałem i widać to na pierwszy rzut oka. przykładem jest niestrzelenie setki przeciwko Realowi, nikt, kto wychodzi ze szkółki Barcelony i gra w 1 drużynie nie jest tak słaby żeby nie strzelić takiej sytuacji, tu leży problem w jego psychice
1
kasa, kasa, kasa i wpływy Pereza :)
1
oni pewnie myślą, że jak zagłosują to ich głos będzie się liczył do Złotej Piłki
0
Komentarz usunięty
1
jego problem nie leży w technice ani wykończeniu akcji tylko w głowie i słabej psychice
2
to źle, że ćwiczy? bo nie kumam waszego klimatu. tak apropo to nie znosze go. jest aroganckim narcyzem i zwykłym egoistą, którego mało kto lubi, bo jest zakochany tylko w sobie,ale nie widze nic złego w tym, że ćwiczy. Przypieprzacie się do błahych rzeczy, aby tylko o czymś popieprzyć bez sensu. Prawda jest taka, że większość z was chciałaby mieć takie życie jak on.Zajmijcie się czymś pożytecznym,a nie gadaniem o głupotach. Sprostuje na koniec żebyście nie myśleli, że jestem zakompleksionym kibicem Realu. Otóż jestem kibicem Barcelony od 2005 roku i dla mnie nie ma na świecie lepszego klubu, podobnie jak nie ma lepszego zawodnika niż Messi. Ronaldo nie dorasta mu do pięt. Dorośnijcie.. albo nie wiem zacznijcie być prawdziwymi kibicami Barcelony, a nie ludźmi, którzy pieprzą o Realu i jego zawodnikach co tak naprawde nie powinno być głównym tematem na tej stronie, tak samo jak wklejanie jakichś śmiesznych komentarzy z ich strony? co to normalnego człowieka/kibica obchodzi? ;|
0
gdzie Ty wydzisz, żę on tępo pompuje na siłce?
0
z tezą, że oddajemy zawodników za pół darmo się zgodze, ale nie z tym,że nie wydaliśmy pieniędzy podczas trwania zakazu rejestracji zawodników.
0
z tezą, że oddajemy za pół darmo się zgodze, ale nie z tym, że nie wydaliśmy pieniędzy podczas bana na rejestracje zawodników.
1
Kupili Turana i Vidala więc wyczerpali finanse. Fuck logic.
6
Komentarz usunięty
1
Fifa to banda zlodzieji i degeneratow. Jakim prawem może zabraniac ludziom decydowania o własnym losie i życiu l. Decyzja o występowaniu w danym klubie powinna być bez wyjątku decyzja rodziców dziecka i jego samego. Za dużo sobie pozwalają. Każdy jest wolnym człowiekiem i nie żyje w klatce. Niech się ciągną.
4
Hahahahahhahahahahha Rakitic The Magic One
0
Z czego to wnioskujesz...........?
0
No i pięknie