nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
może sam nie wie co to oznacza :D
9
solidną pracę ostatnimi czasy robisz z informacjami :)
1
Kto to jest k***** Lucas?
0
A tak fajnie zapowiadał się, gdy widziałem jego grę na żywo podczas Supermeczu z Barceloną w Gdańsku. Myślałem, że będzie z niego pożytek.
1
Dlatego nawet nie próbuje ich oglądać. Balonik nadmuchany i jak w większości przypadków przerost formy nad treścią.
0
Nie myśleć o transferach
5
weź się za robotę to przestaniesz myśleć
3
robi wrażenie
8
w przerwie na kawkę podczas pucharu konfederacji wyskoczył na sesyjkę
7
jak można w ogóle narzekać, że prawidłowo i sprawiedliwie sędzia nie zaliczył bramki? :D
4
wkurzę się jeśli Verratti odejdzie i nie trafi do nas, a już całkiem jak Florek go podbierze
2
Mamy mega ofensywnego pomocnika, nieoszlifowany diament-Denis Suarez. Dajmy chłopakowi szansę. A Verratti to strzał w 10.
0
Prawdę mówiąc nie mamy pewności czy szum w mediach o odejściu Ronaldo nie jest cwaną zagrywką Pereza, która ma na celu uciszyć sprawę podatkową.
1
Cena na pewno wyniesie grubo ponad 100 mln. Mimo swojego wieku nadal drugi najlepszy piłkarz na świecie. Kupując Ronaldo kupujesz nie tylko jego umiejętności piłkarskie, ale także wszystko to co w okół niego. Ogromną wartość marketingową, popularność. Ronaldo jest nie tylko piłkarzem lecz również firmą. W żadnym wypadku nie zdziwi mnie suma w granicach 200 mln euro.
68
odrzucił w tamtych czasach galaktyczną ofertę rzędu 150mln, chłop ma jaja. na szczęście wtedy on, a nie Bartomeu był prezydentem
0
Mam rozumieć, że uważasz Suareza za grubego? Lecz się kartoflu
0
z tymi swoimi składami to już przesada..
0
Wejdź na stronę bankier.pl sprawdź kurs i podziel 4500 przez kurs
7
może nie wszystko, ale bardzo dużo zależy od woli samego piłkarza i jeśli Verratti na prawdę definitywnie zdecyduje się na opuszczenie PSG to działacze będą musieli ustąpić. Gdyby nie ustąpili to wyrobili by sobie złe imię. Piłkarze, którymi interesuję się PSG mogliby nie chcieć przejść do PSG właśnie z przyczyny, że w przyszłości nie będą mogli go opuścić. Uważam, że PSG ustąpi i sprzeda Verrattiego.
0
Zobaczymy jak zaprezentuje się w Barcelonie. Jestem sceptycznie nastawiony do jego transferu, ale za 9mln można zaryzykować.
8
Osobiście sprzedałbym Rakitica nie daje tyle ile Barca potrzebuje. Pozwolę sobie przytoczyć mój komentarz sprzed kilku dni: Patrząc na ostatnie doniesienia prasowe dotyczące planowanych transferów Barcelony nasunął mi się jeden wniosek. W jaki sposób nie rozpatrując transferu Verrattiego, Dembele, a także Bellerina/Semedo konieczna jest sprzedaż Rakitica. Nie sądzę, że zawrotna cena Verrattiego pojawiająca się w mediach 100mln i kolejne ww. transfery Barcelona jest w stanie sfinansować z posiadanego budżetu transferowego. Zarówno pod względem finansowym, a także czysto sportowym sprzedaż Rakitica byłaby najlepszym rozwiązaniem. Spójrzmy dlaczego. Ze wszystkich zawodników Barcelony o wyższej wartości rynkowej (za których moglibyśmy uzyskać porządne pieniądze) to pozbycie się Rakitica miałoby najmniejszy wpływ na utratę jakości gry na boisku. Patrząc wstecz i oceniając grę Rakitica to widzę go jako piłkarza 6,5/10. Dobrego piłkarza, posiadającego przebłyski geniuszu, ale niestety bardzo rzadkie przebłyski geniuszu. Zazwyczaj jego grę można podsumować zdaniem: poprawnie, ale bez fajerwerków. W przeciągu całego czasu spędzonego przez chorwata na Camp Nou pamiętam tylko kilkanaście genialnych spotkań. Czy to, aby nie za mało jak na tak wielki klub? Czy nie powinniśmy oczekiwać od niego więcej? Uważam, że powinniśmy. Piłkarz grający w Barcelonie powinien co chwila raczyć nas cudownymi zagraniami i genialnymi meczami, a zwłaszcza piłkarz grający w tak fundamentalnej strefie boiska jaką jest środek pola. Kupno Verrattiego rozwiązałoby wszystkie problemy Barcelony w środku boiska, ale także sprawiło, że środkowych pomocników byłoby za dużo.Pozbycie się Rakitica znacznie zasiliłoby budżet transferowy, a także zwolniło trochę miejsca w zespole. Dlatego sprzedaż Rakitica uważam za rozsądne rozwiązanie.
0
Dobre pytanie, zapewne otrzymała
5
Moimi kandydatami do opuszczenia klubu są Arda, Rafinha i Rakitic
0
Haha bardziej brutalny powiadasz, poniekąd nick zobowiązuje :)
0
Proszę poprzyj swoją tezę "... Koleś jest fenomenalny" argumentami. Nie uważam,że jest genialny, moim zdaniem jest obrońcą o przeciętnych umiejętnościach z nieprzeciętnym wzrostem.
0
"Głos z szatni" oraz "Barca. Życie, pasja, ludzie"
3
Dla mnie osobiście nie przeszkadza. Czasami powinien być czas na trochę bzdur, bez tego człowiek by oszalał :) jutro pewnie wszystkim się znudzi i będzie spokój :)
7
najlepiej bana za miłość do ojczyzny. Bez przesady przynajmniej nie jest nudno, a w miarę kulturalnie. Istnieje coś takiego jak wolność słowa.
1
A jak ogłoszą transfer Verrattiego, a ktoś będzie spał? Tak nie może być....
0
Cieszy jego postawa :) bardzo szanuje ambitnych ludzi :)