0

Odejdzie do Valencii

0

Masz rację.

0

Zgadza się, jednak nie zmienisz ich nastawienia,zawsze tak będzie. Owszem zdarzają się normalni kibice, ale większość i tak będzie przeciwko Barcelonie, ale to normalne skoro kibicują Realowi. Podobnie jest u nas.

0

To już inna sprawa, szczerze to grzeje mnie co oni mówią ;)

0

Bo Barca czasami symuluje, jestem kibicem Barcy,ale obiektywnie patrząc doprowadza mnie to do szału jak leżą na ziemii i zwijają się z bólu z byle powodu.

12

Myślę, że przyjdzie. Dużo na to wskazuje,wiele gazet pisze o tym transferze. Dzisiaj prawdopodobnie pojawi się oficjalka.A jeśli już się to stanie to będziemy mieli super pakę.

0

na Vidala akurat są nikłe szanse

0

tam zwężenie akurat jest, remonty przy Nowym Dworze to przegrane, małe szanse, że zdążysz

0

największe korki na skrzyżowaniu ze Stegny na Krynice pewnie.. od zawsze są tam kłopoty, już dawno powinni coś z tym zrobić

0

ciemna strona naszego morza, współczuję. z jakiej miejscowości jedziesz?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

Gdyby babcia miała wąsy

0

Miałem coś napisać, ale nawet nie chce mi się tego komentować..

1

fascynujące

0

piękne, ale teraz są jeszcze piękniejsze :)

0

Real nigdy do nas go nie wypuści

1

Żarty, żartami,ale szczerze mówiąc w redakcji Mundo Deportivo nie pracują zdrowi umysłowo ludzie. Czytając wszystkie doniesienia można dostać oczopląsu, nazwiska piłkarzy i ich przynależności klubowe zmieniają się jak liczby w Matrixie.

1

Skoro nie dostali szansy to widocznie nie byli odpowiedni. Miejsce Barcelony B w lidze tylko to potwierdza.

0

To chyba zapomniałeś jak wyglądał pierwszy sezon Lucho szczególnie początek, gdzie prawie co mecz wychodziła inna jedenastka. Żadna prawda, w tamtym roku nie mieliśmy dobrych zmiennikow.

0

Tak jest napisane przy artykule, że City wpłaci klauzulę

0

Claudio Bravo idzie do City (SPORT)

0

ciężko zjechać w dół?

1

Neymar to rozkapryszony dzieciak. wątpię żeby kiedykolwiek dorósł. jest piłkarzem Barcelony, ale szczerze nie lubię go za jego zachowanie tak samo jak nie lubię Ronaldo

0

ten Sport to jest taki szmatławiec, piszą co im ślina na język przyniesie. czy im nie jest wstyd. codziennie co innego

1

To tylko pokazuje jak media potrafią sterować nami i naszymi uczuciami

0

Idź spać albo Zacznij kibicować Realowi, będziesz miał wspólny temat ze szwagrem

2

wypożyczenie z opcją przymusowego wykupu za rok jest identycznym co sprzedaż

0

dokładnie, praktycznie cały sezon grał poniżej oczekiwań i przypominał gracza na poziomie przeciętniaka ligi hiszpańskiej

4

Alba w poprzednim sezonie grał słabo, wielokrotnie był najsłabszym ogniwem zespołu

4

tak, redakcja popełniła błąd. Marlon ma 185cm :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?