nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dołączam się
1
Altacet
3
to jest komentarz z humorkiem
12
myślę, że niezbyt warty ryzyka
0
Jakbyś myślał to byś mądrze napisał.
0
Remady i Manu zniszczyli system
1
Si senor!
3
Mam tak samo. Dziwne to jest
51
Człowieku pomyśl zanim coś napiszesz.
0
Seba nie, ale może jakaś Dżessika
0
upadli na głowę
1
w Polsce taki numer by nie przeszedł
4
Żeby jego gwiazda nie zgasła szybciej niż zabłysła przez szum w mediach o nim.
2
hasło: jakub123? :D
3
Najlepsza z możliwych opcji.
3
Zapytaj rodziców czego mu brakuje :)
0
Komentarz miesiąca!
1
8 lat :-D.
0
Różnie, w weekend raczej mają wolne. W poniedziałek jeśli do 15 nie byłoby potwierdzenia zadzwoń do nich
0
proponowałbym jeśli do poniedziałku nie zatwierdzą przelewu zadzwonić do nich
7
"jagby", mają rozmach s.....wisyny
0
Wpisałeś w tytule przelewu tylko numer rezerwacji i nazwę użytkownika?
0
Jeśli chodzi o bilet to ja czekałem 2 dni
0
Zależy od oferty, jeśli wynosiłaby ponad 40mln i pozwoliłaby na kupno zawodnika absolutnego topu jakim jest Verratti, jestem za jego sprzedażą. Jeśli jednak kwota byłaby mniejsza niż ww. byłbym za jego pozostaniem przynajmniej na przyszły sezon.
0
Z wypowiedzi napisanej przez użytkownika ViscaElLeo można wyciągnąć takie wnioski.
0
Moim skromnym zdaniem przy zakupie klasowego środkowego pomocnika i prawego obrońcy oraz przyłączeniu Aleni do 1 składu, Rafinha powinien zostać sprzedany, a Denis wypożyczony.
8
Dziecinne to jest zachowanie, w którym broń Boże nie można pochwalić piłkarza innego zespołu, a już na pewno piłkarza odwiecznego rywala. Bądźmy trochę obiektywni. Nie była to akcja roku, ale urody nie można jej odmówić.
6
A co brzydka była? Nie bądź dzieciakiem...
0
D17, gratulacje
1
jeeeeeeeeest!!!!! też trafiłem!!!!!!