nowota23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2010
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Komentarz usunięty
16
Co Ty gadasz, jak administratorem jest Verratti, fajnie mu się czyta o sobie
0
Marco V.
0
pierwsze słyszę
0
i tak można w kółko, kasę z budżetu na przyszły sezon, a dług zaczyna rosnąć. Obecnie jest to konieczne, ale żeby później nie stało się to codziennością. Życie na karcie kredytowej niczym amerykański sen.
0
http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/10/27/14775867362010.jpg
faktycznie, kopci koziołka
0
Verratti pali?
3
moim zdaniem jest coś na rzeczy i transfer staję się coraz bardziej prawdopodobny
31
robi się gorąco!! :)))))))
2
Odróżnij doniesienia prasowe od poczynań Barcy na rynku transferowym. Okienko będziesz mógł ocenić we wrześniu, a nie w chwili obecnej.
17
Patrząc na ostatnie doniesienia prasowe dotyczące planowanych transferów Barcelony nasunął mi się jeden wniosek. W jaki sposób nie rozpatrując transferu Verrattiego, Dembele, a także Bellerina/Semedo konieczna jest sprzedaż Rakitica. Nie sądzę, że zawrotna cena Verrattiego pojawiająca się w mediach 100mln i kolejne ww. transfery Barcelona jest w stanie sfinansować z posiadanego budżetu transferowego. Zarówno pod względem finansowym, a także czysto sportowym sprzedaż Rakitica byłaby najlepszym rozwiązaniem. Spójrzmy dlaczego. Ze wszystkich zawodników Barcelony o wyższej wartości rynkowej (za których moglibyśmy uzyskać porządne pieniądze) to pozbycie się Rakitica miałoby najmniejszy wpływ na utratę jakości gry na boisku. Patrząc wstecz i oceniając grę Rakitica to widzę go jako piłkarza 6,5/10. Dobrego piłkarza, posiadającego przebłyski geniuszu, ale niestety bardzo rzadkie przebłyski geniuszu. Zazwyczaj jego grę można podsumować zdaniem: poprawnie, ale bez fajerwerków. W przeciągu całego czasu spędzonego przez chorwata na Camp Nou pamiętam tylko kilkanaście genialnych spotkań. Czy to, aby nie za mało jak na tak wielki klub? Czy nie powinniśmy oczekiwać od niego więcej? Uważam, że powinniśmy. Piłkarz grający w Barcelonie powinien co chwila raczyć nas cudownymi zagraniami i genialnymi meczami, a zwłaszcza piłkarz grający w tak fundamentalnej strefie boiska jaką jest środek pola. Kupno Verrattiego rozwiązałoby wszystkie problemy Barcelony w środku boiska, ale także sprawiło, że środkowych pomocników byłoby za dużo.Pozbycie się Rakitica znacznie zasiliłoby budżet transferowy, a także zwolniło trochę miejsca w zespole. Dlatego sprzedaż Rakitica uważam za rozsądne rozwiązanie.
1
widziałem, że wietrzyli ich sektor stewardzi prężnie, co chwile robił się co raz bardziej pusty, a na koniec została ich garstka
0
Dzięki, dzięki
0
Jestem w trakcie
0
a tak bardziej realistycznie to:
Verma- 2mln
Munir- 7mln
Turan- 28mln
Douglas- 2mln
Tello- 8mln
Mathieu- za darmo
0
zależy dla kogo będzie gorzej :) jeśli będzie to alternatywa alternatywy to wbije sobie gwóźdź do trumny
1
komentatorzy tacy, że emocji co nie miara
2
Gratuluję :)
0
U mnie była w nocy
4
Tylko dlaczego chciałby zamieniać ławkę Bayernu na ławkę Barcelony? Z te co wiem to Costa szuka klubu, który zapewni mu pierwszy skład, a nie ławkę rezerwowych
0
Czuję wielką nienawiść do naszego nieudacznego zarządu.
0
na bank cofanko licznika było :D
0
Szczerze powiedziawszy też mam wątpliwości do Bellerina. Azpilicueta najlepszą opcją.
5
chyba tylko Ty. ponad rok mówi się, że nie mamy prawego obrońcy i to jest główny priorytet transferowy. cały sezon mieliśmy bolączkę związaną z tą pozycją i teraz nie wzmocnienie jej byłoby głupim pomysłem, nawet mając na uwadze Palencie i Vidala
1
Myślę, że za mało biega żeby być typowym pomocnikiem, jedynie wolny elektron.
2
Nie sądzę. Za dużo indywidualności, nie zdałoby egzaminu. Potrzebujemy ułożenia pomocy, a nie wzmocnienia ataku.
17
A propos luzu to moim zdaniem kolega wyżej żartował :)
1
Nie oglądam Liverpoolu więc nie wypowiem się na ten temat.
0
Liverpoolu***********
0
Na razie plotki, oficjalki jeszcze nie ma :)