nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a pamiętasz początek poprzedniego sezonu, gdy cały czas były rotacje? i co mecz był praktycznie inny garnitur
1
Nasi nie pokazali walki? Nie myl zmęczenia z brakiem chęci
0
Okolice Olsztyna
0
Smallinga? Niezły Prima Aprilis
10
Gdyby nie był piłkarzem to też by poczekał
1
Okaże się czy informacja się potwierdzi.. Ale z kontuzja raczej małe szanse :p
0
Plotki mówią,że Mathieu na 5 miesięcy out ,ale to nie jest oficjalna informacja.
1
biegałem na czczo i po śniadaniu. moim zdaniem lepiej jest zjeść lekkie śniadanie(banan, jabłko) i wypić szklanke wody, później pójść pobiegać, nie będzie to za duże obciążenie dla organizmu na dłuższą metę
0
Nie. Każda kultura ma swoje wartości i obyczaje. Tylko trzeba teraz spojrzeć na to inaczej,cały świat widzi w jaki sposób oddają hołd legendzie. Nie tylko miejska społeczność hiszpańskiej miejscowości. Więc idać tym tropem, skoro w Hiszpanii są inne obyczaje to nie mam co spodziewać się garniturów na ewentualnym pogrzebie Cruyffa?
0
Klasę albo klasy brak. To nie jest żaden wysiłek założyć elegancką koszule, spodnie i buty. Wiesz jak to wygląda jak się na to patrzy? tak jak napisałem jakby właśnie wyszli z supermarketu z hot dogiem w ręku i pomyśleli, no ta jeszcze ten hołd, dobra idziemy, bo nie wypada inaczej
0
Właśnie Ty go nie masz. idź na wesele albo pogrzeb w dresie
0
no jasne, że tak. ale co nie stać ich na pokazanie szacunku z klasą? to nie jest codzienna okazja oddawać hołd takiemu człowiekowi, legendzie, która zapisała się na kartach historii Barcy i całej piłki nożnej. to nie jest codzienne wyjście po bułki do supermarketu, tak jak oni się ubrali. brak im kapitana z zasadami, prawdziwego przywódcy. Puyol nigdy na takie coś by nie pozwolił
0
haha o czym nie mając pojęcia?
0
byle powodu? każdy głupi wie, że na takie uroczystości nie wypada ubrać się tak jak ubrali się piłkarze. każdy biedny, a nawet pijak spod sklepu założyłby białą koszule i czarne spodnie
0
też tego nie rozumiem, mają tyle kasy,a nie potrafią zwykłej, ładnej koszuli założyć, eleganckich spodni i butów. wstyd
4
Aha,kolonia brazylijska? What? Wytrzezwiales po świętach?
29
tak myśle, że niektórzy z tej strony mają to w 'tyłkach'
0
tak z fafnaście
0
chciałbym zobaczyć go na wypożyczeniu w Bundeslidze, Schalke?
1
Bardziej skłaniałbym się ku opcji Vermaelen plus dopłata za Marquinhosa
0
zrobił duży postęp od przyjścia do PSG, szczególnie od ostatniego sezonu. Dla mnie klasowy obrońca i najlepszy możliwy do wyciągnięcia. Priorytet
0
na pewno Barcelona dała od tak 35mln za młodego gracza bez większych sukcesów
0
nie rozumiem tego artykułu. Tytuł "Barca 2017 nabiera kształtów' , a w tekście żadnych konkretów tylko własne domysły
1
moim zdaniem Neymar nigdzie się nie rusza. zostanie w swoim wymarzonym miejscu. pieniądze to nie wszystko
0
Komentarz usunięty
0
0
Zawieszony jest
0
a.......................
0
pomyliłem się :)
5
tak jak widziałeś