nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odejdzie do Valencii
0
Masz rację.
0
Zgadza się, jednak nie zmienisz ich nastawienia,zawsze tak będzie. Owszem zdarzają się normalni kibice, ale większość i tak będzie przeciwko Barcelonie, ale to normalne skoro kibicują Realowi. Podobnie jest u nas.
0
To już inna sprawa, szczerze to grzeje mnie co oni mówią ;)
0
Bo Barca czasami symuluje, jestem kibicem Barcy,ale obiektywnie patrząc doprowadza mnie to do szału jak leżą na ziemii i zwijają się z bólu z byle powodu.
12
Myślę, że przyjdzie. Dużo na to wskazuje,wiele gazet pisze o tym transferze. Dzisiaj prawdopodobnie pojawi się oficjalka.A jeśli już się to stanie to będziemy mieli super pakę.
0
na Vidala akurat są nikłe szanse
0
tam zwężenie akurat jest, remonty przy Nowym Dworze to przegrane, małe szanse, że zdążysz
0
największe korki na skrzyżowaniu ze Stegny na Krynice pewnie.. od zawsze są tam kłopoty, już dawno powinni coś z tym zrobić
0
ciemna strona naszego morza, współczuję. z jakiej miejscowości jedziesz?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
Gdyby babcia miała wąsy
0
Miałem coś napisać, ale nawet nie chce mi się tego komentować..
1
fascynujące
0
piękne, ale teraz są jeszcze piękniejsze :)
0
Real nigdy do nas go nie wypuści
1
Żarty, żartami,ale szczerze mówiąc w redakcji Mundo Deportivo nie pracują zdrowi umysłowo ludzie. Czytając wszystkie doniesienia można dostać oczopląsu, nazwiska piłkarzy i ich przynależności klubowe zmieniają się jak liczby w Matrixie.
1
Skoro nie dostali szansy to widocznie nie byli odpowiedni. Miejsce Barcelony B w lidze tylko to potwierdza.
0
To chyba zapomniałeś jak wyglądał pierwszy sezon Lucho szczególnie początek, gdzie prawie co mecz wychodziła inna jedenastka. Żadna prawda, w tamtym roku nie mieliśmy dobrych zmiennikow.
0
Tak jest napisane przy artykule, że City wpłaci klauzulę
0
Claudio Bravo idzie do City (SPORT)
0
ciężko zjechać w dół?
1
Neymar to rozkapryszony dzieciak. wątpię żeby kiedykolwiek dorósł. jest piłkarzem Barcelony, ale szczerze nie lubię go za jego zachowanie tak samo jak nie lubię Ronaldo
0
ten Sport to jest taki szmatławiec, piszą co im ślina na język przyniesie. czy im nie jest wstyd. codziennie co innego
1
To tylko pokazuje jak media potrafią sterować nami i naszymi uczuciami
0
Idź spać albo Zacznij kibicować Realowi, będziesz miał wspólny temat ze szwagrem
2
wypożyczenie z opcją przymusowego wykupu za rok jest identycznym co sprzedaż
0
dokładnie, praktycznie cały sezon grał poniżej oczekiwań i przypominał gracza na poziomie przeciętniaka ligi hiszpańskiej
4
Alba w poprzednim sezonie grał słabo, wielokrotnie był najsłabszym ogniwem zespołu
4
tak, redakcja popełniła błąd. Marlon ma 185cm :)