nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skrzydłowy
0
dobra, czyli podsumowując: ja mówię, że Enrique odejdzie, Ty mówisz, że nie. zakład jest o kratę piwa, płatną przelewem :)
0
o kratę piwa, płatne przelewem :)
0
patrząc z perspektywy przeszłości, Unzue jest najbardziej prawdopodobną opcją aczkolwiek dla mnie nie najlepszą
1
czemu miałby nie zostać? on nie ma już żadnych pomysłów, porównaj jego postawę na ławce z 1 sezonu, a z tego. on jest bezsilny, zmęczony, jego mina mówi wszystko. chcesz pójść na zakład, że odejdzie?
2
na pewno nie chciałbym żeby był to Unzue, potrzebna jest całkowita zmiana. Sampaoli, Valverde, Koeman
1
Aleix to nie jest prawy obrońca.
2
mała poprawka, jak taka drużyna jak Barcelona może nie mieć w składzie żadnego prawego obrońcy?
0
od początku w niego wierzyłem, ale wczoraj dotarło do mnie, że nawet jak pozna styl gry Barcelony i zaaklimatyzuje się to jego ślamazarne, drewniane ruchy, brak koordynacji zostaną na zawsze, tego nie zmieni. zero mobilności, skąd on się urwał. wydać w okienko ok. 100mln euro i osłabić zespół to trzeba mieć talent. Jedynym transferem na plus jest Umtiti. Lepszą opcją było pozostać wiernym kręgosłupowi Barcelony i dać szansę młodym, np. Halilovicowi, Samperowi, Alenie. Dramat, ten zarząd sprowadzi Barce do poziomu przeciętności decyzjami personalnymi. Sprowadzać piłkarzy za grube miliony z przeciętniaka ligi hiszpańskiej, którzy nawet w nim specjalnie się nie wyróżniają to idiotyczny pomysł.
0
ile razy tego nie wiem, ale myślę, że już tylko dzisiaj do 20:45.
2
Kimpembe
4
powiedz dziewczynie, że o 20:45 zabierasz ją do Paryża :)
1
Tak to zrozumiałem, jednak nie rozumiem co ma wywołać gdybanie, gdyby było tak, a może tak to było by inaczej. jest tak jak jest. Fakty są takie, że Suarez dostał żółtą kartkę. Sędzia miał prawo ją pokazać za ułożenie ręki Suareza względem głowy zawodnika drużyny przeciwnej. Rozumiem nerwy Suareza odnośnie decyzji sędziowskiej, ale nie przestrzeganie przepisów (pozostanie na płycie stadionu) kończy się dodatkową karą. Moim zdaniem słusznie. Zasady są dla wszystkich. A jeśli już mówimy o hiszpańskich sędziach to niewątpliwie paru z nich powinno polecieć ze swoich stanowisk, tak dla przykładu.
0
kompletnie nie rozumiem Twojego wywodu, nie składa to się w logiczną całość
2
Na pewno Cillessen nie dostanie szansy na tym etapie Ligi Mistrzów
0
to fake z tym włamaniem czy prawda? oczywiście wiem, że nie przez Benzeme, pytam ogólnie
0
ściągnij InputMappera
0
Może się czepiam, ale nie widzę momentu, w który Cillesen obronił karnego, zamiast tego widzę nie trafionego karnego przez Gameiro
0
moim zdaniem 'dwubiegunowość' zagrań Denisa Suareza wczorajszego wieczora wynikała z braku rytmu meczowego.
57
"Borbalan- Bilbao vs Barcelona"
21
ma nawet większe niż myślisz, bo nie powołał Rakitica
0
ja osobiście nie lubie butów za kostkę, jeśli Ty lubisz to na Twoim miejscu kupiłbym. oprócz tego elementu wyglądają całkiem ładnie.
1
może Gimenez albo Savic na defensywnym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jaki to trafny i dający myśleć rysunek
4
Jaaaaaaaa, co za chory gość
0
Wytrzyma do 10 minuty
10
już na ten moment ranking mogę skwitować dwoma słowami: karuzela śmiechu
0
Barca -Porto
0
Sergi radzi sobie dobrze, ale Aleix pokazał to dopiero w jednym meczu,gdzie sytuacja w grupie była już znana i obie drużyny grały o pietruszkę. W mojej opinii Srna albo Ivanovic przydałby się. Ivan mógłby grać na ŚO(patrząc z perspektywy czasu na kontuzje Mathieu) i PO, więc to lepsza opcja,ale pewnie i droższa