0

Dołączam się

1

Altacet

3

to jest komentarz z humorkiem

12

myślę, że niezbyt warty ryzyka

0

Jakbyś myślał to byś mądrze napisał.

0

Remady i Manu zniszczyli system

1

Si senor!

3

Mam tak samo. Dziwne to jest

51

Człowieku pomyśl zanim coś napiszesz.

0

Seba nie, ale może jakaś Dżessika

0

upadli na głowę

1

w Polsce taki numer by nie przeszedł

4

Żeby jego gwiazda nie zgasła szybciej niż zabłysła przez szum w mediach o nim.

2

hasło: jakub123? :D

3

Najlepsza z możliwych opcji.

3

Zapytaj rodziców czego mu brakuje :)

0

Komentarz miesiąca!

1

8 lat :-D.

0

Różnie, w weekend raczej mają wolne. W poniedziałek jeśli do 15 nie byłoby potwierdzenia zadzwoń do nich

0

proponowałbym jeśli do poniedziałku nie zatwierdzą przelewu zadzwonić do nich

7

"jagby", mają rozmach s.....wisyny

0

Wpisałeś w tytule przelewu tylko numer rezerwacji i nazwę użytkownika?

0

Jeśli chodzi o bilet to ja czekałem 2 dni

0

Zależy od oferty, jeśli wynosiłaby ponad 40mln i pozwoliłaby na kupno zawodnika absolutnego topu jakim jest Verratti, jestem za jego sprzedażą. Jeśli jednak kwota byłaby mniejsza niż ww. byłbym za jego pozostaniem przynajmniej na przyszły sezon.

0

Z wypowiedzi napisanej przez użytkownika ViscaElLeo można wyciągnąć takie wnioski.

0

Moim skromnym zdaniem przy zakupie klasowego środkowego pomocnika i prawego obrońcy oraz przyłączeniu Aleni do 1 składu, Rafinha powinien zostać sprzedany, a Denis wypożyczony.

8

Dziecinne to jest zachowanie, w którym broń Boże nie można pochwalić piłkarza innego zespołu, a już na pewno piłkarza odwiecznego rywala. Bądźmy trochę obiektywni. Nie była to akcja roku, ale urody nie można jej odmówić.

6

A co brzydka była? Nie bądź dzieciakiem​...

0

D17, gratulacje

1

jeeeeeeeeest!!!!! też trafiłem!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?