1

a pamiętasz początek poprzedniego sezonu, gdy cały czas były rotacje? i co mecz był praktycznie inny garnitur

1

Nasi nie pokazali walki? Nie myl zmęczenia z brakiem chęci

0

Okolice Olsztyna

0

Smallinga? Niezły Prima Aprilis

10

Gdyby nie był piłkarzem to też by poczekał

1

Okaże się czy informacja się potwierdzi.. Ale z kontuzja raczej małe szanse :p

0

Plotki mówią,że Mathieu na 5 miesięcy out ,ale to nie jest oficjalna informacja.

1

biegałem na czczo i po śniadaniu. moim zdaniem lepiej jest zjeść lekkie śniadanie(banan, jabłko) i wypić szklanke wody, później pójść pobiegać, nie będzie to za duże obciążenie dla organizmu na dłuższą metę

0

Nie. Każda kultura ma swoje wartości i obyczaje. Tylko trzeba teraz spojrzeć na to inaczej,cały świat widzi w jaki sposób oddają hołd legendzie. Nie tylko miejska społeczność hiszpańskiej miejscowości. Więc idać tym tropem, skoro w Hiszpanii są inne obyczaje to nie mam co spodziewać się garniturów na ewentualnym pogrzebie Cruyffa?

0

Klasę albo klasy brak. To nie jest żaden wysiłek założyć elegancką koszule, spodnie i buty. Wiesz jak to wygląda jak się na to patrzy? tak jak napisałem jakby właśnie wyszli z supermarketu z hot dogiem w ręku i pomyśleli, no ta jeszcze ten hołd, dobra idziemy, bo nie wypada inaczej

0

Właśnie Ty go nie masz. idź na wesele albo pogrzeb w dresie

0

no jasne, że tak. ale co nie stać ich na pokazanie szacunku z klasą? to nie jest codzienna okazja oddawać hołd takiemu człowiekowi, legendzie, która zapisała się na kartach historii Barcy i całej piłki nożnej. to nie jest codzienne wyjście po bułki do supermarketu, tak jak oni się ubrali. brak im kapitana z zasadami, prawdziwego przywódcy. Puyol nigdy na takie coś by nie pozwolił

0

haha o czym nie mając pojęcia?

0

byle powodu? każdy głupi wie, że na takie uroczystości nie wypada ubrać się tak jak ubrali się piłkarze. każdy biedny, a nawet pijak spod sklepu założyłby białą koszule i czarne spodnie

0

też tego nie rozumiem, mają tyle kasy,a nie potrafią zwykłej, ładnej koszuli założyć, eleganckich spodni i butów. wstyd

4

Aha,kolonia brazylijska? What? Wytrzezwiales po świętach?

29

tak myśle, że niektórzy z tej strony mają to w 'tyłkach'

0

tak z fafnaście

0

chciałbym zobaczyć go na wypożyczeniu w Bundeslidze, Schalke?

1

Bardziej skłaniałbym się ku opcji Vermaelen plus dopłata za Marquinhosa

0

zrobił duży postęp od przyjścia do PSG, szczególnie od ostatniego sezonu. Dla mnie klasowy obrońca i najlepszy możliwy do wyciągnięcia. Priorytet

0

na pewno Barcelona dała od tak 35mln za młodego gracza bez większych sukcesów

0

nie rozumiem tego artykułu. Tytuł "Barca 2017 nabiera kształtów' , a w tekście żadnych konkretów tylko własne domysły

1

moim zdaniem Neymar nigdzie się nie rusza. zostanie w swoim wymarzonym miejscu. pieniądze to nie wszystko

0

Komentarz usunięty

0

0

Zawieszony jest

0

a.......................

0

pomyliłem się :)

5

tak jak widziałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?